Telangana دولت برای انجام 50000 در 30 مونتاژ بخش

حیدرآباد:با در نظر گرفتن پی در پی سنبله از COVID-19 نفر در سراسر کشور به خصوص تحت GHMC محدودیت وزیر K Chandrashekhar رائو اعلام کرد که این تصمیم گرفته شد برای جلوگیری از گسترش کرونا ویروس با اقدامات سختگیرانه در حیدرآباد و مناطق اطراف آن. او همچنین اعلام کرد که 50,000 کرونا ویروس آزمون خواهد بود انجام شده در 50 مونتاژ بخش از حیدرآباد Ranga Reddy, Vikarabad, Medchal و سنگرددی مناطق به عنوان یک اقدام احتیاطی.

CM نیز به دستور مقامات برای آماده سازی دستورالعمل های خصوصی و بیمارستان ها و آزمایشگاه برای انجام Covid آزمون ارائه درمان و هزینه پرداخت می شود به شدت زیر Covid شرایط.

CM برگزار شد در سطح بالا جلسه بررسی در اینجا در Pragathi Bhavan روز یکشنبه در گسترش کرونا ویروس و مهار اقدامات است. پزشکی و سلامت وزیر Etela Rajender رئیس اتاق Somesh کومار CMO اصلی وزیر S Narsing رائو, منشی, Rajasekhar ردی ارشد پزشکی از مقامات و متخصصان پزشکی در زمان شرکت در جلسه. این مقامات با اشاره به اینکه در مقایسه با کشورهای دیگر گسترش ویروس کمتر در دولت است.

آنها همچنین گفت که وجود دارد این است که افزایش درصد بهبود در حالی که با وجود کاهش در نرخ مرگ و میر. آنها اعلام کردند که در مقایسه با زمانی که به جاهای دیگر در دولت تعداد موارد مثبت در حال ثبت نام هستند بیشتر در حیدرآباد Rangareddy و Medchel مناطق به دنبال سنگرددی و Vikarabad مناطق. در این زمینه سانتی متر دستور داده است که بیشتر تمرکز باید قرار داده در حیدرآباد و چهار ولسوالی های اطراف آن. او همچنین دستور داده است که اقدامات باید انجام شود در یک جای پای جنگ در 30 مونتاژ قطعات در این پنج منطقه.

“حیدرآباد مانند قلب Telangana دولت است. این شهرستان با جمعیت بیشتر. آن است که یکی از شهرهای بزرگ در کشور است. این مسئولیت همه ما است که سلامت شهروندان این تصویر از شهر و پیشرفت و توسعه آن باید حفظ شود به صورت دائمی است.

هر چند گسترش کرونا ویروس است که کمتر در دولت اما تعداد بیشتری از موارد مثبت گزارش شده از حیدرآباد و اطراف آن مکان است.

وجود دارد نیاز به پایان دادن به این. در بعد از ده روز به عنوان یک اقدام احتیاطی, 50,000 مردم از Uppal, LB ناگار Maheswaram, Ibrahimpatnam, Rajendranagar, سری Lingampalli, Chevella, Pargi, Vikarabad, Tandoor, Medchel, ماکاجگیری, Qutballpur, Kukatpally, Malakpet, Amberpet, Musheerabad, Khairatabad, Jubilee تپه Sanath ناگار Nampally, Karawan, Gosha محال Charminar, Chandrayangutta, Yakutpura, Bahadurpura, سکوندربد, سکوندربد Contonment, پتنچرو مونتاژ حوزه تاج آزمایشات تشخیص خواهد بود انجام شده است. استفاده از خدمات آزمایشگاه خصوصی و بیمارستان ها در این زمینه است. مقامات باید نهایی این دستورالعمل برای انجام تست های, هزینه های جمع آوری شده توسط آزمایشگاه خصوصی و بیمارستان ها. پیشنهاد صفحه اصلی قرنطینه برای کسانی که آزمایش مثبت اما هیچ جدی علائم” CM گفت.

“ما تصمیم گرفته شده برای انجام آزمایشات بر 50000 نفر به عنوان یک اقدام احتیاطی برای محافظت از حیدرآباد. مردم باید نه وحشت. هر کس باید به دنبال شخصی hygenie و اقدامات احتیاطی. به ویژه سالمندان باید در خانه های خود را تنها. مردم با بهداشت و سلامت دیگر عوارض نیز باید مراقب باشید. دولت آماده است تا به ارائه درمان به کرونا ویروس مثبت بیماران هر چه ممکن است تعداد آنها. تست کیت PPE کیت ونتیلاتورهای ICU تخت تخت ماسک در دسترس هستند با دولت به اندازه کافی. هیچ کس باید سرگرم هر ترس است. علاوه بر این اقدامات در جای پای جنگ به حاوی ویروس دولت در تمام آمادگی برای ارائه درمان پزشکی به بیماران با تمام تعهد و هوشیاری” به سانتی متر اعلام کرد.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net