بچه ها در سراسر جهان را از مدرسه هستند. میلیون ها نفر از دختران ممکن است به عقب برگردید.

Cellou Binani خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم ایستاده در خارج از یک مدرسه در کوناکری سیرالئون در سال 2015 به عنوان دانش آموزان سر کلاس پس از چهار ماه به دلیل ابولا.

او 13 بود که ویروس ابولا زده کشور, سازندگان: مدارس سراسر سیرالئون. این تعطیلی نه ماه به طول انجامید اما ماری Kalokoh نمی تواند بازگشت به کلاس درس برای سال.

“من احساس مثل هیچ کس” او به یاد می آورد از وقت خود را در خیابان گدایی برای غذا. در حال حاضر یک رادیو جایگزین معلم او در دوران coronavirus.

قبلی بیماری در غرب آفریقا مجبور دختران بیشتر از پسران به توقف مطالعات خود را در سال متعاقب آن از سال 2014 تا 2016 محققان می گویند نور چشم انداز اقتصادی برای یک نسل از زنان جوان است. مربیان ترس coronavirus همه گیر می تواند باعث موج دیگری از استعفا.

جهانی آتن را تحت فشار قرار دادند حدود 1.5 میلیارد آموزان در خارج از مدرسه از ماه مارس با توجه به صندوق کودکان سازمان ملل متحد از جمله 111 میلیون دختر در جهان حداقل کشورهای توسعه یافته است.

اختلالات پیش بینی شده برای پایان دادن به و یا به طور جدی به تاخیر بیاندازد آموزش و پرورش از 10 میلیون ثانویه سن مدرسه رفتن دختران با توجه به مارس گزارش از Malala Fund که تجزیه و تحلیل داده ها از سیرالئون به ابولا بحران است.

دختران در نیجریه و لیبریا گفت: در مصاحبه های تلفنی که آنها نگران افتادن و یا نیاز به ترک در دسترس نباشد با استناد به حواس او را پرت در خانه و مالی بازدید از مستندات.

هریت چریستینا ماسون

یونیسف

Mari Kalokoh باردار شد در حالی که مدرسه بسته شد در طول شیوع بیماری ابولا. او لگد از خانه او و نوزاد مرده هنگام زایمان است. در حال حاضر او در حال یادگیری زبان انگلیسی و امیدوار به مطالعه قانون است.

پدر و مادر بیشتر به طور سنتی محافظه کار سازمان ملل تمایل به اولویت بندی آموزش و پرورش فرزندان خود ، در غرب و مرکز آفریقا 73 درصد از پسران مسن تر از 15 می توانید بخوانید در مقایسه با 60 درصد از دختران در همان گروه سنی است.

بنابراین هنگامی که خانواده از دست دادن درآمد آنها بیشتر احتمال دارد به کشش بودجه تحصیل برای پسران گفت: لیلا Gad نماینده یونیسف در لیبریا سابق ابولا کانون.

از راه دور, یادگیری او اضافه شده است به خصوص سنگین برای دختران که اغلب انتظار می رود به شانه بیشتر در پخت و پز و تمیز کردن و نگهداری از کودکان. آنها همچنین بیشتر در معرض خطر سوء استفاده جنسی, بارداری و کودک ازدواج بدون نظارت در طول خرابی.

“مدارس بسیار بیشتر از یک محیط یادگیری” Gad گفت. “آنها با ارائه یک محیط حمایتی برای دختران است.”

قبل از شیوع بیماری ابولا در لیبریا 8 درصد از دختران حضور نداشت به مدرسه ابتدایی با توجه به Malala Fund گزارش. که تقریبا سه برابر شده پس.

جان مور

گتی ایماژ

یک clasroom در مونروویا, لیبریا در سال 2016 شد ابولا برگزاری مرکز.

در گینه یکی دیگر از کانون دختران بودند 25 درصد کمتر از پسران به ثبت نام مجدد هنگامی که زندگی حل و فصل بازگشت به حالت عادی.

و در سیرالئون بارداری نوجوانان شروع به پریدن کرد تا آنجا که 65 درصد در برخی از مناطق. حضور در مدرسه کاهش 16 درصد در میان 4,800 دختران نوجوان ردیابی در مطالعه دیگری.

Kalokoh که در حال حاضر 18, آیا قصد رها کردن در طول بحران ابولا اما تعطیلی حذف حیاتی ساختار از روز خود را.

او گذشت از بعد از ظهر با دوست پسر او و باردار شدم. پدر و مادرش او را بیرون از خانه.

“گفتند: شما یک دختر است. برو به پیدا کردن پول برای خودتان,’, ” او گفت:.

در آن زمان سیرالئون ممنوع مادران باردار از مدرسه. Kalokoh جان سالم به در یادداشت از غریبه ها. او از کودک در هنگام زایمان.

“چهار سال بود که من هیچ کاری انجام نمی,” او گفت:. “فقط بالا رفتن و پایین به بالا و پایین خیابان.”

غم و اندوه ابری همه چیز. پس از آن او در بر داشت یک موسسه خیریه است که به او کمک کرد تا ثبت نام دوباره. این مستند او را در یادگیری زبان انگلیسی با کمک رادیو کلاس. Kalokoh با هدف تحصیلات تکمیلی در مدت چهار سال و در نهایت مطالعه قانون است.

“من می خواهم برای کمک به دختران دیگر,” او گفت:.

اریک Tahé یک مدرسه ابتدایی در شمال ساحل عاج سهام که ماموریت.

هنگامی که او در کلاس درس بازگشایی ماه گذشته یکی از دانش آموزان خود را 14 سال بازگشت ، او به ملاقات پدر و مادر خود را در خانه ترغیب آنها: نگه داشتن او در مدرسه است.

“بیشتر از زمان با پدر و مادر خود را فکر می کنم جای خود را در خانه انجام کارهای, آماده شدن برای یک خانواده” Tahé گفت. “ما نگران آنها می خواهم با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای فرستادن دختران به مدرسه است.”

در طول دو ماه از مستند های معلمان در دیدار با مادران و پدران توضیح اهمیت کنترل از راه دور برای مشق شب. بیش از حد بسیاری از کارهای روزمره می تواند پرتاب دختران خود را خاموش تحصیلی آهنگ.

مبارزات انتخاباتی به نظر می رسید به کار می کنند.

“هفتاد و هفتاد و چهار بچه ها آمد,” او گفت:. دو پسر و دو دختر از دست رفته, او گفت:, اما تنها به این دلیل که خانواده خود را به شهرهای بزرگتر.

کلاس هنوز به رزومه در شمال شرق نیجریه که در آن 14 سال حلیمه Lado باید رفت و برگشت بین درس. آن را سخت او گفت: به حقه بازی مسئولیت.

“من پریشان در خانه با توجه به برخی از کارهای خانه,” او گفت: “و من اصلا درک بهتر. من به درک بهتر در مدرسه است.”

یونیسف

حلیمه Lado, 14 می گوید: آن را سخت به حقه بازی مدرسه و مسئولیت های خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر. او زندگی می کند در نیجریه.

حلیمه می خواهد به بازگشت به سرعت به عنوان امکان پذیر است, او گفت:, اما coronavirus در حال افزایش است در کشور که تا به حال ثبت بیش از 14,000 موارد از جمعه.

حتی اگر کلاس دوباره شروع به زودی پدر و مادر او ممکن است او را در خانه.

“خانواده من است می ترسم از من رفتن به مدرسه,” او گفت: “از آنجا که از گسترش این بیماری است.”

پول یک مانع برای ریتا Meateh, 16 زندگی می کند که در نزدیکی پایتخت لیبریا مونروویا.

او تلاش کرده است به فروش آب در خیابان هر روز از این کشور مدارس بسته شده است. این کار با استفاده از پوشش هزینه های برای مدرسه خصوصی اما در حال حاضر آن را به سختی می پردازد و برای او برنج ناهار. این بیماری همه گیر است و دستکاری آن همه او گفت: او درآمد خانواده آموزش و پرورش خود احساس ایمنی.

در یک روز صبح اخیر یک مرد نما به عنوان یک مشتری را برداشت و با دامن و سعی کردم به جلو و او را به یک خانه. او شکست دور جیغ بنابراین هر کس می تواند بشنود: “چرا این کار می کنی به من؟”

“مردان, بچه ها, آنها می آیند در اطراف من” ریتا گفت. “آنها به من بگویید که آنها را به من همه چیز است. من سعی کنید به آنها اجتناب کنند. من نمی خواهید برای دریافت باردار است. من می خواهم به تمرکز بر روی آموزش و پرورش است.”

قبل از coronavirus او یک افتخار-رول دانشجو, ریختن ساعت به ریاضی, علوم و جغرافیا. او رویای تبدیل شدن به یک مهندس عمران.

که چشم انداز سقوط زمانی که اجتماعی فاصله شد قانون در حال حاضر مبارزه اقتصادی در زمان یکی دیگر از ضربه و حتی او وفادار ترین خریداران زد از پول نقد.

مدرسه قرار است به بازگشایی در هفته آینده, او گفت:, اما به نظر نمی رسد مانند یک گزینه دیگر.

ریتا با این نسخهها کار فقط به خوردن.

Sabato Neufville در مونروویا, لیبریا کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

زندگی را از طریق یک بیماری همه گیر هنگامی که شما دسترسی به آب دشوار است

جهانی کودک مرگ و میر می تواند برای اولین بار در بیش از 60 سال کارشناسان هشدار می دهند

برخی از پرستاران آمریکایی ها در مواجهه با کاهش دستمزد. اما در سراسر جهان بسیاری از آنها بزرگ می آفریند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de