آکادمی تاخیر 2021 مراسم اسکار به دلیل coronavirus

توسط LINDSEY BAHR

برای چهارمین بار در تاریخ اسکار در حال به تعویق افتاد. The Academy of Motion Picture Arts and Sciences و شبکه تلویزیونی ABC گفت: 93 جوایز اسکار را در حال حاضر برگزار شد مارس 25, 2021, هشت هفته بعد از اصل برنامه ریزی شده به دلیل همه گیر اثرات در صنعت فیلم است.

این آکادمی حکام نیز تصمیم به گسترش واجد شرایط بودن پنجره فراتر از تقویم سال برای Feb. 28, 2021, برای فیلم های, و تاخیر در افتتاح آکادمی موزه تصاویر متحرک از دسامبر تا مارس 30 2021.

“ما امیدواریم که در گسترش واجد شرایط دوره و جوایز ما تاریخ است که به ارائه انعطاف پذیری فیلمسازان نیاز را به پایان برساند و انتشار فیلم های خود را بدون جریمه برای چیزی فراتر از کنترل کسی گفت:” آکادمی جمهور دیوید روبین و آکادمی مدیر عامل سحر هادسون در یک بیانیه مشترک.

گروهی برک رئیس ABC سرگرمی افزود: “ما خودمان را پیدا کنید در قلمرو ناشناخته در سال جاری و ادامه خواهد داد به کار با شرکای خود در آکادمی به اطمینان حاصل شود در سال آینده را نشان می دهد امن است و جشن رویداد است.”

12th annual فرمانداران جوایز نیز لغو شده است. این رویداد که در آن افتخاری اسکار در حال عطا به قبلا اعلام گیرندگان به طور کلی برگزار می شود در لس آنجلس در هفته دوم نوامبر باشد. این untelevised رویداد مهم جمع آوری برای بسیاری از سال را در جوایز امیدوار.

این فیلم اسکار شده است دست و پنجه نرم کردن با چگونه که مسئولیت رسیدگی به همه گیر را در نزدیکی تعطیلی تئاتر نمایشگاه و تولید فیلم و جشنواره کسب و کار از اواسط ماه مارس. با تئاتر توقیف تاریخ انتشار دادند و عمده جشنواره ها مانند جشنواره کن لغو آکادمی در مارس ساخته شده است این تصمیم بی سابقه ای اجازه می دهد تا فیلم که نیست باید یک تئاتر اجرا می شود واجد شرایط برای دریافت جوایز — اما فقط برای یک سال.

اسکار مراسم تاریخ بزرگ بود طولانی ناشناخته اما. سازمان رهبری اذعان کرده است در تمام طول که وضعیت سیال و که همه چیز روی میز بود. در حال حاضر اسکار نامزد اعلام خواهد شد در 15 مارس و نامزد ناهار خواهد بود در 15 آوریل.

هنوز هم بسیاری از تصمیم گیری نیاز می شود ساخته شده است. آکادمی رهبری هنوز خطاب به فرمت نشان می دهد و این که آیا آن خواهد شد مجازی و یا در فرد است. بیشتر آینده واجد شرایط بودن از فیلم برای 94 اسکار و نشان می دهد که تاریخ متعاقبا اعلام خواهد شد.

اسکار شده اند به تعویق افتاد اما هرگز این دور در پیش است. مراسم عقب رانده شد یک هفته به دلیل فاجعه جاری شدن سیل در لس آنجلس در سال 1938. در سال 1968 آن را با تاخیر دو روز پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور و در سال 1981 آن را قرار داده تا 24 ساعت پس از رئیس جمهور رونالد ریگان در واشنگتن دی سی در سال 1981 تصمیم گیری ساخته شده بود چهار ساعت قبل از پخش برنامه ریزی شده بود برای شروع.

واجد شرایط بودن پنجره تمدید شد فراتر از 12 ماه یک بار قبل و پیش از 6 جایزه اسکار در سال 1934.

دیگر صنعت سرگرمی جوایز نشان می دهد همچنین در شار. 74 جوایز تونی در اصل مجموعه ای برای 7 ژوئن به تعویق افتاده است به طور نامحدود. اما 72 جایزه امی است که هنوز هم نگه داشتن بر روی هفت. 20. 78 گلدن گلوب هنوز تاریخ.

حتی به عنوان کشور آغاز می شود به “باز کردن” studios هنوز تصمیم گیری را به تاخیر منتشر شده است. فقط جمعه برادران وارنر اعلام کرد که آن را هل دادن به آنچه قرار بود برای اولین بار اصلی فیلم در سینما کریستوفر نولان در “شعار” تا دو هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de