Whicker: ویلی T. Ribbs استقبال نسکار پرچم بان کی مون با احتیاط پرچم خود را

چشم ویلی T. Ribbs سوسو زدن مانند الماس و گوش کردن هر اثری از استاتیک. هیچ چیز می شود در گذشته او.

او می دانست که انتظار در آلاباما بین المللی موتور جاده سریع السیر در هملت از آلاباما. او می دانست که آن زمان (سال 1978) و آب و هوا (طوفانی).

او اولین آفریقایی-آمریکایی به سعی کنید آهنگ های نسکار اما او انجام شده و تا کنون کسی ایستاده straightest.

“آن روز برای اولین بار من تو را دیدم بسیاری از پرچم های آنها می تواند wallpapered خانه” Ribbs روز جمعه گفت. “مردم تف بر روی زمین همانطور که من راه می رفت. من فکر کردم این خوب است. آنها درخشان کفش من برای من است.”

در روز پنج شنبه نسکار اعلام کرد که کنفدراسیون پرچم خواهد بود ممنوع از آهنگ های خود را. آن را کمی دیر برای Ribbs.

او در سمت چپ آلاباما زود در خواست پروموتر Humpy ویلر زمانی که تهدید به مرگ ساخته شده است مانند thunderheads.

Ribbs در حال حاضر ثابت شده است که تنها چیزی که جدا کردن او از یک پرچم شطرنجی شد یک فرصت است. او نگه داشته و متصل کردن.

در سال 1991 او اولین سیاه راننده واجد شرایط برای Indianapolis 500. دو سال بعد او آن را دوباره و این بار به پایان رسید تمام 200 دور.

نسکار او دیوار آجری است. وندل اسکات پیشگام وجود دارد تنها آفریقایی-آمریکایی را به نفع خود مسابقه. Ribbs گفت: او هرگز صحبت با اسکات.

“اما من نمی دانم که او همیشه به حال یک تپانچه در ماشین,” او گفت:.

Ribbs بازگشت و در سال 1986 و زد به سرکش مکانیک و ناپایدار مالکیت. او تعجب نیست. که مراجعه به طول انجامید چهار مسابقه.

ویلی T. Ribbs مانور ماشین خود را در اطراف مسیر در طول ساحل طولانی جایزه بزرگ در سال 1990. (عکس از: Ken Levine/گتی ایماژ)

فراموش 17 برنده او در Trans-Am و IMSA اتومبیل یا فرمول فورد عنوان او برنده در انگلستان است. در رانندگان جلسه قبل از اینکه طولانی, ساحل, جایزه بزرگ, بدون درایور به او صحبت کرد. او برنده قطب به هر حال.

در حال حاضر نسکار است که در تلاش برای قرار دادن نهایی پارچه یادآوری از دیکسی دین در عقب-مشاهده در خواست حامیان مالی.

“وجود خواهد داشت یک واکنش” Ribbs پیش بینی کرد. “مردم ناراحت هستند وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن.”

روز یکشنبه حیاط-میامی جاده سریع السیر اجازه خواهد داد 1,000 فلوریدا مبتنی بر خدمتگزاران به تماشای. یکشنبه آینده آلاباما را باز کردن دروازه برای 5,000.

همه را ببینید بابا والاس نسکار تنهاست آفریقایی-آمریکایی راننده. او را “Black Lives Matter” در ماشین خود را.

“سوال من این است که در آن هر کس دیگری؟” Ribbs گفت. “چرا آن را در Jimmie Johnson ماشین ؟

“زمانی که من در آنجا ارتباط من با درایور شد یک کیسه مخلوط. من متنفر تیم ریچموند. بابی آلیسون می تواند بهتر بوده است. دیل Earnhardt خواهد حتی به من راهنمایی. و هرگز وجود هر گونه خرابکاری. اما شما می تواند احساس آن را از طرفداران.”

آن را کمک کرد و یا صدمه دیده که Ribbs شتافت و در عمل اگر او تعلق داشت اما پس از آن او که در همه جا.

پس از پیروزی او را به صعود بر روی پشت بام و فراموش علی مختلط. او در برخورد با “هم تیمی” مانند دیوید هابز و خوب Dallenbach جونیور او crossways با تیم صاحب جک Roush که پس از طلاق گفت: Scott Pruett به چرخش خارج Ribbs حتی اگر Pruett شد دو دور پایین. پس از آن Ribbs slugged Pruett.

ویلر را غرایز حق داشتند. Ribbs باید به فروش می رسد شمارش بلیط. طرفداران عاشق کلاه سفید/سیاه و سفید کلاه سناریو حداقل اگر تنها چیز سیاه و سفید است و کلاه.

هنگامی که زمان مناسب است ؟

“آنها باید برای به دست آوردن تنوع برنامه های توسعه را به سرعت” Ribbs گفت. “رانندگان وجود دارد. حامیان و صاحبان تیم باید به آنها فرصت بدهید.”

جالب اینجاست که نسکار بی سر و صدا اعدام یک شورشی-ectomy.

کالیفرنیا و نوادا و آریزونا به حال پنج مسابقه در اصل 2020 جام, برنامه, قبل از سونوما لغو شد توسط Covid-19 نگرانی. Carolinas تا به حال چهار. از زمان بالا 15 رانندگان در جام نقاط لیست تنها دنی Hamlin و تعقیب الیوت هستند جنوبی.

پرچم خود را یک بار بخشی از آرم رسمی از دارلینگتون را شورشی 400. آن را هنوز هم مگس در کشور و بزرگراه ها و نه فقط آنهایی که در جنوب.

نژاد پرستی و دیگر “isms” با ما بوده است پس از پیدایش و خواهد بود با ما از طریق وحی است. مسئله این است که فرصت های برابر. پرچم ممنوعیت ممکن است فقط ممکن است کمک به یک راننده جوان با استعداد فکر می کنم آن را واقعا وجود دارد.

Ribbs 65 ساله که حرفه ای است مفصل در Netflix بکشد مستند “Uppity” است بیش از حد مستقیم به دست آشکار است: “همه این ها خوب است اما چرا آن را جورج فلوید در حال مرگ را از این همه تغییرات؟”

و او فکر می کند در مورد والاس رانندگی ریچارد خرده پلاك 43 افسانه ای ترین خودرو در آمریکا مسابقه.

“من به عنوان خوانده شده که در آن او بود گریه کردن در مورد چیزهایی که اتفاق افتاده است” Ribbs گفت. “اگر من می توانم بگویم او چیزی من می خواهم به او بگویید که چه محمد علی به من گفت. او گفت: آیا تا به حال اجازه دهید آنها را ببینید شما گریه. بنابراین من هرگز گریه کرد.”

(30)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de