COVID بیخود مرد می میرد کنار جاده در حالی که شفاعت برای کمک به

حیدرآباد: در یک حادثه تکان دهنده یک مرد مبتلا به آسم درگذشت کنار جاده در Telangana پس از هیچ کس جلو آمد تا او را به بیمارستان و حتی کارکنان آمبولانس نمی آمد برای نجات مشکوک او را به یک Covid-19 بیمار است.

52 ساله که ادامه داد: التماس به مردم در اطراف او به تغییر او را به بیمارستان گذشته خود را قبل از پرسنل پزشکی در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت می رسند می تواند در نقطه ای.

لحظه های گرفته شده در دوربین

این رنگ پریده حادثه رخ داده در Chengunta در میڈک منطقه Telangana در روز پنج شنبه و قلب غم انگیز لحظاتی قبل از مرگ این مرد دستگیر شده در دوربین.

یک زن که ثبت تصویری بر روی تلفن همراه خود نگه داشته و پرسیدن سوال به مردی که دروغ گفتن بر روی زمین در کنار یک درخت با کیسه های خود را زیر سر خود را.

مرد شنیده شد گفتن مردم در اطراف او بود که او ساکن سکوندربد و آمده بود برای برخی از کار. به عنوان او احساس بیمار در طول سفر با اتوبوس او را در راه عزیمت Chegunta.

“من اطلاع خانواده من اما هرگز فکر نمی کردم آن را تبدیل به جدی او گفت:” در حالی که نفس نفس به نفس. او حتی به شماره تلفن همراه همسر خود را.

هیچ کس گسترش کمک

اما همه کسانی که در حال حاضر وجود دارد از جمله پلیس چیزی برای تغییر او را به یک بیمارستان است. پلیس درخواست کرده بود برای یک آمبولانس که رسید بعد از یک ساعت. حتی کارکنان آمبولانس بود و تمایلی به تغییر انسان به عنوان آنها تا به حال هیچ PPE کیت و آنها او را مشکوک به یک Covid-19 بیمار است.

پلیس پس از آن به نام دیگری آمبولانس به معنای تغییر Covid-19 بيمار اما زمان آن رسیده نقطه, او گذشته خود را.

“سوالات ما نشان داد که او بیمار در حالی که بازگشت به سکوندربد از کمرددی و درخواست راننده اتوبوس به رها کردن او در Chegunta. او سعی کرد به راه رفتن به سمت بیمارستان اما سقوط در راه” یک افسر پلیس گفت:.

پلیس اطلاع اعضای خانواده و بدن معطوف به حیدرآباد.

هر چند Srinivas’ خانواده است و نه شکایت پلیس همسر و پسرش تاسف از دست دادن “بشریت” در میان مردم ،

“به جای انتقال او به بیمارستان شد که نه چندان دور از جایی که او دروغ می گوید مردم پرسیدن سوال. اگر کسی تا به حال منتقل شده او را به بیمارستان زندگی خود را می تواند ذخیره شده,” او گفت:.

مرحوم همسر گفت که او مبتلا به آسم اما فراموش کرده به نگه داشتن داروها با او در طول سفر. او گفت: آنها آغاز شده بود از خانه خود را در یک کابین برای Chegunta پس از دریافت تماس خود را اما در آن زمان آنها به وجود او در گذشت.

“اگر فقط کسانی که جمع شده بودند در اطراف من منتقل شده او را به بیمارستان او زنده بوده است,” او گفت: تاسف که انسانیت مرده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de