پکن انجام تست توده به عنوان coronavirus در چین سرمایه

توماس پیتر ایسنا

مردم در صف برای گرفتن آزمایش در Guangan ورزشی مرکز در 15 ژوئن پس از یک غیر منتظره سنبله در coronavirus موارد در پکن.

پکن دارای مجموعه ای در مورد تست صدها هزار نفر از مردم برای coronavirus در جامع تلاش برای مهر کردن فوران این بیماری در چین سرمایه است.

پس از ده ها تن از موارد گزارش شده بیش از آخر هفته در ادامه به توصیه مقامات چینی بسیج تقریبا 100,000 جامعه کارگران برای تست هر کسی که مشغول به کار و یا بازدید Xinfadi بازار در جنوب غربی پکن.

Xinfadi بزرگترین میوه, سبزی و گوشت در بازار سرمایه است که به حدود 21 میلیون نفر و تامین 70 درصد از این شهر و سبزیجات تازه و 80 درصد از میوه آن است.

اما پس از کشف بیش از 90 عفونت های جدید مربوط به بازار بیش از آخر هفته و 36 بیشتر گزارش روز شنبه, پکن, مقامات بهداشت و درمان در حال گرفتن سبک نظامی اقدام به تلاش برای اطمینان حاصل شود که ویروس نیست و گسترش بیشتر است.

“این خوشه موارد بسیار در ارتباط با Xinfadi کشاورزی فروشی در بازار است که بسیار همراه جمعیت و شمار زیادی شیوع خطرات” معاون نخست وزیر خورشید Chunlan گفت: در دولت شورای توجیهی, به گزارش رسانه های دولتی گزارش روز شنبه. “ما را به شرکت در عمل و مصمم اقدامات به طور موثر جلوگیری از این بیماری همه گیر از, پخش كردن,” او گفت:.

ظهور ناگهانی نمرات از عفونت از هر دو علامت دار و بدون علامت برجسته انعطاف پذیری از ویروس و گسترش سریع آن با وجود تنگ اجتماعی کنترل. همچنین تأکید خطرات ناشی از بازار به عنوان ویروس اعتقاد بر این است که سرچشمه در Huanan بازار مواد غذایی در شهر ووهان قبل از گسترش آن در سراسر جهان است.

[پکن می رود به ‘جنگ به حالت’ به عنوان ویروس پدیدار در بازار]

بیش از 77,000 نفر تست شده در روز یکشنبه و 200000 انتظار می رود که در آزمایش سه شنبه مقامات شهرداری پکن گفت.

همه کسانی که به بازدید از این بازار پس از 30 مه نیز دستور داده شده است که به منزوی کردن خود در خانه مسکونی ترکیبات در اطراف Xinfadi و دیگری در نزدیکی بازار Yuquan شده مهر و موم شده به طوری که ساکنان نمی توانند سرگردان آزادانه. نه کودکستان ها و مدارس ابتدایی در سراسر Xinfadi نیز دستور داده شد به نزدیک است.

اولین نشانه هایی که خوشه در ارتباط بود به Xinfadi آمد با یک مرد که تست مثبت پس از مراجعه به بازار در ژوئن 3 برای خرید گوشت و غذاهای دریایی. سپس روز جمعه چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد که دو کیفیت-کنترل کارگران که در بازار چک کردن استانداردهای نیز آزمایش مثبت است.

پکن مقامات باید به سرعت اعمال کنترل دقیق در سراسر پایتخت نیاز دانش آموزان به دوباره پوشیدن ماسک در کلاس های درس خود را در مدرسه سفارش رستوران ها به لغو ضیافت و گفتن ورزشگاه و سینما به جلو.

ماهی قزل آلا تازه حذف شده از بازار و فروشگاه ها در سراسر شهرستان و منجمد و گوشت تازه در همه جا در حال حاضر خواهد شد به نمایش در آمد, مقامات گفت.

پس از شروع شیوع در ووهان مقامات بالا در چین حزب کمونیست تلاش برای اطمینان حاصل شود که ویروس نیست خشم در حساس سیاسی سرمایه است.

اما تعجب شیوع ماه پس از این حزب اعلام کرده بود بیش از پیروزی ویروس و برگزار شد تا پاسخ آن را به عنوان نمونه ناخوشایند است برای رهبران آن است.

کلید مقامات حزب برداشته شد از پست های خود را به دلیل شیوع پکن روزانه گزارش روز دوشنبه. این شامل حزب کار در این منطقه که شامل Xinfadi و مدیر کل بازار در حالی که معاون منطقه اخراج شد برای “failing” در وظیفه خود برای جلوگیری و کنترل coronavirus.

پس از شش مورد جدید ووهان برنامه ای برای تست تمام 11 میلیون نفر به کروناویروس

چینی آزمایشگاه انجام تحقیقات گسترده در کشنده بت ویروس اما هیچ شواهدی از انتشار اتفاقی

به عنوان coronavirus می رود, جهانی, چین Xi ادعا میکند پیروزی در اولین سفر به ووهان پس از شیوع

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de