JTSV برای تبدیل شدن به تاتا موتورز’ تابعه

بمبئی: خودرو عمده تاتا موتورز در روز شنبه گفت که JT ویژه وسایل نقلیه (JTSV) را تبدیل به یک شرکت تابعه تماما متعلق به این شرکت است.

این شرکت تشکیل شد در سال 2017 به عنوان یک 50:50 سرمایه گذاری مشترک بین تاتا موتورز و Jayem خودرو به منظور توسعه عملکرد بالا و نسخه های TML خودروهای سواری تحت “JTP” با نام تجاری.

این غول خودرو امضا توافق نامه برای خرید 50 درصد از سهام Jayem خودرو در JTSV.

پس از آن به شکل گیری JTSV تاتا موتورز راه اندازی Tiago JTP و Tigor JTP در سال 2018 است.

“با این حال مسافر صنعت خودرو شاهد یک چالش FY19-20, تشدید اجباری تغییر در مقررات و زمان COVID-19 همه گیر است که نهفته تقاضا در تو رفتگی در دیوار این دسته از وسایل نقلیه” این شرکت در بیانیه ای گفت.

“در نور مداوم این سناریو هر دو تاتا موتورز و Jayem خودرو یافت می شود آن را محتاطانه به قطع این سرمایه گذاری. تاتا موتورز ادامه خواهد داد به ارائه همه لازم پشتیبانی و خدمات به مشتریان و کاربران از Tiago JTP و Tigor JTP اتومبیل خود را انتخاب کنید, نمایندگی حصول اطمینان از بدون هیچ زحمتی رایگان مالکیت.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net