اورنج کانتی خواهان میزبان مجازی ‘بازگشت به خانه’ تجمع

چند صد نفر گوش شنبه صبح به حزب جمهوری خواه اورنج کانتی مجازی “بازگشت به خانه” رالی برگزار شد از طریق زوم در میان مداوم نگرانی در مورد کوروناویروس.

چهار محلی جمهوری خواهان رقابت برای هدفمند کرسی مجلس در Nov. 3 نوبت در زمان در دوربین از خانه و دفاتر خود را مورد مباهات خود اعتبار و مبارزات. آنها همچنین نقاشی دموکراتیک امتیازهای که حرف خود را به کرسی آبی در سال 2018 به عنوان بیش از حد به سمت چپ خود را برای بنفش مناطق و ناودان آنها را برای استفاده از یک پروکسی سیستم رای گیری است که اجازه می دهد تا آنها را به طور موقت برای جلوگیری از سفر به واشنگتن در طول بیماری همه گیر.

هر چند ثبت نام دموکرات ها در حال حاضر تعداد زیادتر تفوق یافتن جمهوری خواهان در شهرستان حدود 40,000 رای دهندگان ایالتی و محلی ایران گفت: رهبران آنها با تشویق های اخیر نتایج انتخابات از جمله مایک گارسیا کوه در می رم از 25 منطقه صندلی به قرمز در طول یک انتخابات ویژه در ماه گذشته.

“من باور دارم که ما انجام داده اند همه چیز را که ما باید انجام برای ساخت زیرساخت های لازم است که برای اجرای یک طرح فوق العاده” گفت: دولت صندلی جسیکا Millan Patterson, شعار که حزب اتحاد استخدام بیش از 25000 جدید داوطلبان در طول سال گذشته برگزار شد و بیش از 550 آنلاین جلسات آموزشی پس از اقامت در خانه سفارشات در زمان اثر در ماه مارس است.

اکثر تحلیلگران پیش بینی دموکرات ها را حفظ کنترل از خانه پس از نوامبر اما پترسون به نام اورنج کانتی “زمین صفر” که برای مبارزه با. ملی جمهوریخواهان نیاز به انتخاب کنید تا 18 کرسی Nov. 3 برای به دست آوردن اکثریت.

دولت سابق assemblywoman جوان کیم صحبت می کرد بیشتر از دیگران در مورد آنچه که او امیدوار است به انجام اگر او برنده در برابر Rep. گیل Cisneros, D-یوربا لیندا به صورت هدفمند 39 منطقه صندلی پوشش شرق, اورنج کانتی به همراه تکه های لس آنجلس و سان برناردینو شهرستان. کیم گفت: او را به مبارزه برای کاهش مالیات و هزینه های بهداشت و درمان, برای تقویت مدارس و به این کشور را بهتر آماده برای سلامت آینده بحران به طوری که بیشتر مردم می تواند رسیدن به “رویای آمریکایی” او با تجربه هنگامی که خانواده اش مهاجرت از کشور کره جنوبی در سال 1975.

کیم گفت: مبارزات انتخاباتی او ساخته شده است بیش از 200 ، 000 رای دهندگان تماس با پترسون تماس با کیم “energizer bunny.”

برای دقت قرمز 45 منطقه در مرکزی, OC, ایران رقیب گرگ Raths گفت: دانشجوی سال اول تشکر. کتی پورتر, D-ایروین “مناسب نیست قالب.”

در میشن ویجو عضو شورای صرف بیشتر از این زمان طول رالی صحبت کردن در مورد خانواده اش پس زمینه به عنوان یک سرهنگ بازنشسته دریایی و مبارزات انتخاباتی خود را. Raths گفت که قرار دادن با هم یک “نام تجاری جدید تیم” پس از 3 مارس اولیه که در آن او به ضرب و شتم از دیگر رقبای جمهوری خواه برای پیشبرد به ماه نوامبر است. به عنوان شهرستان از بازگشایی دولت موظف تعطیلی به سرعت گسترش coronavirus Raths گفت: مبارزات انتخاباتی خود در حال آماده شدن برای ضربه زدن به خیابان ها دوباره.

همه گیر شد و عمده تمرکز برای میشل جراحی که به چالش کشیدن تشکر. هارلی Rouda D-لاگونا, ساحل, سکس ساحلی OC 48th منطقه. فولاد صندلی اورنج کانتی هیئت ناظران است که نظارت شهرستان در پاسخ به بحران بهداشت عمومی. و او تبلیغ شهرستان کم عفونت رای با اورنج کانتی مباهات کمتر از تعداد بیماران آلوده بلکه حجم پایین تر از تست نسبت به کشورهای همسایه.

جراحی تا به حال سخت ترین کلمات برای او حریف تماس Rouda “بی پروا” و “بی ربط است.” اما برای رقابت با او را جراحی گفت: مبارزات انتخاباتی او نیاز به جمع آوری پول بیشتر گفت که سابق مجلس نیوت گینگریچ خواهد شد دعوت از ایتالیا در جمع آوری کمک برای او در اواخر این ماه.

برای 49 منطقه که شامل جنوب OC و شمال San Diego County, ایران نامزد برایان Maryott گفت: او نزدیک به 100 داوطلب و حدود 40 آموزان بالا که در حال کار از خانه به برقراری تماس تلفنی و ارسال mailers برای کمک به او را به چالش Rep. مایک لوین D-San Juan Capistrano.

Maryott که یک سان جوان کاپیسترانو و عضو شورای تاجر وقت خود را صرف انتقاد لوین موقعیت. که شامل وقت حمایت جهانی بهداشت و درمان و سبز قرارداد جدید که Maryott به نام “اقتصادی خودکشی کرد.”

هیچ یک از سخنرانان به ذکر جورج فلوید یا بحث افزایش نژادی عدالت تظاهرات که در ادامه به کشور رفت و برگشت در پی فلوید مرگ در دست مینیاپولیس افسران پلیس.

جراحی با انتقاد Rouda برای حضور در خشونت پلیس تظاهرات در هانتینگتون بیچ. Raths ارسال نظر در “حمایت از ما اجرای قانون است.” و حزب جمهوری خواه اورنج کانتی رئیس Fred Whitaker ناودان استفاده از “آجر” و “شورش.”

“این است که در انقلاب فرانسه و نه آمریکا, انقلاب,” او گفت:.

Maryott گفت: او در ابتدا شک و تردید است که این رویداد مجازی را احساس بسیار شبیه به یک تجمع. اما او گفت که او تغییر ذهن خود را هنگامی که او را دیدم ده ها تن از مردم با استفاده از زوم چت تابع به تعامل و صوتی پشتیبانی از نامزدها با نظرات مانند “فولاد” و یا “#RathsAgainstTheMachine.”

همچنین شرکت کنندگان در خواست تعدادی از سوالات در چت از ویژگی های از جمله چگونه به جمهوری خواهان برنامه ریزی برای مبارزه با تقلب انتخابات. اما برخی گفته بودند امضای کردن از تجمع نا امید است که رهبران حزب و نامزدها را انتخاب کرد نه برای پاسخ به سوالات.

این تجمع به معنای لگد کردن حزب “تابستان از نامزدی” اجرا می شود که از 13 ژوئن تا اوت. 31. ویتاکر گفت: داوطلبانی که بیشترین تماس ها برای نامزدها در این تابستان خواهد شد و برنده جوایز از جمله بلیط VIP به حزب پرچم جشن روز یک MAGA کلاه و یک برگ برنده 2020 چمن ثبت نام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de