این پایان خط برای کالیفرنیا misbegotten گلوله قطار پروژه ؟

این پایان خط برای کالیفرنیا misbegotten گلوله قطار پروژه ؟

یک اکثریت دو حزبی از دولت در مجلس از جمله سخنران آنتونی رندن است حمایت از قطعنامه ای که هدایت راه آهن با سرعت بالا قدرت (HSRA) به تاخیر نهایی قرارداد اولیه بخش از قطار گلوله در San Joaquin Valley تا قوه مقننه را عوض $4.2 میلیارد دلار در اوراق قرضه دولتی.

قابلیت های آن است که کاملا منطقی است. چرا دولت متعهد به میلیاردها دلار برای خرید زمین و ساخت و ساز بدون داشتن پول در دست ؟ آن را انجام نمی دهد که برای دیگر آثار عمومی و نه باید آن را.

اما در زمینه افزایش قانونی مخالفت با این پروژه و تمایلات برای تغییر باقی مانده وجوه اوراق قرضه به رفت و آمد پروژه های حمل و نقل در عمده مناطق شهری مانند یک تاخیر می تواند آغاز پایان است.

ساخت و ساز در San Joaquin Valley بخش را کف خیابان تقریبا از بافق به یک باغ در شمال کالیفرنیا بوده و جریان را برای چندین سال با استفاده از مخلوطی از دولت فدرال و بودجه. پس از تبدیل شدن به فرماندار در 2019, گاوین Newsom عموم تحقیر گلوله قطار زنده ماندن اما به سرعت عقب نشینی و پیشنهادی برای تمدید زمان بخش شمال به شهرستان مرسد و از جنوب به بیکرزفیلد اضافه کردن چندین میلیارد دلار به هزینه پیش بینی شده.

این HSRA می خواهد برای شروع کسب زمین برای پسوند در هر دو به پایان می رسد و جایزه قراردادهای آهنگ های برق و دیگر اجزای اصلی.

“تنها فرصت باقی مانده برای قوه مقننه به وزن در این جهت با سرعت بالا راه آهن پروژه رخ می دهد که (HSRA) به ما می پرسد برای باقی مانده $4.2 میلیارد دلار در اوراق قرضه وجوه” یکی از پروژه ارشد منتقدان مجلس جیم Frazier یک دموکرات از کشف خلیج در بیانیه ای گفت.

“ما نمی توانیم اجازه HSRA یا هر بخش به ذکر است که اتصال مقننه را تصویب آینده تخصیص,” Frazier ادامه داد. “مجلس را در تصویب بودجه باید محترم شمرده شود قبل از تصمیم گیری های کلیدی در دولت بزرگترین پروژه زیرساخت ساخته شده است.”

فریزر صندلی مجمع کمیته حمل و نقل و صحنه بحرانی جلسات در HSRA آخرین طرح کسب و کار با آن نیز کشیده انتقاد از قوه مقننه بودجه تحلیلگر گیب Petek.

نه تنها Newsom پرتاب آب سرد در چشم انداز برای یک ایالت گلوله سیستم قطار — یک پروژه بسیار محبوب سلف جری براون — اما سخنران رندن آشکارا به نام برای هدایت وجوه باقی مانده به رفت و آمد حمل و نقل.

“این مهم است که مطمئن شوید که راه آهن با سرعت بالا قدرت نمی بستن درب به گزینه های دیگری به غیر از ایجاد یک تعداد انگشت شماری از کارمندان و غیرمنتخب اختیارات هیئت مدیره” رندن در بیانیه ای گفت. “رای دهندگان داده شده است هیچ صدای از سال 2008 و انتخاب نماینده قوه مقننه تا به حال هیچ رای پس از سال 2012 است.”

یکی دیگر از عوامل پیچیده است کاهش شدید در درآمد را از دولت cap-and-trade سیستم تخصیص کمک هزینه برای انتشار گازهای گلخانه ای. قهوه ای و مجلس توافق کردند تا این پروژه 25 درصد از وجوه حاصل از سه ماهه مزایده از کمک هزینه انتشار و ارائه شده است که صدها میلیون دلار در هر سال.

جدید ترین حراج, اما تولید فقط $25 میلیون و آینده cap-and-trade نامشخص است مگر اینکه آن را تغییر وادار صنعتی قطره چکان به پرداخت بیشتر. قانونگذاران در حال بحث در مورد اینکه آیا به منابع هوایی کالیفرنیا هیئت مدیره سازمان به retool برنامه موضوع بالا-ریسک سیاسی نبرد یک زن و شوهر از سال پیش.

سال از خرید زمین و ساخت و ساز تاخیر تا کنون-افزایش هزینه ها و مطلق عدم روشن نفع عمومی را فرسوده حمایت سیاسی برای قطار گلوله و جدید مجمع وضوح نشان می دهد که آن را در نهایت می تواند محکوم – به حق ،

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net