Telangana: 19 اعضای خانواده تست مثبت برای COVID-19

حیدرآباد: به عنوان بسیاری از 19 نفر از اعضای یک خانواده در Telangana را Zaheerabad شهر باید آزمایش مثبت برای Covid-19 گفته مقامات در روز شنبه.

با توجه به وزارت بهداشت مقامات همه آنها بستگان از 55 سال که مرده بود در یک بیمارستان خصوصی در حیدرآباد در ژوئن 9.

بدن او را آورده بود Zaheerabad و به خاک سپرده شد همان روز. روز بعد در بیمارستان مقامات مطلع اعضای خانواده او که نمونه های جمع آوری شده قبل از مرگ باید آزمایش مثبت برای Covid-19.

اعضای خانواده معطوف به جداسازی مرکز

وزارت بهداشت و مقامات شهرداری در ادامه هشدار و منتقل مرحوم اعضای خانواده و بستگان به انزوا مرکز. آنها نمونه های جمع آوری شده از 25 نفر و از آنها 19 بازگشت مثبت است. آنها شامل زنان و کودکان است. نتایج شناخته شده بودند در اواخر روز جمعه.

مقامات منتقل شده تمام کسانی که آزمایش مثبت به بیمارستان منطقه در سنگرددی. منطقه ای که در آن زن خانه واقع شده است و اعلام شده است مهار منطقه.

مقامات منطقه گفته است که تلاش ها ساخته می شد به ردیابی تمام کسانی که تا به حال حضور زن last rites.

بیشتر حیدرآباد شهردار آزمایش منفی برای COVID-19

در ضمن بیشتر حیدرآباد شهردار Bonthu Rammohan در شنبه آزمایش منفی برای Covid-19. او تا به حال تحت آزمون در روز جمعه پس از راننده خود را تا به حال تست مثبت است.

راننده داشت مثبت پس از آزمايشات انجام شده بر کارکنان مشغول به کار در سمت شهردار در اتاق در بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) دفتر پس از یک کارمند به حال آزمایش مثبت است.

از آنجا که راننده بود و همراه او در طول سفر خود به نقاط مختلف شهر Rammohan رفت و به قرنطینه و نیز تحت آزمایش است.

این دومین بار در کمتر از یک هفته است که شهردار دستخوش Covid-19 تست. قبلا به او داده بود و نمونه خود را برای تست در ژوئن 7 و در نتیجه بازگشت و منفی است.

Rammohan تا به حال به طور داوطلبانه به جلو آمده به انجام آزمون پس از یک کارگر در یک هتل که در آن او تا به حال چای در ژوئن 1, تا به حال آزمایش مثبت است.

پس از شرکت در یک بهداشت برنامه شهردار تا به حال چای در یک هتل در Adikmet. بعدها معلوم شد که یک کارگر در هتل بود آزمایش مثبت است.

شهردار گفت: کارگر در حال ترک هتل نه روز قبل از او تا به حال چای وجود دارد و هر چند شانس ابتلا به Covid-19 بودند رد کرد او هم برای تست به عنوان یک اقدام احتیاطی.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de