اورنج کانتی ساکنان در آغوش بازگشایی میله ورزشگاه و استخر

بیش از ده نفر نشسته در مدفوع نوار در هر مسافرخانه بعد از ظهر جمعه, ژوئن 12, جرعه جرعه آبجو و کوکتل از فنجان های پلاستیکی و چت در مورد همه چیز از سیاست به اسب.

آن کسب و کار به طور معمول بعد از سه ماه مجبور به بسته شدن.

به جشن ربکا Jaffe یک متصدی بار که مشغول به کار در سان جوان کاپیسترانو نوار برای 18 سال خدمت تا “COVID درمان” ترکیبی از آگاو تکیلا, تونیک و یک چلپ چلوپ از آناناس و آب آهک.

 • مشت قرص, 5, سمت چپ, Audrey Pokrass, 6, مرکز, و, هارپر میلز 6 پرش به یک جامعه استخر در لدرا رنچ CA در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Meghan میلز پخش قایق موتوری با پسرش هریسون میلز 2 در یک جامعه استخر در لدرا رنچ CA در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • یک شناگر با این نسخهها کار در یک جامعه دامان استخر در لدرا رنچ CA در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • تراشه قرص با دختران
  Raelyn قرص 4 و Mikayla قرص 2 در یک جامعه استخر در لدرا رنچ CA در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مشتریان جمع آوری در هر مسافرخانه بار در روز اول به آنها اجازه داده شد به بازگشایی در, San Juan Capistrano, CA, در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • پس از وارد شدن به طعنه توسط مشتریان که آنها نمی تواند او را ببینید قشنگ, لبخند, متصدی بار ربکا Jaffe به خود جلب کرد چهره خود ماسک در بلع مسافرخانه در روز اول به آنها اجازه داده شد برای باز کردن در San Juan Capistrano, CA, در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • آدری Pokrass, 6, چپ, و, مشت قرص 5 سمت چپ بازی در پایان عمیق از جامعه و استخر در لدرا رنچ CA در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • متصدی بار ربکا Jaffe وانمود به اسپری ضد عفونی کننده بر روی مشتریان به عنوان شوخی در هر مسافرخانه در روز اول به آنها اجازه داده شد برای باز کردن در San Juan Capistrano, CA, در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مشتریان به اشتراک گذاشتن یک خنده در بلع مسافرخانه بار در روز اول به آنها اجازه داده شد به بازگشایی در, San Juan Capistrano, CA, در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مشتریان جمع آوری در هر مسافرخانه بار در روز اول به آنها اجازه داده شد به بازگشایی در, San Juan Capistrano, CA, در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • بازدید کنندگان به اخرین تمرین تناسب اندام در طول یک کلاس در دریاچه, جنگل, CA, در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مربی Sepi زاهدی چپ منجر به یک کلاس کوچک در اخرین تناسب اندام, در, دریاچه, جنگل, CA, در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مربی Sepi زاهدی چپ منجر به یک کلاس کوچک در اخرین تناسب اندام, در, دریاچه, جنگل, CA, در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Pierre Tran می پیوندد یک کلاس کوچک در اخرین تناسب اندام, در, دریاچه, جنگل, CA, در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • کارن Hillyard peeks درب, فرو کردن, مسافرخانه در حالی که متصدی بار ربکا Jaffe جشن به عنوان او می کشد ‘بسته’ ثبت نام ورود به نوار در San Juan Capistrano, CA, در جمعه 12 ژوئن 2020. میله ورزشگاه و استخر اجازه داده شد برای باز کردن امروز در میان ادامه coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

به کالیفرنیا وارد مرحله 3 از بازگشایی طرح کسب و کار بیشتر باز درهای خود را در اورنج کانتی در روز جمعه. بارها و ماشین منگنه, استخر ورزشگاه سینما و هتل ها و موزه ها در میان کسانی که مجاز به بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال دستورالعمل های اجتماعی فاصله و بهداشت. اورنج کانتی مقامات بهداشتی آرام در روز پنج شنبه این شهرستان را برای پوشیدن پوشش صورت یا ماسک از یک نیاز به یک پیشنهاد قوی.

بسیاری از اورنج کانتی ساکنان استقبال بازگشایی بیشتر کسب و کار و امکانات روز جمعه با شور و شوق بدنسازی برنامه ریزی قرار ملاقات و بسته بندی لباس خود برای گردش.

“من فقط می خواستم برای لحظه ای و ایجاد یک ظاهر” گفت: کارن Hillyard از رانچو میشن ویجو هر چند او برگزار شد یک فنجان آب گازدار. “این نماد آینده همه چیز به حالت عادی بازگشت. آن را فقط احساس می کند دوباره.

“بلع را باز است. همه خوب است.”

در حالی که برخی ابراز نگرانی ها در مورد سرعت بازگشایی به عنوان موارد coronavirus ادامه به اینچ به سمت بالا در اورنج کانتی – همانطور که از جمعه شده اند وجود دارد 8,153 مورد تأیید و 210 مرگ و میر پس از آغاز تست در فوریه – مقامات شهرستان باید اشاره کرد این گزارش رای مثبت آزمایش باقی ماند و زیر دولت 8 درصد معیار برای اقدام با مرحله بعد از بازگشایی.

بسیاری از افراد در بلع مسافرخانه نمی پوشیدن ماسک به جز Jaffe که به تن فولاد ، در واقع این بار به نظر نمی آید بسیار متفاوت تر از آن بود قبل از همه گیر و البته با بیشتر تمیز کردن اشاره کرد Schuyler مک براید که به بازدید از نوار سه بار در هفته.

“امروز مانند,” اوه, عجب ما پله به همان نوار قدیمی با جدید احساس” مک براید گفت.

کسب و کارهای دیگر در زمان بیشتر قابل مشاهده اقدامات برای مبارزه با گسترش coronavirus.

YMCA of Orange County نصب کامل-درجه حرارت بدن اسکنر در آن مراکز تناسب اندام. در فولرتون محل کارکنان منتقل وزن مانند kettlebells به فضا به گسترش کسانی که کار کردن گفت: Rikki Bains, مدیر اجرایی فولرتون Family YMCA.

سازمان بازگشایی آن ورزشگاه در مرحله شروع با فقط قلب و قدرت تجهیزات. کلاس های گروه هنوز ارائه و اتاق های قفل بسته شده است. اما که می تواند به زودی تغییر گفت: دولورس دالی رئیس افسر عملیات در YMCA اورنج کانتی.

“ما می خواستیم به سرعت شروع به از طریق پروتکل اما ما آماده هستیم,” او گفت:. “تا زمانی که ما می توانیم حفظ اجتماعی فاصله ما آن را بسیار به سرعت.”

YMCA of Orange County تا به حال نگه داشته و بعد از آن در سایت های باز به تامین مهد کودک برای پدر و مادر که در تلقی “ضروری کارگران است.” در طول دو ماه گذشته هیچ کودکان و یا کارکنان در این سایت تست مثبت برای coronavirus دالی گفت. او گفت که تجربه به اطلاع سازمان از بهترین شیوه ها برای استفاده در جلوگیری از گسترش ویروس.

حدود 25 مایلی جنوب شرقی, مهدی Dalili رهبری گروه و کلاس ها و جلسات آموزشی شخصی در اخرین تناسب اندام, بدنسازی در دریاچه جنگل.

به محض این که مردم در آنها به پاکسازی خود دست و پا از کفش خود را. چهار ایستگاه در حال پراکنده در سراسر اتاق را برای مردم به پاکسازی تجهیزات خود را.

“آنها در آمده مطابق با اصول و آنها را مطابق با اصول” Dalili گفت.

او گفت که او نمی داند که اگر هر کسی که استفاده می شود خود را در ورزشگاه قبل از همه گیر خواهد آمد. اما او معتقد است بسیاری خواهد شد.

“مردم نمی توانند فرار از این بخشی از زندگی است,” او گفت:. “این نوع مانند بیمارستان. شما نمی توانید فرار از بیمارستان است.”

در لدرا رنچ جامعه استخرهای شنا بازگشایی جمعه البته تنها در نیمی از ظرفیت.

صندلی و میز گرفته شده است بنابراین اعضای هیات ندارد و به طور مداوم پاکسازی آنها, اما مردم می توانند خود را به ارمغان بیاورد صندلی چمن گفت: جو Ribotto این لدرا رنچ تعمیر و نگهداری شرکت رئیس جمهور هیئت مدیره.

“ساکنان مضطرب بودند برای دریافت این استخر برای بازگشایی,” او گفت:. “ما آماده شده برای این دو هفته.”

در یکی از استخرهای Meghan Mills, 39, بود, با, Harrison, 1, و, گریسون 4. حمل هریسون در دست چپ او میلز قدم آب به ملاقات گریسون که می خواستم به پرش در جایی که آب گرم بود.

“آیا شما می دانید که چگونه به گرم ؟ شنا, شنا, شنا” میلز گفت: Grayson.

میلز گفت که او و خانواده اش شده اند که در بسیاری از افزایش پیاده روی و گردش به سرگرم بمانید. اما آن را سخت به ضرب و شتم یک روز در استخر, او گفت:.

“این سرگرمی است که من نمی باید به طور کامل تسهیل” میلز گفت. “من احساس خوبی در مورد آن. من احساس می کنم وجود دارد برخی از خطر ما را, اما این یک خطر است من شخصا مایل به گرفتن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net