عرفان Pathan را صدای جیر جیر است که یک سیلی در صورت mongers نفرت

دهلی نو: عرفان Pathan سابق کریکت هند نوشت: یک صدای جیر جیر اصرار برای وحدت و عشق است. صدای جیر جیر خود را که یک سیلی در صورت mongers نفرت.

عرفان Pathan بیان دیدگاه ها در برابر mongers نفرت

او نوشت: “Mein صرف makaan se محبت karta هو lekin usme mein rehne wale sabhi لوگوی se ناهی…یه kese هو sakta hai? یا آگار hota hai به nuksaan kiska hota hai?”. [چگونه ممکن است که یکی را دوست دارد خانه خود را و نه همه افراد در آن زندگی می کنند? اگر ممکن است که خواهد شد در از دست دادن؟]

واکنش نشان دادن به صدای جیر جیر بسیاری از Twitterati پشتیبانی پیام خود را.

یکی از آنها نوشت: “پس متعصبی و قلدر خواهد آمد در اینجا اجازه بدهید به آنها یادآوری می کنند که عرفان پنبه حلاجی شده است برای وحدت و عشق”.

فرد دیگری نوشت: “aap jitni samjh sab من هوتی به aaj makaan aur makaan من rehne wale ورود nuksaan من na hote”

کریکت نمایش در برابر نژاد پرستی

قبلا بیان مشاهدات خود را در نژادپرستی و کریکت بود پرسیدم نژادپرستی است نه محدود به رنگ پوست است. اجازه می دهد به خرید یک خانه در یک جامعه فقط به خاطر اینکه شما یک مذهب متفاوت است بخشی از نژاد پرستی بیش از حد”

ممکن است به ذکر است که اعتراض علیه نژاد پرستی در سراسر جهان تشدید کرده است در چند روز گذشته آغاز شد که زیر جورج فلوید مرگ در دست یک پلیس مینیاپولیس پرسنل.

فلوید در سن 46 درگذشت ماه گذشته در مدت کوتاهی پس از درک چوین یک افسر پلیس به او برگزار شد با زانو بر گردن او هر چند او بارها و بارها التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم” و “من نمی توانم نفس بکشم”.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de