توجه به معامله گر; HC احضار کمیسر GHMC

حیدرآباد: راضی نیست با راه GHMC مقامات مقابله با معامله گران از Shastripuram منطقه Telangana دادگاه عالی کارگردانی GHMC کمیسر Lokesh کومار به نظر می رسد قبل از دادگاه.

نیمکت متشکل از رئیس دادگستری Raghavendra سینگ چائوهان و عدالت B Vijaysen ردی به این جهت در حالی که از شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط یک تریدر, محمد Taufeeq احمد که معتقد است که او godown ذخیره سازی آهن و فولاد قراضه در این منطقه خدمت کرده بود با اطلاع از بسته شدن به صورت غیر قانونی. روی نیمکت خواهد شنیدن این موضوع در 15 ژوئن دوباره.

معامله گر مشاور Pawan Agarwal گفت: نیمکت که GHMC صادر شده و آنها را در یک بسته توجه کنید هر چند آنها تنها انجام تجارت و کسب و کار در منطقه و نمی شود هر گونه آلودگی است. “آنها ادعا شده که این معامله گر است که آزادسازی زباله و سوزاندن آن است که باعث می شود هر گونه آلودگی,” او اضافه شده است.

GHMC مشاور گفت که آلودگی صوتی باعث شده است با توجه به ضایعات godown در منطقه مسکونی. “این GHMC کمیسر حق عمل در برابر چنین تجارت او اضافه شده است.

وکیل نمی تواند پاسخ مناسب در تجارت مجوز. در مرحله دیگری کرد و گفت که مجوز صادر شده به درخواست تمام شده بود.

رئیس Jusrice خواسته GHMC مقامات برای اولین بار خواندن GHMC عمل درستی است.

“ما در حال حاضر بر دوش با 2.15 لاخ موارد و اقدامات خود را در حال افزایش موارد گفت:” رئیس دادگستری.

منبع: Siasat اخبار


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de