تابستان است که در اینجا: حوادث بزرگ در حال لغو است اما کوچکتر اردوهای تابستانی, فعالیت های در حال راه اندازی دوباره

به عنوان آموزش از راه دور از این سال عجیب و غریب سال تحصیلی در میان coronavirus همه گیر است که بسته بندی تا, تابستان, تعطیلات, لگد زدن – اما با ویروس نگرانی هنوز هم طولانی پدر و مادر هستند و شاید اگر این خواهد بود که شروع بد شانسی تابستان است.

خواهد بچه ها قادر به چلپ چلوپ در اطراف استخر و یا درس شنا? آنچه در مورد مورد علاقه خود را در کمپ تابستانی? خواهد چهره خود را با ماسک ترک بد بو خط قهوهای مایل به زرد به عنوان خورشید شروع می شود صدای هیس کردن?

دولت و مقامات شهرستان هنوز هم به مرور این لیست چه چیزی مجاز و چه چیزی نیست, با شهرها و, کسب و کار و اردوهای تابستانی در تلاش برای دریافت خلاق برای نگه داشتن بچه ها سرگرم و فعال, در حالی که همچنین نگه داشتن آنها را امن و دور.

یک چیز روشن است: بسیاری از حوادث که در قرعه کشی بسیاری از مردم و ماه برای برنامه ریزی به احتمال زیاد نمی تواند اتفاق می افتد در این تابستان.

بزرگ خانواده پسند حوادث مانند OC عادلانه و بسیاری از چهارم جولای جشن در حال حاضر لغو شده است. رویدادی که با توجه به طرح از جمله لاگونا بیچ را مجلل از استادان نیز نامیده شده است برای تابستان امسال است.

دیرینه رویدادهای اجتماعی از جمله اقیانوس جشنواره در سن کلمنت و لا هبرا ذرت جشنواره که به طور معمول اتفاق می افتد در ماه اوت نیز nixed.

یک سال تابستان لیلی هماهنگی در واکنش به نیش ذرت در لا هبرا میزبان شیرها باشگاه 71st annual ذرت جشنواره در شنبه 3 اوت 2019. این رویداد را سال لغو شده است. (بیل Alkofer کمک عکاس)

لا هابرا عضو شورای جیم گومز گفت: سه روز ذرت جشنواره هرگز لغو در آن 72 سال در حال اجرا است.

“من بسیار نا امید شده آن را یک سنت طولانی مدت مردم به پیوست با همه” او گفت:. “من درک می کنم ایمنی می آید.

“این غول بازگشت به خانه پس از سال,” او گفت:. “این بسیار محبوب ما رژه همه ما جمع آوری در پارک … آن را برای مدت طولانی, ریشه های عمیق در جامعه است.”

دیگر محبوب جامعه تساوی مانند موزه کودکان در لا هبرا نیز بسته باقی می ماند در حال حاضر, او گفت:.

این شهر مانند برخی دیگر را آغاز کرده است ثبت نام برای برخی از اردوگاه های تابستانی اجازه می دهد تنها 10 کودکان و نوجوانان در هر جلسه. بیشتر به فروش می رسد, او گفت:.

این شهرستان در روز جمعه, ژوئن 12, اجازه, جامعه, استخر برای بازگشایی شده است. این شهر نشده است اعلام کرد قصد دارد در عین حال خود را برای شنا و برنامه های جدید چلپ چلوپ پد. هنگامی که چلپ چلوپ پد را باز گومز گفت: آنها به احتمال زیاد باید یک سیستم ثبت نام برای محدود کردن استفاده کنید.

“ما در حال مرور آبهای ما هرگز تصور ما خواهد بود در حال حاضر,” او گفت:.

شده است وجود دارد بحث انجام “فیلم پارک” دوباره او گفت: همچنین با استفاده از سیستم رزرو و محافل مجموعه ای در اطراف نشان می دهد که در آن خانواده ها می نشینند.

جوامع دیگر نیز خلاق شدن. در دانا پوینت بندر قصد دارد در آثار به ایجاد درایو-در شب فیلم و همچنین اجرای موسیقی زنده است.

در حالی که برخی از شهرستانها در حال انتظار یا بدانند چگونه به برگزاری اردوهای تابستانی, خصوصی اداره اردوگاه ها به سرعت رزرو کردن.

“روند کلی این است که آنها بوده ام تطبیق آنها به دنبال به جلو به باز کردن و آنها شروع به باز کردن با دولت محدودیت در ذهن گفت:” کریستینا مارتین, مالک orangecounty.net آنلاین hub آغاز شده و در سال 1998 به ترویج منطقه اردوهای تابستانی.

هنوز هم برخی از اردوگاه های در حال گسترش آنلاین ارائه به ماه های تابستان برای پدر و مادر نیست و در عین حال راحت با فرستادن فرزندان خود به جامعه کلاس و یا اردوگاه, او گفت:.

پیشاهنگی پسر از امریکا باز درب در آن ویلیام لیون خانه مرکز سراغ در سانتا آنا از دوشنبه, ژوئن 8, با واحد مجاز به شروع جلسه با دستورالعمل های ایمنی.

ثبت نام در نیوپورت دریا پایه و Irvine, مزرعه, هوای آزاد, آموزش و پرورش, مرکز اداره پیشاهنگی در حال حاضر آغاز شده و با شروع دوره جولای 6, اما یک شبه برنامه ها بسته باقی خواهد ماند و با امید از سرگیری در اواخر ماه اوت.

Jocelyn, 12, سمت چپ و خواهر بزرگ او مربی اریکا دروازه رسیدن به بالای دیواره نوردی در ارواین مزرعه, هوای آزاد, مرکز آموزش و پرورش در نارنجی در یکشنبه, اوت. 20. بیش از 300 کودکان و مربیان داوطلب با حضور در هشتمین سالانه UnitedHealthcare ورزشی روز به میزبانی برادر بزرگ خواهر بزرگ اورنج کانتی و اینلند امپایر. (حسن نیت ارائه میدهد از برادران بزرگ و خواهران)

“این است که دیوانه و گیج کننده ما همه فقط کار سخت به ارائه برخی از نوع از فعالیت ها و برنامه هایی برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها به نوعی از خروجی گفت:” تام هارتمن, مدیر اجرایی, برای نیوپورت دریا پایه است. “ما در حال رفتن به آن را انجام دهد امن ترین راه ما می توانیم بچه ها نیاز به انجام برخی از فعالیت است.”

هارتمن گفت: آنها می توان به برگزاری کلاس های کوچکتر و محدود تعامل بین گروه های سنی. او گفت: تلفن های همراه خود بودند زنگ خاموش قلاب زمانی که آنها باز ثبت نام و در حال حاضر آنها در حال 70 درصد کامل برای تابستان.

“وجود دارد که نهفته مقید کردن تقاضا” او گفت:.

ایروین مزرعه, هوای آزاد, مرکز آموزش و پرورش که به طور معمول در خدمت 40,000 نفر در سال خواهد شد که تنها 2,000 کودکان و نوجوانان از طریق تابستان با حدود 250 هر روز هارتمن گفت.

نارنجی شهرستان YMCA به تازگی اعلام کرد از افتتاح 20 مکان به اردوگاه های تابستانی شروع ژوئن 1 و پسران و دختران باشگاه در برخی از مناطق در حال باز کردن back up برای روز تابستان اردوگاه شروع ژوئن 12.

در یوربا لیندا شهرستان را ارائه نمی آن های سنتی ماجراجویی زمین بازی اما در عوض برگزار خواهد شد اردوگاه ماجراجویی جدید روز کمپ.

ماجراجویی اردوگاه را ارائه فعالیت های مردمی از جمله قلعه ساختمان پیچ و خم بازی ها ziplining صنایع آب و فعالیت های بیشتر با یک روز صبح و بعد از ظهر جلسه به جای اجتماعی فاصله و دیگر ایمنی و بهداشت پروتکل های.

Westwind قایقرانی در دانا پوینت بندر نیز انجام آن قایقرانی درس و اردوهای تابستانی با بسیاری از نقاط برای ماه ژوئن در حال حاضر گرفته شده اما برخی هنوز هم در دسترس برای ماه جولای.

اقیانوس موسسه غیر انتفاعی در دانا پوینت است لگد زدن به آن اردوگاه تابستانی برنامه در 22 ژوئن با لکه های در دسترس از طریق Aug. 14.

برخی از تغییرات در این سال شامل متناوب افت و وانت بار و با داشتن تنها 10 کمپ برای این هفته با توجه به وب سایت خود را. کارکنان کیت شامل اضافی ماسک ضد عفونی کننده دست و دستکش; کمپ باید درخواست خود را از طریق کرم های ضد آفتاب در طول روز وجود خواهد داشت و افزایش شیوه های بهداشت از سطوح مانند دستگیره درب و دستشویی.

کودکان و نوجوانان خواهد شد نیاز به یک ماسک صورت و تشویق به آن را می پوشند به عنوان آنجا که ممکن است به خصوص در طول فعالیت های گروه.

دولت پارک های سیستم در حالی که لغو آن تاریخ و نجات دهنده برنامه را به جای نگه کوچکتر ساحل اردوگاه برای جوانان یک نیاز است که شرکت کنندگان در حال حاضر به اتمام junior سپاه پاسداران سال قبل است.

اگر یادگیری به گشت و گذار در لیست to-do در تابستان امسال برخی از مدارس خصوصی درس دادن با امید آنها می توانند تابستان خود را گشت و گذار اردوگاه زمانی که آنها با توجه به پیش بروید شهرستان دانا پوینت سخنگوی جسیکا Spaulding گفت.

این چوب پنبهای کارول گشت و گذار مدرسه در Bolsa Chica است که جشن 25 آن تابستان به درس باز خواهد شد تا در 22 ژوئن برای درس روزانه و هفته ها ،

اقدامات ایمنی شامل ضد عفونی wetsuits بین با استفاده از گروه های کوچک تر با اندازه و بهداشت لکه های روی شن و ماسه. همچنین shakas – که یاد hang loose ژست صحنه ساحل – تشویق شوند تا در محل از دست می لرزد, آغوش یا مشت پمپ.

“گشت و گذار خود را یک فاصله ورزشی” گفت: صاحب Kelsey کلمن. “ما فقط می خواهید برای دریافت این kiddos در آفتاب و آب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de