سانتا آنا پلیس اتحادیه رای به تاخیر پرداخت می آفریند

در مواجهه با رشد انتقاد در برابر برنامه ریزی شده پرداخت افزایش سانتا آنا افسران پلیس انجمن موافقت کرده است به تاخیر حقوق و دستمزد خود را افزایش می دهد.

سانتا آنا را افسران میله میله برای دریافت پرداخت افزایش شروع ژوئیه 1. آنها تسلیم خواهد شد آن را به مدت شش ماه رئیس اتحادیه جری Serrano اعلام کرد در POA وب سایت شنبه شب.

“از آنجا که از زمان جهان همه گیر که هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند ارتباط به خارج از شهرستان دولت در تلاش برای رفع مسائل مالی سر در با یک طرح را به برخی از کمک به بودجه” Serrano نوشت.

“پس از آن که ما فکر بودند که از طریق قرارداد مسائل جهان شد آمار بی معنی مرگ جورج فلوید. به جای دلار و سنت, ما به دنبال به طور مستقیم تلاش های ما نسبت به دلار و حس است.”

این اتحادیه قصد دارد برای تمدید قرارداد خود را به صورت اضافی در شش ماه “به طوری که زمانی که ما در کنار بحث در مورد دلار, ما امیدوارم یک ایده بهتر از آنچه پس از همه گیر اقتصاد به نظر می رسد مانند” Serrano نوشت.

در پی پلیس به قتل فلوید در مینیاپولیس شهرستانها در سراسر کشور خواسته شده است که به نگاهی دیگر پلیس خود را صرف.

در سانتا آنا اعضای جامعه نوشت و به نام در به شورای شهر در جلسه هفته گذشته که به تقاضای برخی از پول تعیین شده برای امنیت عمومی منتقل می شود و مجددا به جای آن در جوانان و دیگر برنامه های اجتماعی. خواسته های مشابه برنامه ریزی شده برای هفته آینده جلسه شورای. و در روز جمعه, ژوئن 12, تظاهرکنندگان جمع شده در سانتیاگو پارک و راهپیمایی در سانتا آنا با دعوت از مسئولان شهرستان به “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

در یک ایمیل به اتحادیه و اعضای Serrano توضیح داد که ماموران با دریافت 2 درصد افزایش حقوق در ماه ژانویه از سال 2021 و یکی دیگر از 2 درصد افزایش در ماه جولای 2021. “ما داده اند و نه چیزی دور,” او نوشت: تاکید آخرین سه کلمه.

تعویق انداختن بخشی از 4 درصد پرداخت افزایش Serrano نوشت: به اعضای “حس و حرکت در جهت تقویت روابط ما با شهر و جامعه ما است.”

در روز سه شنبه, ژوئن 16, شورای شهر برنامه ریزی شده است برای رای دادن در یک متمم تفاهم نامه با اتحادیه اروپا به تعویق انداختن حقوق و دستمزد افزایش, گسترش طول قرارداد و همچنین ساخت یک بار اضافی شهرستان سهم 2 درصد به افسران بازنشسته سلامت صندوق.

تعویق خواهد شد صرفه جویی در این شهر حدود 2.3 میلیون دلار برای سال مالی آینده با توجه به کارکنان شهرستان گزارش. اما برای سال بعد از آن هزینه خواهد شد این شهر حدود 2.7 میلیون که شامل 1.2 میلیون دلار بیشتر برای توده-مجموع سهم به بازنشسته سلامت صندوق.

“این یک بزرگ را به شهر” گفت: Tim Johnson, حسابدار خبره عمومی و عضو گیری X نظارت کمیته که مسئول نظارت بر فروش و مالیات بر درآمد از مالیات اخیر افزایش می دهد.

“شهر ما این است که در مواجهه با یک بحران مالی است که ما نیاز به مقابله با سر در این تفاهمنامه باید شروع و پایان مالی بازسازی فرایند” جانسون روز جمعه گفت.

سیسیلیا ایگلسیاس که outspokenness در برابر پلیس را افزایش می دهد هزینه یک صندلی در شورای, در روز جمعه گفت که پرداخت افزایش تعویق نمی کند, بسیار کمک این شهرستان است.

“درست به انجام این کار خواهد بود به چشم پوشی پرداخت می آفریند” گفت Iglesias بود که به یاد می آورد در ماه گذشته از شورای طول یک پلیس اتحادیه رانده تلاش پس از او رای دادند در برابر پلیس را افزایش می دهد.

در بیانیه خود در این اتحادیه را در Facebook صفحه Serrano نقاشی رای کاربران به عنوان یک نشانه آن است که آنها “عشق شهرستان ما است.”

با اشاره به این اتحادیه حامیان فعالیت های جوانان و دیگر حوادث Serrano نوشت: “ما خوب همسایگان و دوستان و یاران و شهروندان است. ما ادامه خواهد داد تا در آینده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de