حیدرآباد به جشن سیراب به پایین Bonalu

حیدرآباد: معروف لعل Darwaza Mahankali معبد تاریخی Akkanna Madanna معبد هری بو در شاه علی Banda, Gowlipura, Uppuguda و دیگر معابد در شهر را سازماندهی ویژه Yagna (ع) به دعا برای پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس معبد کمیته J Laxminarayan Goud گفت: “در این سال نشانه 112هفتم جشن ها و ویژه Yagn (Chandi Homam) برگزار خواهد شد در Simhavani روپیه Mahankali Devalayam و دیگر معابد در حال حاضر در این شهر در همان تاریخ برای آزادی از کشنده COVID-19.”

Bonalu جشن گرفته است در طول Ashada Masam که می افتد در مرداد ماه به مدت 11 روز. معمولا Poojas استفاده می شود برای الهه Yellamma در اولین و آخرین روز از این جشنواره است. یک زن طول می کشد ‘Bonam’ بر روی سر خود را و بیش از دو لاخ جانبازان حضور در این دو روز در صفوف منظم. اما در این سال Bonalu خواهد بود پایین کلید امر به عنوان poojas صفوف و Bonam نخواهد بود و سازمان یافته با توجه به وزیر T. Srinivas Yadav با توجه به کورونا.

اما لعل Darwaza معبد این کمیته تصمیم به برگزاری مراسم جشن برای تمام ماه از تاریخ 25 ژوئن برای جلوگیری از تجمعات در معبد با ضرورت اجتماعی فاصله.

K. Venkatesh, معاون رئیس جمهور از معبد کمیته گفت: “در طول جشن معبد کمیته خواهد اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای در حال دنبال و تمام اقدامات ایمنی انجام شود تا در معبد. هیچ prasadam داده خواهد شد به جانبازان در میان coronavirus بیماری همه گیر.”

صفوف استفاده می شود که برای شروع در شب و نتیجه گیری در شب با غوطه ور شدن ‘ghatams’ در Nayapul. این ‘ghatam’ از Akanna Madanna معبد واقع در Haribowli استفاده قرار می گیرد در یک فیل با تاریخی و اساطیری ارقام نمایندگی Akanna و Madanna (وزیر ابوالحسن قطب شاه از قطب شاهی سلسله). در این سال در صفوف منظم نخواهد بود گرفته شده و هیچ رقص محلی انجام خواهد شد.

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de