مراسم عروسی هستند که بیشتر حوادث بزرگ; از دست داده اند و زرق و برق


حیدرآباد:
شده است وجود دارد و مداوم تقاضا از اصلاح طلبان مسلمان است که جامعه باید اجتناب نما جشن عروسی اما به سختی کسی پرداخت می شود توجه به تماس خود را. اما ناگهان یورش coronavirus مجبور است حتی نخبگان بالا و وسط کلاس به نگه داشتن آنها چه هستند unabashedly تماس “ساده” وقایع مربوط به ازدواج است.

پس از ورود این ویروس مخوف برخی از سه ماه پیش برای اولین بار این دوره از مستند که در آن سازماندهی رویدادهای شد هیچ. حتی زمانی که دولت آرام زمانبندی درخشش در مراسم عروسی بازگشته است.

به گفته منابع مطلع این امر حداقل به مدت شش ماه برای مردم به نگه توابع در مقیاس به عنوان آنها به نظر آرزو یا امیدوار است.

ترک به تنهایی عروسی پدر و مادر قادر به سازماندهی کوچک جشن تولد برای آنهایی که کمی خود را به خاطر “پدر و مادر خود را از دوستان و همکلاسی ها در حال کاهش را دعوت به پیوستن به این جشن است.”

برخی از مردم در حیدرآباد بر این باورند که در این فصل از ‘باند باجا و Baraat’ در حیدرآباد و در جای دیگر در Telangana است. همه تحت تاثیر احزاب می گویند که دولت مستند دستورالعمل انجام نمی دهد میزبان برای دعوت از بیش از 50 مهمان. تا جایی که سرگرم کننده مربوط به مراسم ازدواج و رویدادهای مربوط. “زندگی تبدیل شده است سرگرم کننده-کمتر” با تشکر از COVID.

مردم نیز غم و اندوه است که توابع چندگانه مانند maanjhe, haldi, sanchak و نکاح است که به دنبال آن در چند روز آینده chauthi, اسلامي پس از پنج jumagees که برگزار می شود در پنج جمعه.

این حوادث به جز ساده Nikah مراسم را تبدیل به ‘شکوه گذشته یا گذشته جشن وقایع است.’

عروسی شده اند به تعویق افتاد

با توجه به وضعیت بسیاری از خانواده ها قرار داده اند به طور نامحدود به عروسی خود را در بخش.

صدر قاضی محمد یوسف الدين, Qila Golconda و محمد نگر گفت: “حدود 80 pc از مراسم عروسی در شهر شده است به تعویق افتاد. باقی مانده مراسم عروسی در حال وقوع در میان هر دو فقیر و غنی بخش از جامعه است.”

این او معتقد است یک برکت و رحمت در لباس مبدل برای کمتر خوش شانس بخش از جامعه است. “عروسی حوادث که یک بار برای آنها بود در حال حاضر تبدیل تا حد زیادی مقرون به صرفه” او اشاره کرد.

در ضمن صدر قاضی Khadar علی شاه علی Banda منطقه اعتقاد بر این است که از 20 pc مراسم عروسی است که در حال وقوع پنج pc متعلق به وسط و پنج باقی مانده کامپیوتر به غنی کلاس.

کسانی که بد هستند خلیج NRIs. برای آنها دو دلیل وجود دارد. یکی که در کشورهایی که در آنها کار مستند است و قرار دادن یک توقف به سفر خارج از کشور. و آنها نمی خواهید به سازماندهی حوادث است که نمی توان به درستی جشن گرفتند.

مراسم عروسی در مقیاس کوچک

این شهرستان دارای بیش از 2000 کوچک و بزرگ تابع سالن که در آن عروسی سازماندهی می شوند. بسیاری از این تابع سالن بسته شده اند را به علت بیماری همه گیر. تقریبا با هیچ کسب و کار صاحبان این تابع سالن تقریبا گریه.

عمده لباس عروسی مراکز مانند Kashish و Zooni میان یک میزبان از دیگران هستند با پوشیدن یک ترک نگاه کنید. بسیاری از این مغازه داران گفت: “هر سال در فصل عروسی آغاز می شود که زیر رمضان عید می رسم هزاران نفر از خریداران به فروشگاه های ما. اما در حال حاضر در طول هفته ما شاهد تنها یک زن و شوهر از ده خریداران. این روند به خرید کمتر از گران قیمت و لباس است.”


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de