Tendulkar احساس می کند تصمیم به رفتن پیش با T20 WC استوار با CA

بمبئی: کریکت آیکون Sachin Tendulkar احساس وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نیاز به گرد هم می آیند برای T20 جام جهانی به پیش بروید طبق برنامه در استرالیا بعد از این سال.

سرنوشت نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد در حال حاضر آویزان در تعادل به کروناویروس در ادامه به ایجاد خرابی در سراسر جهان است. این T20 جام جهانی است در حال حاضر برنامه ریزی شده به بازی می شود از زیر زمین بین ماه های اکتبر تا 18 نوامبر 15 اما ICC در آن جلسه هیئت مدیره در روز چهارشنبه تصمیم گرفت به “صبر کنید و به تماشای’ قبل از تصمیم گیری در سرنوشت 2020 نسخه از چند رویداد ملی.

“تصمیم در مورد سرنوشت T20 جام جهانی بر عهده کریکت استرالیا هیئت مدیره” Tendulkar گفت: Aaj Tak.

“اگر آنها قادر به میزبانی مسابقات یا نه این نیست تنها نکته ای که باید در نظر گرفته شود.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نیاز به در نظر گرفته شود برای مثال جنبه مالی. همه چیز از جمله نیاز به کلیک بر روی هم. این یک تصمیم دشوار” او اضافه شده است.

Tendulkar همچنین صحبت در مورد چشم انداز از پخش مسابقات در پشت درهای بسته باقی می ماند که یقین در این اجتماعی-دورى عصر.

او احساس می کند که بازیکنان گاهی اوقات قرعه کشی انرژی از جمعیت و اگر چند طرفداران مجاز در ورزشگاه نه کامل-خانه و سپس از آن خواهد شد یک علامت مثبت برای این بازی به طور کلی.

“اگر هواداران اجازه ورود به ورزشگاه و پس از آن هیچ چیز می تواند بیشتر از آن است. این امر بدین معنی است که ما به آرامی و به طور پیوسته در حال حرکت به سوی عادی. از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای ایجاد این انرژی بدون طرفداران داخل زمین” Tendulkar گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد پیشنهادات که یک تعداد خاصی از طرفداران می تواند مجاز به شرکت در مسابقات.

“من در سراسر آمد پیشنهادات که بلندگو را می توان مورد استفاده برای ایجاد مجازی سر و صدا اما هر زمان که شما می بینید کسی در غرفه شما گاهی اوقات الهام گرفتن از آنها… شما در قرعه کشی انرژی از آنها.

“اگر 25 درصد طرفداران مجاز در ورزشگاه سپس از آن خواهد شد یک چیز بسیار خوب است.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de