سم پیتزا ؟ مرد بی خانمان در هانتینگتون بیچ توصیف بودن زده

Jason Lewandowski, یک مرد بی خانمان در هانتینگتون بیچ, نمی دریغ هنگامی که یک پسر جوان او نزدیک ماه گذشته ارائه یک تکه از پیتزا پپرونی.

پسر بود با یک مرد میانسال که در ظاهر به پدر خود. Lewandowski, 44 بود که با برخی از دوستان. یکی از آنها پذیرفته شده ،

در ابتدا Lewandowski در نظر گرفته پیشنهاد رایگان پیتزا به یک ژست از مهربانی.

اما فقط یک نیش به او گفتم غذا چیز دیگری بود; دهان خود را احساس به عنوان اگر آن را در آتش. برش او در حال حاضر معتقد بود بیشتر شوخی بی رحمانه از یک عمل محبت.

“من به نوعی متوجه راه راست” گفت: Lewandowski که اضافه شده است که در حالی که او را دوست دارد غذاهای تند, برش, به مراتب بیش از هر چیزی که او می خواهم او قبول شخصی خود گرما در مقیاس.

Lewandowski, تف, این مواد غذایی را قبل از او شروع به جویدن اما دوست خود را wolfed پایین برش. به زودی پس از Lewandowski گفت: دوست خود را از درد و رنج بود “کامل بر روی واکنش” که شامل استفراغ و درد شدید.

  • Jason Lewandowski گفت که او و یکی دیگر از مرد بی خانمان در هانتینگتون بیچ مسموم شدند توسط یک مرد که به آنها رایگان پیتزا.
    (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

  • Jason Lewandowski گفت که او و یکی دیگر از مرد بی خانمان در هانتینگتون بیچ مسموم شدند توسط یک مرد که به آنها رایگان پیتزا.
    (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

دو مرد به نظر می رسد قربانیان در یک سری از حوادث که درگیر مواد غذایی گفته می شود رنگ و لعاب با ألرس فلفل دلمه ای — یک ماده و دو بار به عنوان قوی به عنوان اسپری فلفل توسط پلیس استفاده می شود — و با توجه به افراد بی خانمان در هانتینگتون بیچ.

Orange County دفتر دادستان منطقه اعلام کرد چهار شنبه, ژوئن 11, که آن را شارژ ویلیام رابرت کابل, 38, از San Andreas (در Calaveras County) با هشت فقره جنایت مسمومیت و تحمیل آسیب یک جنایت تعداد تحمیل آسیب در یک فرد مسن و هشت بزه فقره کمک به بزهکاری جزئی است.

کابل دستگیر شد مارس 22 توسط هانتینگتون بیچ اداره پلیس و از پنجشنبه برگزار می شد در $500,000 به قید وثیقه. هانتینگتون بیچ رئیس پلیس رابرت دستی گفت: در روز پنجشنبه مطبوعاتی که یک نوجوان درگیر شد اما دفتر دادستان منطقه را منتشر کرده است اطلاعات در مورد جوانی که متهم شده اند که از پنج شنبه.

Lewandowski نمی تواند به خاطر این تاریخ دقیق است که او و دوستان خود خوردند پیتزا, اما او گفت که او می کند به یاد داشته باشید چه اتفاقی افتاده است.

او و دو رفقا بودند حلق آویز کردن در اواسط صبح در نقطه های مورد علاقه سرد سایه پشت یک پارکینگ ساختار در امتداد خیابان اصلی. یک مرد و یک پسر که Lewandowski به عنوان به سختی یک نوجوان اگر که کشیده در یک ون سفید.

پسر ارائه سه برش از پیتزا هنوز در ظروف از 7-یازده. Lewandowski گفت: مردم اغلب ارائه مواد غذایی به افراد بی خانمان “بنابراین ما فکر نمی کنم هر چیزی از آن را.”

Lewandowski و یکی از دوستان پذیرفته برش و به زودی آنها احساس اثرات آن است.

“من شده است, فلفل, اسپری قبل,” او گفت:. “این چیزی بود که می خواهم.”

Lewandowski گفت که او به سرعت فرار به نزدیک 7-Eleven برای خرید یک لیتر شیر برای خنک کردن دهان خود را. Lewandowski — چه کسی گفت که او بی خانمان شد چند سال پس از مادرش خودکشی در سال 2011 — گفت: او معمولا کمی پول از شغل های عجیب و غریب او با این نسخهها کار انجام ساخت و ساز و تعمیرات.

Lewandowski گفت که او به عنوان پرداخت برای شیر همان مرد و پسر که به او داده بود پیتزا چند دقیقه زودتر در آمد به خرید بیشتر برش. Lewandowski نه مقابله با آنها را, اما او نوشتن پلاک ون. سپس او گفت: او به ارمغان آورده تقریبا کامل کارتن شیر به دوست خود که به سرعت نوشید برخی ریخته و بقیه “،”

برای دو ساعت یا بیشتر Lewandowski گفت: دهان خود احساس سوخته است. او گفت: گریه عرق کردن و سرفه به عنوان اگر او را خفه.

او افزود که آنها بازرسی پیتزا, ظروف و دیدم که پایین ظاهر می شود خیس از مایع با رنگ زرد است.

نه انسان به دنبال کمک های پزشکی و یا در تماس با پلیس.

به نظر می رسید مانند یک رویداد منفرد. آن نبود. حدود یک هفته بعد Lewandowski گفت: یک بی خانمان اچ توصیف حادثه ای دیگر نیز در هانتینگتون بیچ.

این بار یک پسر ارائه پیتزا به افراد بی خانمان در نزدیکی شهر کتابخانه های عمومی در حالی که این مرد در آنجا ماند پشت ون خود را با استفاده از تلفن همراه برای ضبط آنچه اتفاق می افتد. حداقل یکی از مردانی که کمی به پیتزا تا به حال یک واکنش مشابه که از Lewandowski دوستان — ظاهرا به لذت از عاملان.

“آن مرد (در ون) بود و فیلمبرداری آن در حالی که بچه در حال اجرا بود پشت خنده.”

دفتر دادستان منطقه گفت: پلیس باید یافت نشد شواهد از هر گونه ضبط رویه در رسانه های اجتماعی.

چند تا از اتهام مسمومیت قربانیان در بیمارستان بستری شد; یک قربانی بیش از 65. دادستان گفت: افرادی که به خوردن برش دچار واکنش اعم از تشنج مانند علائم و اشکال در تنفس به استفراغ و درد شدید در دهان و معده است. برخی گفته بودند ترغیب به خوردن پیتزا با گفته آنها بخشی از یک “تند غذا به چالش بکشد.”

مقامات می خواهیم هر کسی که می تواند کمک به شناسایی دیگر قربانیان و/یا مظنون به تماس هانتینگتون بیچ ،

Lewandowski حیرت زده است با این ایده که هر کسی ممکن است هدف قرار دادن افراد بی خانمان برای ورزش است.

“من فکر می کردم خب چه پسر خوب رانندگی کودک خود را در اطراف از دادن غذا به بی خانمان,” او گفت: مرد و پسر که او را به ارمغان آورد پیتزا.

او به خصوص ناراحت است که جزئی درگیر شد.

“کمی شیر ثابت ما” Lewsandowski گفت: با اشاره به خود و دوست خود را.

“اما این بچه چه که می تواند منجر به راه ترسناکتر.”

نویسنده کارکنان شان امری کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de