رستوران تحقق حلیم-دوستداران نشده آشپزی خواسته

حیدرآباد: Hyderabadis مطمئن شوید که آیا عشق خود را حلیم. پس از به دولت اجازه داده هتل به باز کردن دوباره از ژوئن 8 وجود دارد شلوغ بازار برای ظرف در حیدرآباد

این COVID-19 مستند محروم Hyderbadis خود فصلی لب دوست داشتنی ظرف. این یک کسب و کار پر رونق برای بیش از 2000 کوچک و رستوران ها.

  • Restaurants fulfill Haleem-lovers unfulfilled culinary demands
  • Restaurants fulfill Haleem-lovers unfulfilled culinary demands

فعلا گوشتی لذت است که در حال حاضر بسیار آسان برای خرید. چندین فروشندگان. یکی از آنهایی که محبوب است, کافه 555 در Masab مخزن. این Irani هتل بوده است در خدمت حلیم از سال 1952. مالک این هتل علی رضا Jowkar می گوید: “در میان طیفی از مردم در سراسر حیدرآباد از دست رفته ظرف و به عنوان مستند محدودیت کاسته یک بار نشده تقاضا در ماه رمضان — به خصوص که از مسلمانان خواسته شد که ما در خدمت آن پس از عید.”

آقای علی رضا گفت که هر سال ما استفاده می شود به خدمت حلیم تنها در ماه رمضان این اولین بار است که کافه 555 فروش حلیم در طول روزهای عادی و با توجه به کرونا بیماری همه گیر حلیم نرخ شده اند کاهش می یابد.

علاوه بر این از Tolichowki به Lakdikapul می تواند یکی از کوچک و بزرگ هتل ها فروش و ظرافت مانند Chicha, Shahi Dastarkhwan خان-e-Khaas و پیشاور.

این رستوران ها اطمینان حاصل کرد که آنها به دنبال اقدامات ایمنی و بهداشت. حلیم خدمت خواهد شد تا ماه اوت تنها.

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de