دیوان عالی کشور هدایت دولت Govts به افزایش Covid-19 تست

دهلی نو: در suo موتور مورد ثبت شده به عنوان “پاسخ مناسب درمان COVID-19 بيمار و وقار دست زدن به بدن مرده در بیمارستان ها و….” دیوان عالی کشور امروز به کارگردانی دولت برای افزایش تعداد Covid-19 تست بنابراین به عنوان برای تعیین جمعیت آسیب دیده و ارائه آنها را با درمان مناسب.

نیمکت تشکیل شده توسط قضات Ashok Bhushan, S K کال و آقای شاه مشاهده

“غیر-تست از بیماران است و نه یک راه حل برای این مشکل به جای افزایش در مرکز آزمایش است, وظیفه دولت, به طوری که مردم ممکن است به دانستن در مورد وضعیت سلامت خود را در مورد Covid19 و آنها ممکن است مناسب مراقبت و درمان Covid-19.”

اظهارات ساخته شده بودند پس از روی نیمکت به ذکر است که شده است وجود دارد کاهش شدید در تعداد تست Covid-19 بیماران به خصوص در دهلی نو.

“دولت برنامه دهلی نو خود را نشان می دهد که این تعداد در تست Covid-19 بيمار فرو رفته است و در ماه ژوئن سال 2020 نسبت به ماه مارس سال 2020” نیمکت گفت.

هر رکورد 6018 نمونههای آزمایش شده در مه 27 در دهلی نو در حالی که از ژوئن 11, تنها 5077 تست گزارش شد در دهلی نو. این تعداد بسیار کم است که در مقایسه با ایالت ماهاراشترا و تامیل نادو که در آن 16,000 و 17675 تست انجام شده است.

“ما درک نمی کنم چرا این تست را بر باد رفته در کشور از NCT دهلی نو” نیمکت اظهار داشت.

دادگاه مشاهده شده است که وجود دارد افزایش در تعداد بیماران مبتلا به Covid-19 به ویژه در دهلی نو, Maharashtra, Tamil Nadu, چنای و احمدآباد و بیش از 10 ، 000 بیماران جدید در حال شناسایی هر روز.

در این شرایط دادگاه “تحت تاثیر” بر ایالات متحده

“به اطمینان حاصل شود که وجود دارد باید شیب افزایش در این تست هر دو توسط بيمارستان های دولتی و خصوصی labs و هر كس بخواهد برای تست نباید رد هر گونه ویژگی های زمین و یا هر گونه دیگر زمین است. ایالات متحده ممکن است در نظر تسهیل در روند به طوری که بیشتر و بیشتر آزمون برگزار می شود به نفع بيماران است.

ر. ک گفت: سفارش نیمکت نیز با صدور اعلامیه به دولت NCT دهلی نو, Maharashtra, West Bengal و تامیل نادو مدیریت COVID-19 وضعیت.

دادگاه کارگردانی که رئیس وزرای امور این کشورها باید توجه داشته باشید بلافاصله بعد از دولت مراقبت از بيمار در بيمارستان های دولتی و تدوین دقیق گزارش وضعیت در این زمینه است.

مورد ثبت شده بود دیروز پس از دادگاه عالی در زمان suo موتور اطلاع از این گزارش ادعا نادرست از Covid-19 تحت تاثیر قرار بدن مرده.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de