بیش از 200 جمع آوری در آناهایم پارک به تظاهرات علیه خشونت پلیس

بیش از 200 نفر جمع شده بودند روز شنبه در لا پالما پارک در آناهایم به دنبال پایان دادن به آنچه که دیده می شود به عنوان سیستمیک نژادپرستی در پلیس.

این یکی از چندین تظاهرات در نارنجی و لوس آنجلس شهرستان در سومین آخر هفته در سراسر کشور پس از اعتراضات آغاز شد و در طول روز یادبود مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس.

این پارک به عنوان یک نقطه جمع آوری برای تظاهرات اخیر در آناهایم.

در ژوئن 1, یک هفته پس از فلوید مرگ چند صد نفر به پارک آمد — بسیاری از گوش به سخنرانان توصیف تجارب خشونت پلیس. بعد از آن روز معترضان از پارک پیوست و با دیگران در اطراف شهر راه می رفت و آناهایم را در مرکز شهر. پلیس اعلام غیر قانونی مجمع به عنوان شب سقوط کرد تیراندازی و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت.

Kason کلارک از فولرتون گفت: او خسته از تماشای این تظاهرات از خانه و احساس او نیاز به عضویت و کمک به حفظ و شتاب رفتن.

کلارک گفت که او با تشویق برخی از تحولات به عنوان یک نتیجه از اعتراضات — که افسران درگیر در Floyd مرگ دستگیر شدند و متهم است اما بیشتر وجود دارد به انجام در مبارزه با نژادپرستی نظاممند.

“شده است وجود دارد برخی از اصلاحات و تغییر است اما چیزی که مهم است این است که اجازه نمی کردن … گفتن مردم مسئول است که ما می خواهیم تغییر,” او گفت:

مسئولان شهرستان انتظار می رود دو تظاهرات در آناهایم در روز شنبه با یکی دیگر از برنامه ریزی شده در نزدیکی تالار شهر در 4 p. m. مقامات توئیتر خود نوشت: “ما انتظار داریم هر دو به طور صلح آمیز و خوش بیان مسالمت آمیز. اگر شما برنامه ریزی برای پیوستن به, شما ممکن است جلوگیری از این مناطق برای راحتی خود را.”

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de