بنگلادش وزیر می میرد از coronavirus

داکا: یک بنگلادش وزیر دولت درگذشت توجه به این رمان coronavirus به عنوان تست های انجام شده پس از مرگ او در بیمارستانی در داکا نشان داد او درد و رنج از COVID-19, مقامات گفت.

Junior وزیر امور مذهبی شیخ عبدالله درگذشت شنبه شب در بیمارستان نظامی مشترک گزارش Efe اخبار.

“او احساس درد قفسه سینه و (حال) مشکلات تنفسی و پزشکان اعلام کردند او مرده هنگامی که او به بیمارستان است. او احتمالا در راه” همکار خود خالد محمود Chowdhury نشان داد به Efe.

“او نمونه گرفته شده برای coronavirus آزمون پس از مرگ او و امروز (یکشنبه) آمد مثبت” گفت: Chowdhury است که دولت و وزیر حمل و نقل.

این باعث می شود عبدالله 75 ارشد-اکثر رسمی بنگلادش به مرگ از COVID-19.

پیشتر در روز شنبه وزیر بهداشت سابق محمد نسيم گذشت در داکا بیمارستان جایی که او تحت درمان COVID-19.

سخنگوی دولت چودری گفت: Nasim که تا به حال برگزار سلامت نمونه کارها بین 2014 و 2019 شد بستری در تاریخ 1 ژوئن پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. او همچنین دچار سکته مغزی پس از اعتراف کرد.

حداقل دو تن دیگر از وزرا نیز آزمایش مثبت برای coronavirus و در حال حاضر تحت درمان در یک بیمارستان است.

به گفته مقامات بهداشت و درمان وجود دارد 2,856 تازه موارد Covid-19 شناسایی شده در شنبه, گرفتن مجموع به 84,379 تایید موارد از جمله 1,139 مرگ و میر.

علاوه بر این 1,003 پزشکان و 1,010 پرستاران یافت شده برای آلوده شده اند بسیار عفونی coronavirus در کشور است.

بنگلادش روز شنبه در چین پیشی گرفت و در مجموع تعداد coronavirus موارد است و در حال حاضر 18 در لیست ترین متاثر سازمان ملل با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط جان هاپکینز.

بنگلادش تحمیل یک مستند در کشور در 26 مارس به بررسی گسترش coronavirus.

این مستند اقدامات شد تا حدی برداشته on May 31.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de