Covid-19: عمومی ترجیح می دهند از وسیله نقلیه شخصی به جای حمل و نقل عمومی

ترس همراه با کروناویروس و اجتماعی فاصله باعث می شود مردم ترجیح می دهند از وسایل نقلیه شخصی به جای حمل و نقل عمومی.

این کشور بزرگترین خودروساز Maruti Suzuki هند (MSI) انتظار دارد تقاضا به سمت کاهش قیمت خودرو در این پست مستند سناریو.

“مردم ترجیح می دهند از وسایل نقلیه شخصی بیش از حمل و نقل عمومی و از آن بیرون می آید از مصرف کننده متفاوت بررسی که ما انجام” MSI, مدیر اجرایی, بازاریابی و فروش, Shashank Srivastava گفت PTI.

با فعالیت های اقتصادی کاهش تأثیر قدرت خرید مصرف کنندگان تقاضا را تغییر نسبت قیمت پایین تر و یا کوچکتر وسایل نقلیه شخصی در فضای تحرک او اضافه شده است.

“بنابراین تغییر انتظار می رود که نسبت به خودروهای کوچکتر و خریداران بار اول. ما در حال حاضر شاهد این روند در حدود 1,800 نمایندگی که ما شده اند قادر به دوباره باز در چند روز گذشته” Srivastava گفت.

روند قبلی نیز نشان داده است که مصرف کنندگان نسبت به تاسیس مارک های استرس در طول دوره او اشاره کرد.

قبل از مستند افراد مشغول به کار در خصوصی یا بخش دولتی مورد استفاده قرار گیرد به حمل و نقل از طریق مترو و اتوبوس و تاکسی و غیره. در پایتخت دولت حیدرآباد هیچ حرکت ریل مترو و اتوبوس به عنوان آن می ایستد به عنوان یک کانون برای ویروس.

مردم در استفاده از حمل و نقل عمومی ترجیح می دهند هر چند خود را یک وسیله نقلیه است. پس از مستند که در آن وجود دارد ترس از ویروس, مردم, چشم پوشی از حمل و نقل عمومی.

قبلا دولت را بدست آورده و درآمد 10 کرور روپیه از طریق RTC خدمات است که در حال حاضر به 2 کرور.

انعکاس مشابه انداز ماشین های هوندا هند با مسئولیت محدود (HCIL) معاون ارشد و مدیر بازاریابی و فروش, راجش Goel گفت که با توجه به مردم خواهد بود فوق العاده دقیق در برابر COVID-19 شخصی تحرک را به دست آوردن خیلی بیشتر اهمیت تر به اشتراک گذاشته تحرک و یا حمل و نقل عمومی و از این رو می تواند کمک به فروش.

یک Toyota Kirloskar موتور (TKM) سخنگو گفت: ترس از بیماری اجتماعی فاصله و نیاز به حفظ بهداشت ساخته شده و مصرف کننده نسبت به شخصی تحرک و حرکت آنها به دور از حمل و نقل عمومی.

اما آن را باید در ذهن نگه داشته شود که به طور کلی بر اساس تمایلات مصرف کننده در حال حاضر کاملا رام و ممکن است باقی می ماند مگر اینکه برخی از تقاضا ایجاد اقدامات معرفی شده توسط دولت به عنوان به خوبی به عنوان صنعت, سخنگوی اضافه شده است.

به طور مشابه, تاتا موتورز, سخنگوی گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان آورده است در مورد یک تغییر قابل توجهی در دیدگاه مربوط به حمل و نقل استفاده است.

“با توجه به تاثیر COVID-19 و مفهوم دقیق فیزیکی فاصله هنجارهای ما پیش بینی است که وجود خواهد داشت قابل توجهی کاهش استفاده از حمل و نقل عمومی و مشترک تحرک” سخنگوی گفت.

تقاضا برای شخصی تحرک را افزایش می دهد با توجه به نیاز مشتریان برای اطمینان از ایمنی شخصی, سخنگوی اضافه شده است.

منبع: آژانس ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de