گرجستان انتخابات گلایه صدا بدجور آشنا در شیراز

گرجستان برگزار شد انتخابات مقدماتی روز سه شنبه و تیتر در مجله آتلانتا قانون اساسی در روز چهارشنبه صبح شد “” کامل بحران.'”

نیویورک تایمز گزارش داد که سیستم رای گیری “رنج های دیدنی و جذاب سقوط” با “hourslong منتظر در نظرسنجی سایت.”

چرا که “بسیاری از طولانی ترین خطوط گرفتار عمدتا سیاه و سفید محله و اطراف آتلانتا در حالی که روستایی سفید شهرستانهای تجربه نسبتا کمتر مشکلات” تایمز گزارش دموکرات ها مقصر جمهوری خواه وزیر امور خارجه براد Raffensperger و او را متهم کرد از عمد در تلاش برای سرکوب رای گیری.

“چه اتفاقی افتاد در گرجستان روز گذشته طراحی شده توسط” هیلاری کلینتون در توییتر نوشت. “رای دهندگان سرکوب یک تهدید برای ما دموکراسی است.”

در بازرسی نزدیک تر به نظر می رسد که آنچه که تهدید دموکراسی ما است رای گیری جدید فن آوری است که دولت ها متقاعد شده اند به خرید. اگر بحران در گرجستان آشنا برای تلفن های موبایل, آن را به دلیل همان چیزی که اتفاق افتاده در لس آنجلس در مارس 3.

هر دو از گرجستان و L. A. شهرستان مسن تر جایگزین سیستم های رای گیری با صفحه نمایش لمسی جدید رای گیری مارک دستگاه هایی که تولید کاغذ چاپ شده رای گیری برای رای دهندگان به بازرسی قبل از این بازیگران است. در هر دو سیستم رای گیری است که اسکن و اسکن نوری استفاده می شود برای tallying. این برگه ها را در جعبه و ذخیره می شود.

هر دو از گرجستان و L. A. شهرستان استفاده الکترونیکی جدید pollbooks به جای کاغذ فهرست اسامی برای بررسی رای دهندگان نورد جدید رای گیری فن آوری را برای استفاده گسترده در انتخابات ریاست جمهوری سال و دیدم “شدید صبر کنید بار” در کلمات یک شکایت حقوقی ثبت شده توسط برنی ساندرز کمپین در شب انتخابات در لس آنجلس. هر دو نیز تجربه شکست بسیاری از رای گیری ماشین آلات.

آن Raffensperger که تایید رای گیری تکنولوژی در گرجستان و در کالیفرنیا این بود, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا بود که نیروی محرکه تبدیل به رای گیری جدید فن آوری است. پدیللا یک دموکرات گواهی L. A. سیستم برای استفاده در مارس اولیه با وجود متعدد مستند مشکلات با آن است.

تاریخ جدید چگونه با تکنولوژی بالا در سیستم های رای گیری آمد به جای دست مشخص شده برگه کاغذ می رود به دار زدن-چاد افتضاح در فلوریدا نزدیک انتخابات ریاست جمهوری در سال 2000. بودجه در دسترس ساخته شده برای خرید سیستم های رای گیری الکترونیکی.

در برخی از کشورها از جمله گرجستان, همه رای گیری الکترونیکی فن آوری به خودی خود یک مشکل است. موارد زیر را در سال 2018 اواسط دوره انتخابات گرجستان تایید خرید یک سیستم الکترونیکی از دنور مبتنی بر سلطنت رای گیری که شامل یک رای کاغذی.

اعتقاد به این که یک کاغذ ثبت شد کلید برای موفقیت یک رای گیری الکترونیکی سیستم نیز منجر کالیفرنیا نیاز به رای گیری جدید فن آوری شامل یک رای کاغذی که در دسترس خواهد بود را برای ممیزی و بازگو. اما 3 مارس اولیه انتخابات نشان داد یک مشکل جدید.

اگر چه وجود دارد برگه کاغذ آنها ذخیره شده نامرتب و برای تمام اهداف عملی به هیچ وجه به آنها مراجعه کنید.

قبل از تصویب قانون جدید رای گیری فن آوری آرای هر حوزه ذخیره شد و با کاغذ رای شمارش توسط دستگاه. آن را آسان برای بازیابی رای گیری برای بازشماری و به صورت دستی شمارش از 1 درصد از حوزه در هر انتخابات است که مورد نیاز توسط قانون کالیفرنیا به عنوان یک بررسی دقت دستگاه شمارش.

به نظر می رسد که لس آنجلس است که دیگر مطابق با این قانون است.

در شهر لانگ بیچ فروش-مالیات فرمت در مارس 3 رای squeaked به اواخر پیروزی با 16 رای باعث بازشماری درخواست های بلند, ساحل, اصلاحات ائتلاف. این شهرستان گفت: این گروه آماده می شود برای پرداخت هزینه برآورد شده بیش از $200,000 برای بازشماری آرا از حدود 100000 برگه کاغذ. تلاش ساخته شده بود به بازشماری نوری اسکن به جای استفاده از مانیتور کامپیوتر برای هر یک از بازشماری تابلوهای اما پس از سه روز از ویژگی های راه اندازی و شمارش تلاش شد اقدام آرامی که کار قیمت برای تکمیل حتی الکترونیکی بازشماری شد و در مسیر به هزینه حدود $150,000. سه روز بازشماری یافت تعدادی از اختلاف اما بازشماری تنها می تواند در تغییر نتیجه انتخابات اگر آن را به طور کامل به پایان رسید.

طولانی, ساحل, اصلاحات ائتلاف خواسته L. A. شهرستان ثبت Dean لوگان برای بازیابی و مرتب کردن برگه کاغذ در شهرستان هزینه و شارژ این گروه نرخ معقول برای بازشماری اما لوگان خودداری کرد. طولانی, ساحل, گروه در حال حاضر طرح دعوی در دادگاه. در مدارک دادگاه این گروه به استناد یک گزارش از لوگان را نشان می دهد که مورد نیاز 1% دستی شمارش انجام شد با شمارش “دسته” از رای و به جای آن از حقيقت است. کالیفرنیا انتخابات نیاز به کد دستی شمارش از 1 ٪ از حوزه یک چوب خط حساب کردن از نامرتب “دسته.”

رای گیری بازیابی هزینه یک نقص جدی در رای گیری جدید فن آوری است که نه محدود به لس آنجلس. نزدیک انتخابات در مارس 3 برای San Joaquin County, تخته, آموزش و پرورش متولی منطقه 3 به طور مشابه تولید یک درخواست برای بازشماری و برآورد هزینه از $198,615 برای 17 روز از کار برای بازیابی و تعداد تقریبا 16,141 برگه کاغذ.

این بدان معنی است که نتایج نزدیک انتخابات نمی تواند تایید شود. اگر برگه های رای که نه طبقه بندی شده اند توسط حوزه 1 درصد دستی شمارش را تائید نمی کند دقت ماشین حساب. و اگر آن را هزینه $200,000 برای بازیابی و بازشماری برگه کاغذ از مسابقات با 100000 یا کمتر رای شهروندان به طور موثر را تکذیب کرد آنچه در این قانون تضمین می کند — این فرصت را به درخواست یک دستی بازشماری انتخابات.

در کالیفرنیا در ماه نوامبر انتخابات میلیون ها نفر از دست مشخص شده رای-با-ایمیل آراء خواهد بود اسکن شده و ذخیره شده نامرتب. ما هرگز نمی خواهد می دانم که اگر نوری اسکن شد اندکی دقت.

انتخابات اغلب می گویند آنها می خواهند به اعتماد به نفس ما در انتخابات است. آنها می توانند کمک مرتب سازی برگه کاغذ توسط حوزه انجام 1 درصد دستی شمارش از نظر قانونی مورد نیاز و ساخت برگه کاغذ در دسترس برای بازگو به عنوان بخشی از دولت مسئولیت برای انجام انتخابات.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، [email protected] توییتر: @Susan_Shelley.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de