لاگونا وودز ایجاد کرد رول چهار فاز طرح بازگشایی; چمن, بولینگ دادگاه باز

جدید “عادی” در راه خود را به این روستا به عنوان روستای مدیریت خدمات مدیر عامل جف پارکر اعلام کرد چهار فاز طرح بازگشایی میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“همانطور که ما در حال باز کردن امکانات آن است که نه پیر روند — این است که جدید هنجار” پارکر گفت و اشاره کرد که ماسک های اجتماعی فاصله و کاهش نقاط لمسی باقی خواهد ماند رایج در سراسر ایجاد کرد.

بعد از سه تا پنج سال امکانات, امکانات و خدمات خواهد بود بازگشایی پارکر گفت: در این جلسه به طور منظم از ایالات هیئت مدیره در روز سه شنبه, ژوئن 9.

ژوئن تا لگد کردن فاز دو با چمن, بولینگ, هوای آزاد, برنامه های تناسب اندام و استخر و 19 رستوران و سالن مجموعه به بازگشایی این ماه است.

باز گشت از گسترش, هوای آزاد, کلاس های تناسب اندام است که در فاز سه آغاز در ماه جولای در حالی که درب به clubhouses و مرکز جامعه باقی می ماند بسته به اعضا تا مرداد و فراتر از آن. خواهد شد که در فاز چهار.

در شرایط غیر ضروری, خدمات بازسازی برای دروازه 11 و تنیس مرکز دریافت در جریان این ماه در کنار برق و لوله کشی کار می کنند. اقلام بزرگ, وانت فروس تمیز کردن گسترش حمل و نقل و نقاشی برنامه های باز نخواهد گشت تا فاز چهار.

تمام برنامه های تحت مشروط دستورالعمل و ممکن است قطع شود و یا بسته به تعویق افتاد برای بازگشایی در هر زمان در صورت عدم رعایت و یا افزایش COVID-19 موارد پارکر گفت.

“همانطور که ما را دیده اند بازگشایی اورنج کانتی ایالت کالیفرنیا شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت نه تنها در موارد” پارکر گفت. “اما — از همه مهمتر در حال حاضر — ما در بالاترین سطح از بستری شدن در بیمارستان و ICU موارد (به تاریخ) در اورنج کانتی.”

بخش بهداشت و درمان آژانس آخرین COVID-19 مورد تعداد در لاگونا وودز در 12.

مرکز هنرهای نمایشی کار

ایالات گذشت یک حرکت را برای یک جلسه از اعضای شرکت (27 مدیران متشکل از ایالات و سوم mutuals متقابل و پنجاه) به بحث در مورد تفاسیر متضاد از مرکز هنرهای نمایشی قرارداد ساخت و ساز.

مدیر کارل Randazzo ذکر شده GRF آیین نامه که موضوع nonmaintenance پروژه برای بررسی هیئت مدیره زمانی که بودجه بیش از $500,000. در حال حاضر GRF نظر پروژه تعمیر و نگهداری آیتم استفاده کنید.

Randazzo گفت که ساخت و ساز پروژه مجموعه به بیش از 5 میلیون دلار

“وجود دارد یک استخوان مشاجره میان افراد مختلف که آیا یا نه که کل این پروژه در نظر گرفته شده است یک پروژه تعمیر و نگهداری — که نمی خواهد سقوط تحت الزامات (یک GRF آئین نامه) — و یا اگر آن را بهبود پروژه” Randazzo گفت و اشاره کرد که تابلوهای مربوطه وکلا درگیر هستند.

GRF greenlighted مورد در طول یک جلسه در روز دوشنبه, ژوئن 9, Randazzo گفت.

“ما نیاز به درگیر به دلیل وجود مقدار زیادی از پول در خطر است راست, در حال حاضر,” او گفت:.

حرکت تصویب اکثریت بر خواندن اول با مدیر آنتونی Liberatore در مخالفت با.

انتخابات و رای گیری سیاست

به چین با تغییرات در دولت کد متحد به قطعنامه ای که تجدید نظر در آن انتخابات و رای گیری سیاست.

با توجه به VMS کارکنان گزارش اعضای متخلف و یک عضو را از قدرت به طور کلی از وکیل در حال حاضر قادر به رای دادن. علاوه بر این بازرس انتخابات باید ارسال اطلاع مورد نیاز 30 روز قبل از مهلت.

تغییرات دیگر شامل یک فرمت از یک نامزد را ایجاد کرد شرایط اقامت از 10 ماه تا یک سال.

هیئت مدیره به اتفاق آرا قطعنامه ای در خواندن دوم و آن طول می کشد اثر فوری.

تجدید نظر در سیاست

ایران تصویب قطعنامه اصلاح و تجدید نظر در سیاست تنها اجازه می دهد یک عضو به تجدید نظر در صورت اطلاعات جدید مربوط به مسائلی مانند معماری چشم انداز, انضباطی اشغال و عضویت در تصمیم گیری.

هدف از این قطعنامه این است که برای ساده کردن فرایند تجدید نظر و ارائه دستورالعمل برای اعضا برای تعیین اگر آنها رد مطابق با ضوابط. تنها در شرایط فوق العاده کاربران قادر خواهد بود به ارائه درخواست کتبی ظرف مدت 30 روز از هیئت مدیره تصمیم یک هیات گزارش اعلام کرد.

این قطعنامه همچنین گسترش سیاست شامل چشم انداز درخواست و همچنین اجاره مجوز و ارائه دهنده مراقبت های مجوز.

هیئت مدیره به اتفاق آرا قطعنامه ای در خواندن دوم و آن طول می کشد اثر فوری.

رساله گزارش

متوسط قیمت فروش مجدد برای یک co-op در ایالات متقابل ممکن است در $بود 251,306 از $236,315 در مارس 2019 با توجه به VMS گزارش کارکنان. Resales سال-به-تاریخ شماره 130 از 120 به زمان مشابه در سال گذشته. حجم فروش در ماه مه بود 4.5 میلیون دلار در مقایسه با $6.4 میلیون دلار در مارس 2019.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de