مسجد در کرالا شروع می شود سیستم کارت هوشمند برای جلوگیری از ازدحام

کالیکوت: یک مسجد در Kuttichira از کرالا کالیکوت پیدا کرده است یک راه منحصر به فرد برای جلوگیری از ازدحام در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

کمیته اجرا می شود که این مسجد را آغاز کرده است صدور کارت هوشمند به مردم برای نماز خواندن و به طور همزمان تشویق اجتماعی فاصله.

“این کمیته داده شده کارت های هوشمند با اعداد به مردم در اطراف مسجد. کسی که وارد مسجد محل به مالش دست خود را با sanitizers. آنها همچنین باید بگویم که هویت خود را بر روی دوربین. سیستم اتوماتیک شده است در محل قرار داده برای ذخیره آدرس و شماره تلفن. بعدی زمان به بعد آنها باید بگویم هوشمند خود را به شماره کارت تنها به طوری که جزئیات دیگر را به طور خودکار پر” گفت: محمد سجاد که بخشی از مسجد کمیته.

“درب مسجد باز خواهد شد به طور خودکار پس از کشیدن کارت. ما در جا یک سنسور بر روی درب. ما همچنین ساخته شده علامت داخل مسجد منطقه به طوری که مردم می توانند با رعایت اجتماعی فاصله هنجار” او اضافه شده است.

یک زن و شوهر از روز بازگشت, کرالا دولت نورد منظور اجازه دادن به باز کردن مکان های عبادت مراکز و رستوران ها از ژوئن 9 بر اساس سخت با دستورالعمل و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

طبق دستورالعمل و زنان باردار و کسانی که با شرکت morbidities نباید بازدید از هر مکان عبادت است. کسانی که با علائم نباید اجازه داد.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de