آمریکایی پل Whelan به اتهام جاسوسی توسط روسیه می شود 16 سال در زندان

ماکسیم Shemetov ایسنا

دریایی سابق آمریکا پل Whelan بود که بازداشت و متهم به جاسوسی دارای یک نشانه به عنوان او می ایستد در داخل متهمان قفس طی حکم دادگاه در مسکو, روسیه, ژوئن 15 سال 2020 است.v

مسکو — سابق دریایی پل Whelan محکوم به 16 سال در زندان های روسیه برای جاسوسی جمعه این نتیجه به یک مورد اضافه کرده است که تنش به در حال حاضر تیره و تار روابط بین ایالات متحده و روسیه است.

Whelan, 50 گفت: در طول این محاکمه که او قاب. وکیل ولادیمیر Zherebenkov گفت: Whelan بود ناخواسته دست یک فلش درایو حاوی “اسرار دولتی” در حالی که بازدید از روسیه برای عروسی در اواخر سال 2018 است. Whelan گفت: “فکر کردم این فلش درایو که او را از آشنایی موجود عکس تعطیلات.

حتی قبل از صدور حکم در آمد Whelan به نظر می رسد به این باور این حکم نتیجه گیری خروشان از درون شیشه ای محصور شده منطقه که در مورد یک “سیاسی بازی است.” او گفت که روسیه “احساس ناتوان در جهان پس از مصرف آن را “سیاسی گروگان.”

پس از حکم Whelan فریاد زد که او تا به حال هیچ ترجمه انگلیسی و تا به حال هیچ ایده چه چیزی این حکم شد. وکیل او گفت که او برنامه ریزی شده به درخواست تجدید نظر.

[روسیه به دنبال برگزاری جاسوسی محاکمه آمریکایی پل Whelan حتی با مسکو در مستند]

وزیر امور خارجه گفت: Whelan گرفتار شد “red-handed.” سفارت ایالات متحده در روسیه توصیف کرده است این مورد به عنوان یک “مضحکه عدالت” و درمان خود را به عنوان “شرم آور است.” Whelan بود مجاز به تلفن خانواده اش تا 16 ماه به بازداشت و سفارت گفت که او نمی باید دسترسی به انگلیسی زبان پزشکان برای فتق مغبنی.

پس از تجربه “درد شدید شکمی” در اواخر ماه گذشته Whelan تا به حال یک “اورژانس فتق عمل” در مسکو بیمارستان Whelan برادر دیوید Whelan گفت: در یک ایمیل با استناد به اطلاعات از سفارت. عمل جراحی با موفقیت انجام شد, او گفت:.

“این غیر قابل قبول است که پل Whelan محروم شده است لازم است درمان تا زمانی که وضعیت او وخیم شد,” وزیر امور خارجه مایک Pompeo توییتی در 30 مه. “ما تقاضا پل را آزاد کند.”

در یک ایمیل در هفته گذشته دیوید Whelan نوشت: “نتیجه در روز دوشنبه را صرفا کلاه چقدر این بی عدالتی ادامه خواهد داد. اما آن را نمی خواهد بر اساس حقایق و یا عدالت است.”

“ما متوقف نخواهد شد و ما حمایت خود را برای آزادی مگر اینکه او در واقع فرید,” او اضافه شده است.

محاکمه آغاز شد که در ماه مارس شده است تا حد زیادی پشت درهای بسته دادگاه با استناد به مواد طبقه بندی شده در این مورد. رسیدگی ادامه داد: با وجود این سخت coronavirus مربوط به محدودیت های اعمال شده در پایتخت روسیه.

محاکمه “به دور از عادلانه و شفاف است. این بود راز هیچ مدرکی تولید شد هیچ کمک هزینه ساخته شده بودند برای دفاع شاهد” سخنگوی سفارت ایالات متحده ربکا راس توییتی شنبه, نسبت قول به سفیر آمریکا در روسیه جان سالیوان.

[پل Whelan احتمالا یک جاسوس. پس چرا روسیه بازداشت او را؟]

در حال حاضر که Whelan است محکوم حدس و گمان است که زیاد در مورد امکان تبادل زندانیان با ایالات متحده است. در ماه ژوئیه روسیه, معاون وزیر امور خارجه پیشنهاد کرد که ایالات متحده باید “رایگان [کنستانتین] Yaroshenko; تعویض او را برای یک آمریکایی یا آمریکایی ها که در حال گذراندن حکم در اینجا” با توجه به اینترفاکس اعلام کرد. Yaroshenko یک خلبان دستگیر شد در سال 2010 برای توطئه برای قاچاق کوکائین به کشور است.

خود را درگیر متوقف کوتاه گفت: روسیه خواهد بود مایل به انتشار Whelan و گفت: دولت روسیه آژانس خبری ریا نووستی, در آن زمان, آن را نمی خواهد حق شامل Whelan در یک مبادله پس از او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ،

جولی فیشر و سپس یک عضو ارشد سفارت ایران در مسکو بازدید Whelan در اواخر ماه نوامبر و گفت: “نیازی به بحث در مورد مبادله” چرا که “هیچ شواهدی وجود ندارد, هیچ جرم و جنایت است.”

Whelan, که همچنین دارای کانادا ایرلندی و انگلیسی, تابعیت, شد, شرکت, امنیتی مدیر در BorgWarner یک میشیگان بر اساس خودرو, تامین کننده قطعات در زمان دستگیری او. او موفق به دریافت یک بد-انجام تخلیه از تفنگداران دریایی در سال 2008 با توجه به سوابق نظامی.

“من دفاع از افراد مشهور’: Paul Whelan را وکیل استفاده می شود به کانون توجه است.

آمریکایی پل Whelan می شود نامه به خانواده خود را از مسکو زندان است. اما روسیه همچنان آرام در جاسوسی ادعا می کند.

“این یک دادگاه نمایشی’: آمریکا بازداشت به اتهام جاسوسی در روسیه ضربه شلاق

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net