می خواهید را به من باز گشت به یاد ماندنی می گوید سرفراز احمد

لاهور: سابق پاکستان کاپیتان سرفراز احمد, خود باز گشت ویژه پس از او بود که شامل 29-عضو تیم ملی برای این تیم بسیار پیش بینی تور انگلستان بعد از این سال.

پاکستان در حال برنامه ریزی برای بازی سه آزمون و به عنوان بسیاری از T20Is برابر انگلستان بین ماه های آگوست تا 5 سپتامبر 1 و سرفراز که آخرین بازی برای پاکستان در ماه اکتبر سال گذشته و همچنین یک مکان در خط به بالا.

“من مثبت در مورد این فرصت را در حال حاضر و من را به بهترین من هر زمان که من این شانس را به منظور به دست آوردن مجدد من به طور منظم در تیم” سرفراز به نقل از به نقل از GeoSuper.TV.

“من می خواهم را به من باز گشت به یاد ماندنی با ستارگان عملکرد را برای تیم است. یو پی اس و فراز زندگی بخشی از یک بازیکن حرفه ای است.

“زمانی که من کاپیتان بودم بیشتر متمرکز شده که چگونه این تیم انجام شده اما در حال حاضر من قادر خواهید بود به تمرکز بر روی عملکرد خود من است.”

سر مربی مصباح الحق گفته بود پس از تیم ملی اعلام کرد که سرفراز گنجانده شده بود در تیم ملی به عنوان یک بازگشت به بالا stumper پشت محمد رضوان با توجه به طولانی تور انگلستان است.

“تا آنجا که به عنوان یک پشتیبان و حافظ جدا نگران است من هستم و نه نگران مورد اول یا دوم انتخاب” کهنه جدا حافظ گفت.

“من خوشحالم که من در این تیم و داشتن دو حلقه پاسداران خوبی برای این تیم است. ما را دیده اند این در گذشته با معین خان و رشید لطیف.”

دو تیم قفل خواهد شد شاخ در برابر یکدیگر در کوتاه قالب پس از نتیجه گیری از انگلستان دو تیم تست سری در برابر غرب هند شروع جولای 8, که خواهد شد و همچنین از سرگیری کریکت پس از ورزش به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de