مغلوب ساختن پیشی جستن تنش پایان دادن به جنگ های بی پایان به فارغ التحصیلان

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اظهارات خود به فارغ التحصیلان ما در آکادمی نظامی این کشور بود و “پایان دادن به دوران جنگ بی پایان”.

“ما در حال پایان دادن به دوران جنگ های بی پایان. در آن محل تجدید, clear-eyed تمرکز در دفاع آمریکا منافع حیاتی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیش از 1000 دانشجوی آکادمی همچنین به عنوان شناخته شده وست پوینت در روز شنبه.

او اشاره کرد که وظیفه ما نظامی است و نه به بازسازی کشورهای خارجی و نه به “حل باستان درگیری در سرزمین های دور که بسیاری از مردم حتی هرگز شنیده می شود”.

“ما پلیس جهان,” او اضافه شده است.

پذیرش به آکادمی نظامی بسیار دشوار است.

علاوه بر انجام برنامه های آموزشی و فیزیکی مورد نیاز باید یک نامزد به نامزد توسط یک عضو کنگره معاون رئیس جمهور و یا رئیس جمهور به بستری در وست پوینت.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در آمد در زمانی که دولت برنامه ریزی برای بیرون کشیدن نیروهای نظامی از مکان های مختلف در سراسر جهان است.

یک بیانیه مشترک صادر شده توسط واشنگتن و بغداد در روز پنج شنبه گفت که ایالات متحده ادامه خواهد داد کاهش حضور نظامی در عراق در ماه های آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش به کارگردانی پنتاگون برای کاهش نزدیک به 9,500 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا از 34,500 سربازان که در حال اختصاص داده شده به طور دائم در آلمان که منجر به مخالفت قانونگذاران جمهوری خواه.

هفته گذشته 22 از اعضای جمهوری خواه کنگره نوشت: به مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار دهنده او را از یک نیروی قابل توجهی کاهش در اروپا را در خدمت منافع روسیه در هزینه امنیت ملی آمریکا.

وجود دارد همچنین اعلام کرد که برگ برنده دولت است که به دنبال در یک طیف وسیعی از گزینه برای خروج تمام نیروهای آمریکایی از افغانستان در تاریخ اولیه با یک گزینه ممکن است با هدف قرار دادن این نوامبر.

این توافقنامه صلح امضا شده در اواخر ماه فوریه بین آمریکا و طالبان به نام برای خروج نظامی آمریکا از افغانستان ممکن است 2021 اگر طالبان و دیگر پشتیبانی از گروه های تروریستی است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de