بیش از 300 جمع آوری در آناهایم به تظاهرات علیه خشونت پلیس

بیش از 300 نفر جمع شده بودند روز شنبه در لا پالما پارک در آناهایم قبل از راهپیمایی به آناهایم اداره پلیس مرکزی به دنبال پایان دادن به آنچه که دیده می شود به عنوان سیستمیک نژادپرستی در پلیس.

این یکی از چندین تظاهرات در نارنجی و لوس آنجلس شهرستان در سومین آخر هفته در سراسر کشور پس از اعتراضات آغاز شد و در طول روز یادبود مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس.

این پارک به عنوان یک نقطه جمع آوری برای تظاهرات اخیر در آناهایم.

در ژوئن 1, یک هفته پس از فلوید مرگ چند صد نفر به پارک آمد — بسیاری از گوش به سخنرانان توصیف تجارب خشونت پلیس. بعد از آن روز معترضان از پارک پیوست و با دیگران در اطراف شهر راه می رفت و آناهایم را در مرکز شهر. پلیس اعلام غیر قانونی مجمع به عنوان شب سقوط کرد تیراندازی و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت.

روز شنبه در اعتراض صلح آمیز باقی مانده از 4 بعد از ظهر در پارک سخنرانان بازگو تجارب شخصی از نژاد پرستی. آنها در زمان یک زانو و مطرح مشت خود را در سکوت 8 دقیقه, 46 ثانیه به نمایندگی از مقدار زمان مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن.

فقط بعد از 3 p.m, جمعیت شروع به راهپیمایی جنوب در بندر بلوار برگزاری علائم و شعار “نه عدالت و نه صلح! هیچ نژادپرستانه پلیس!”

  • گروهی از مردم در اعتراض به خشونت پلیس گوش دادن به یک سخنران در یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در لا پالما پارک در آناهایم شنبه, ژوئن 13. (عکس از ایان ویلر اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • گروهی از مردم در اعتراض به خشونت پلیس گوش دادن به یک سخنران در یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در لا پالما پارک در آناهایم شنبه, ژوئن 13. (عکس از ایان ویلر اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • معترضان را به زانو و بالا بردن مشت خود را در هوا در سکوت 8 دقیقه, 46 ثانیه در لا پالما پارک در آناهایم شنبه, ژوئن 13. (عکس از ایان ویلر اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • معترضان راهپیمایی از لا پالما پارک به آناهایم اداره پلیس ستاد در امتداد بلوار بندر که در آن برخی از فریاد زد افسران پلیس بودند که مسدود کردن ورود به ساختمان در طول یک ضد خشونت پلیس تظاهرات شنبه, ژوئن 13. (عکس از ایان ویلر اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • معترضان ادامه داد: راهپیمایی همراه سانتا آنا خیابان پس از توقف در آناهایم اداره پلیس مرکزی در طول یک ضد خشونت پلیس تظاهرات در آناهایم شنبه, ژوئن 13. (عکس از ایان ویلر اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

آنها راهپیمایی بیش از یک مایل لحظه توقف در تقاطع بلوار بندر و لینکلن خیابان قبل از ورود در مقر پلیس که در آن چند افسر نگهبانی ورودی در حالی که دیگران در موتور سیکلت منحرف ترافیک در اطراف مارس.

چند معترضان به کارگردانی سخنرانی خود را به طور مستقیم در نزدیکی افسران قبل از اینکه جمعیت از سر گرفت راهپیمایی رو به مشرق در سانتا آنا خیابان.

حدود 4:15 بعد از ظهر از ماه مارس تا به حال ساخته شده راه خود را به سالن شهر که در آن معترضان جمع شده بودند همراه پله های منتهی به ساختمان و برگزار شد تا خود علائم و آگهی ها.

عدالت Crudup از آناهایم رهبری مارس به اداره پلیس و تالار شهر خواست که در شورای شهر اقدامات لازم را به سلطنت در بد پلیس شیوه های.

او گفت: آناهایم اداره پلیس پیشینه از پلیس آمریکا به خصوص علیه مردم رنگ و تظاهرات خواهد بود برنامه ریزی شده تا شورای شهر قرار می دهد در دستور کار خود یک سیاست است که تبدیل به اداره پلیس.

“ما در اینجا خواهد بود و هر آخر هفته او گفت:” در مقابل شهرستان سالن.

Crudup و دیگران به رهبری معترضان دور از شهر سالن فقط قبل از 5 p. m. آنها رفت و برگشت به لا پالما پارک که در آن سازمان برنامه ریزی شده بود, اجرای برنامه به مناسبت Juneteenth. تعطیلات بزرگداشت پایان برده داری در ایالات متحده آمریکا است که در تاریخ 19 ژوئن.

Kason کلارک از فولرتون گفت: او خسته از تماشای این تظاهرات از خانه و احساس او نیاز به عضویت و کمک به حفظ و شتاب رفتن.

کلارک گفت که او با تشویق برخی از تحولات به عنوان یک نتیجه از اعتراضات — که افسران درگیر در Floyd مرگ دستگیر شدند و متهم است اما بیشتر وجود دارد به انجام در مبارزه با نژادپرستی نظاممند.

“شده است وجود دارد برخی از اصلاحات و تغییر است اما چیزی که مهم است این است که اجازه نمی کردن … گفتن مردم مسئول است که ما می خواهیم تغییر,” او گفت:.

صدها نفر نیز جمع آوری شده در روز شنبه در یک جفت از تظاهرات در ارواین برای اولین بار است که درگیر ایمان شهر و اجرای قانون رهبرانی که جمع آوری شده با بیش از 500 معترض در مسیح نجات دهنده ما کلیسا و سوار بر یک مایل آوریل شنبه صبح Sgt. Karie دیویس گفت:.

حدود 200 معترض بعد از آن نشان داد در خارج از شهرستان ارواین سالن دیویس گفت:.

هر دو تظاهرات صلح آمیز است.

نویسنده کارکنان ناتانیل پرسی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de