Kanye غرب به دنبال راه اندازی ‘Yeezy’, لوازم آرایشی, خط

واشنگتن دی سی: به نظر می رسد مانند رپ آمریکایی Kanye غرب است که تلاش برای گسترش نام تجاری خود را به جهان از لوازم آرایشی و عطرهای درست مانند زنان در خانواده است.

با توجه به TMZ طبق قانونی جدید اسناد 43 ساله رپر شرکت به تازگی برای ثبت یک Yeezy’ علامت تجاری برای پوشش مجموعهای از زیبایی و مراقبت از پوست محصولات.

این محصولات شامل, آرایش مژه نادرست, ماسک صورت, ناخن لهستانی, مرطوب کننده, داخل حمام, ژل بدن, روغن, تراش, کرم, محصولات مراقبت از مو و عطر همراه با برخی از محصولات بهداشتی مانند خمیر دندان و خوشبو کننده و حتی معطر مخروط کاج و آروماتراپی بالش.

اگر کنی موفق او خواهد بود پس در قدم به قدم از همسرش کیم کارداشیان در KKW زیبایی خط و خواهر در قانون Kylie Jenner محبوب کایلی آرایشی و بهداشتی که شامل Khloe را Koko Kollection.

با این حال در سال 2017 کنی سعی کرده است به این مسیر بروید قبل و ثبت اسناد مشابه برای قفل کردن حقوق به ‘DONDA نام تجاری لوازم آرایشی و بهداشتی است که پس از نام مادر خود را, اما آن را دریافت نمی, نهایی.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de