KCR باید از خانه و بازدید از بیمارستان ها: Raja سینگ

حیدرآباد: BJP MLA تی رجا سینگ در روز جمعه خواست مردم Telangana را به یک ویدیو, درخواست وزیر K Chandrashekhar رائو (KCR) به بیرون آمدن از خانه خود و بازدید از بیمارستان ها در دولت به دانستن شرایط خود را در میان مداوم COVID-19 بحران است.

این می آید پس از یک بدن یک مرد که گفته می شود از دست رفته از یک بیمارستان در حیدرآباد به خاک سپرده شد توسط خانواده مختلف است که بر این باور بود که یکی از بستگان خود را.

پیچ وزیر بیش از این موضوع بی جی پی نماینده مجلس گفت: “یک فرد مرده بدن است که با توجه به برخی از سایر اعضای خانواده است. هیچ سیستم در همه. این اتفاق می افتد در خود حکومت. من درخواست مردم از Telangana را به یک ویدیو به اصرار وزیر برای بیرون آمدن از محل اقامت خود و بازدید از بیمارستان در Telangana.”

رجا سینگ گفت که او می خواست برای دیدار با وزیر و به او یک نامه شخصی با تاکید بر مشکلات مواجه توسط مردم و کادر پزشکی در بیمارستان گاندی. اما از صبح او اشغال شده است توسط مقامات پلیس که در محل اقامت خود را برای پیشگیری از خانه بازداشت کرده است.

“پزشکان قابل توجه در بیمارستان گاندی به مدت سه روز به عنوان وجود دارد در حدود 4 کرور از مردم در Telangana و هر COVID-19 بیمار بودن را به بیمارستان گاندی. من همراه با MLC Ramchander رائو و Laxman می خواستم برای دیدار با Cheif وزیر و او را به شخصی نامه ای که در مورد مشکلات پزشکی کارکنان و مردم عادی در بیمارستان گاندی,” او گفت:.

“ما نه هیچ شخص دیگر و همراه با ما آن را فقط سه نفر از ما را که می خواستم به او را ملاقات کند اما پس از 6 صبح am مقامات پلیس آمد و در محل اقامت من برای من پیشگیرانه صفحه اصلی بازداشت” سینگ گفت.

او در ادامه پرسید: اگر KCR حاضر به خدمت عمومی او را متهم به خیانت به مردم از دولت است.

“چرا شما خیانت Telangana مردم ؟ در مه 30, فرد به نام نارندرا سینگ بستری شد بیمارستان گاندی پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. اما تا به امروز هیچ اطلاعاتی در مورد او. ما حتی نمی دانیم که اگر او زنده است,” او اضافه شده است.

دولت گزارش کرده است 4,320 COVID-19 موارد از جمله 165 مرگ و میر 1,993 درمان و 2,162 فعال موارد تا کنون.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de