Telangana گزارش شدیدترین روزانه پرش در COVID-19 موارد

حیدرآباد: در شدیدترین تک روز, پرش, Telangana گزارش 253 Covid-19 موارد مثبت در روز شنبه.

بزرگترین موج

بزرگترین موج تحت فشار قرار دادند تا دولت را شمارش به 4,737. بیش از 600 مورد گزارش شد در سه روز آخر. آن را تنها در 10 ژوئن که دولت در حال عبور از 4000 خوانده شده را علامت.

دقیقا یک هفته پیش, Telangana تا به حال ثبت بالاترین روزانه پرش با 206 موارد است.

افزایش تعداد مرگ و میر نیز در ادامه با هشت بیماران بیشتر تسلیم شدن به این ویروس مخوف در طول 24 ساعت گذشته پایان 5 p. m. روز شنبه. با این مرگ و میر نصب شده به 182.

بیشتر حیدرآباد باقی می ماند و بزرگترین کانون در دولت

مقامات بهداشت گفت: 179 جدید موارد گزارش شده از بیشتر حیدرآباد که باقی مانده بزرگترین کانون در دولت است.

این ویروس گسترش ادامه داد: در سراسر کشور به عنوان موارد گزارش شده از 19 منطقه. سنگرددی منطقه اختصاص 24 نفر از جمله 19 از یک خانواده. بستگان 55 سالهای که سه روز پیش از آزمایش مثبت است. آن را یک روز پس از آن زن از مرگ که گزارش آزمون نشان داد که او آلوده شده توسط virus.

Medchal و Rangareddy دو منطقه مجاور حیدرآباد باید با هم گزارش 25 مورد.

با توجه به مدیر بهداشت عمومی و خانواده وزارت رفاه تعدادی از بیماران بهبود یافت و با 2,352. در حال حاضر 2,203 دفاع کرد گرفته شد افراد تحت درمان در بیمارستان های مختلف.

افزایش Covid-19 موارد موجب شایعات از دولت برنامه ریزی برای re-تحمیل مجموع مستند. دولت را روشن کرده است که هیچ پیشنهاد برای تحمیل مستند دوباره.

کل مستند رد کرد

اگر دولت اعتراف کرد که تسهیلات در مستند و افزایش تحرک مردم منجر به افزایش Covid-19 موارد آن را رد مجدد تحمیل مجموع مستند.

در ضمن دامپروری وزیر T. Srinivas Yadav محروم گفتن Telugu news channel در مصاحبه ای که مستند را دوباره تحمیل شده است. وزیر گفت: او صرفا اعلام کرد که وزیر K. Chandrashekhar رائو در بیشتر تصمیم می گیرید مراحل انجام شود برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de