چرا گابریل ‘کرکی’ Iglesias بازگشت به ساحل طولانی دبیرستان برای Netflix بکشد سری

استند آپ کمدی استار گابریل “کرکی” Iglesias شناخته شده است برای عشق خود را از, کوتاه, هاوایی به سبک پیراهن و فولکس واگن و اتوبوس و برای یکی از جالب ترین کمدین های اطراف, اما او همچنین به دست آوردن شهرت به عنوان یک مربی در شکل دادن به ذهن جوان در مدرسه در لانگ بیچ.

او ندارد یک طرف فرفره به عنوان یک معلم جایگزین, اما او می کند را نشان می دهد در Netflix بکشد به نام “آقای ایگلسیاس” که بازده برای فصل دوم در ژوئن 17.

در مجموعه وودرو ویلسون دبیرستان در ساحل طولانی که از آن Iglesias فارغ التحصیل شد و در سال 1994 طنزهای فیلم برداری شده بود در مقابل مخاطبان زنده و ستاره کمدین به عنوان گیب Iglesias یک خوشخو معلم دبیرستان و دوره نقاهت الکلی که با این نسخهها کار در مادر آلما.

همراه با شرکت ستاره Sherri Shepherd (“30 راک”) به عنوان اصلی پائولا Madison Iglesias و همکار خود مربیان آموزش یک گروه از smart اما اغلب بی طرفانه و دانش آموزان در حالی که پرداخت ادای احترام ساحل طولانی با مجموعه ای که شامل بسیار واقع گرایانه تفریح و سرگرمی خود ، فصل دو می بیند علاوه بر این از یک روشنک یک زندگی واقعی ساحل طولانی رستوران و سالن — و یکی از ایگلسیاس’ مورد علاقه های محلی hangouts — است که تکرار شده است در این مجموعه از خود نشان می دهد.

جنوب کالیفرنیا اخبار گروه با Iglesias در Netflix مجموعه ای از “آقای ایگلسیاس” در ماه دسامبر در هنگام فیلمبرداری یک نمایش در آینده فصل دوم. برخی از پاسخ ها بودند به آرامی ویرایش شده برای فضا و وضوح.

س: خود را نشان می دهد که یک کمدی موقعیت است که در حال حاضر نوع نادر از آنجا که شما نمی بینید بسیاری از کمدی های اطراف و شما رو تمدید برای یک فصل دیگر. چگونه شما احساس در مورد آن ؟

Iglesias: ما فقط صحبت کردن در مورد آن روز دیگر. عالی است و این امر می تواند بسیار جذاب به حداقل سه (فصل به فصل). اگر ما می توانیم سه من خوشحال خواهد بود. در صورتی که تا آنجا که ما آن را خوب خواهد بود.

س: چه چیزی باعث می شود این نشان می دهد خوب است ؟

یک: قلب وجود دارد بسیاری از قلب در این نمایش است. در پایان هر قسمت هر کس همه خفه در گوشه ای…من می بینم بسیاری از نشان می دهد وجود دارد که فقط “Ha ha ha ha,” اما هیچ واقعی وجود دارد “آنچه شما در مورد صحبت? چه به شما می گویند ؟ وجود دارد هر گونه احساس ؟ وجود دارد هر گونه احساسات؟” این قسمت آخر (آینده در فصل دو) whooo وجود دارد بسیاری از احساسات اتفاق می افتد در روشنک و همه هوشیار بود. بود و بسیاری از احساسات اتفاق می افتد با بچه ها.

س: شما می خواستم به یک شوی طنز از آنجا که شما یک بچه بودند. اما آیا تا به حال رویای یک روز خود را به داشتن طنزهای?

یک: به هیچ وجه. و که در حال تبادل نظر در همه. رویاهای کمدی, فیلم, تلویزیون, نقش ehhh. من می خواستم به یک طنز جوک بگویید سفر جهان.

س: پس چرا در یک کمدی موقعیت باشد ؟

یک: این فقط یکی از آن چیزهایی بود که در آن یک فرصت جدید برای انجام کاری خارج از جعبه که در آن من همچنان به فشار چه من در حال حاضر. با داشتن این نشان می دهد با داشتن این مجموعه کمک می کند تا من به عنوان یک طنز فقط در حال رشد نام تجاری.

س: این مدرسه در این نمایش وودرو ویلسون دبیرستان که در آن شما فارغ التحصیل از در ساحل, در این فصل شما ساخته شده است یک ماکت از روشنک سالن و رستوران در ساحل طولانی و شما حتی ذکر این ساحل طولانی مطبوعات تلگراف در یکی از قسمت ها. بسیاری از نشان می دهد که فیلم برداری شده است در ساحل طولانی, اما من می توانم از فکر می کنم بسیاری است که نشان دهنده این شهرستان به عنوان بسیاری به عنوان شما می کند به همین دلیل بود که خیلی برای شما مهم است ؟

یک: چون من عشق من شهرستان. شما می توانید بپرسید شهردار بپرسید رئیس پلیس من ترویج جهنم از این شهر است. I love my city, I love Long Beach. من فکر می کنم ما در شهرستان است که بیش از آنچه Snoop به تصویر کشیده و آن را به عنوان. که گفت: نه که چیزی بد, من عاشق Snoop اما من فکر می کنم وجود دارد خیلی بیشتر از داستان گفته می شود… ما نیاز به چیزی است که بیشتر relatable قرار می دهد و این شهر وجود دارد واقعا خوب نور است.

س: چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد اینکه در دبیرستان قدیمی — یا حداقل خیلی خوب کپی کرد ؟ ؟

یک: این واقعا سرد بخش در مورد این است که تمام این تصاویر واقعی هستند. همه چیز شما را در خارج از ویندوز واقعی هستند. آنها تصاویر واقعی از چهار بنابراین من همیشه به دنبال از پنجره به بیرون و به یاد داشته باشید حلق آویز وجود دارد.

Q: بنابراین شما نمی خواهید یک طنزهای اما آیا شما همیشه می خواهید به یک معلم ؟

یک: که وجود دارد, اما, کمدی, کمدی شماره یک. در حال حاضر دریافت می کنم که این فرصت را به عنوان یک معلم در این راه با Netflix بکشد. آنها به من اجازه داد که فرصت برای نوع زندگی که دوم رویا.

س: شما اختصاص به یکی از معلمان خود را که بسیار تاثیر گذار در زندگی خود را. چرا او آنقدر برای شما مهم است ؟

A: بله, ژوئن جلب او گفتار من ، او می آید به نشان می دهد در هر هفته. او در اینجا هر هفته پنج شنبه ها ردیف جلو مرکز…معلم من دیدم که یک جرقه وجود دارد چیزی وجود دارد که او تغذیه به چیزی است که او گفت:, “شما می دانید آنچه شما را مجبور به سوار شدن با این, شما نیاز به انجام بیشتر.”

او مرا درگیر در گفتار و مسابقات و او مرا هیجان زده در مورد رفتن در مقابل کلاس روزمره است. در تمام کلاس های دیگر مانند ریاضی من نمی خوب در زبان انگلیسی من نمی خوب در ورزش, من شکست. به طوری که این یکی از چیزهایی بود که من احساس هیجان زده در مورد نشان دادن به هر روز چون من در آن خوب است. و هر زمان که کسی pats شما در پشت و به شما می گوید که شما انجام یک کار خوب از آن می رود راه طولانی است.

س: چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد کار به عنوان یک بازیگر? نیاز به در مجموعه ای با سفت و سخت برنامه ؟

یک: من از آن متنفرم. من نفرت ساعت (می خندد). مردم می گویند “آیا شما آن را دوست دارم؟” نه… من نمیخوام دروغ. من روی صحنه رفتن یک ساعت یک شب شاید دو و آن را یک شب. با این یکی شما باید دریافت خود را استراحت شما باید شما باید هیدرات. این طول می کشد بسیاری از کار, بنابراین من نمی حسادت بازیگران.

س: من هم می خواستم به سوال در مورد, علاوه بر جدید به نشان می دهد در این فصل شما تکرار روشنک را در مجموعه خود را. چرا این ساحل طولانی متفرقه?

یک: من ساخته شده یک زن و شوهر از تصمیم گیری های بد وجود دارد. من هم احساس می کرد که مهم است که بیشتر عناصر ،

س: اما در نشان دادن شخصیت خود را یک الکلی نقاهت پس او نمی نوشند. آنچه شما می خواهید برای انجام در روشنک ؟

یک: با سلام من می تواند مواد غذایی را بخورند.

س: صحبت از که نوشیدن خوردن نیست, آیا شما می خواهید شخصیت خود را به یک الکلی نقاهت?

یک: من احساس آن مهم است که کسی که تا به حال برخی از معایب جدی است. من می دانم که بسیاری از مردم با آن مقابله, من خودم مقابله با آن, پس از آن یکی از آن چیزهایی بود که در آن مانند “اجازه دهید قرار داده که در آن وجود دارد” و من فکر می کنم بسیاری از مردم را در ارتباط و اتصال با آن است.

س: علاوه بر مربیان شما ممکن است تنها معلم در مدرسه برای همیشه به کار می آیند کوتاه در هر روز. پس شما شناخته شده تنها برای پوشیدن شلوارک آیا شما کار می کنند که به قرارداد جایی ؟

یک: اوه آره, این بخشی از معامله است. من نمی پوشیدن شلوار در این نمایش تا کنون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de