Coronavirus برگ سالمندان و دیگر می شود معترضان احساس سرخوردگی

هرگز قصد تبدیل شدن به یک مادام العمر فعال مرلین بوهم پیوست اولین اعتراض در سال 1969 – یک حقوق مدنی تظاهرات در محوطه دانشگاه از آنچه که در حال حاضر Cal State نورتریج.

که همچنین اولین و تنها زمان بوهم فرود در زندان – همراه با حدود 250 دانشجویان پس از این تجمع اعلام شد غیر قانونی مجمع.

در طول brouhaha, یک افسر پلیس, انداخت, او, تاسیسات و گفت: “شما تا به حال سرگرم کننده خود را. رفتن به کلاس.”

“من به او گفتم” من همان چیزی که به انجام آنها در حال انجام – take me too,'” هانتینگتون ساحل اقامت به یاد می آورد.

بعد از آن روز بوهم بازنشسته مشروط افسر اتحاد پیوست مناجات تظاهرات برای حقوق زنان در برابر سوء استفاده از حیوانات برای کنترل اسلحه در برابر نیروگاه های هسته ای برای ازدواج همجنس بازان در برابر چهره های مختلف سیاسی.

اما این زمان در اطراف او نشسته است از سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات که سر و صدا از طریق اورنج کانتی و فراتر از آن.

پرشور در سراسر جهان تظاهرات منفجر شد و پس از یک ویدیو اسیر مرگ یک مرد سیاه پوست به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او. بیشتر پیچیده در حال حاضر فصل فوق العاده ای در, تاریخچه متعاقب آن اعتراض عمومی برخورد سر با یک بیماری همه گیر – که بشدت خطرناک برای افراد مسن.

“من در این گروه سنی آسیب پذیر, بنابراین من در خانه مانده” گفت: Boehm که 70 است. “اما نژادی و بی عدالتی است که یک مسئله واقعا نزدیک به قلب من. بیش از همه این سال ها صورت گرفته است پیشرفت های زیادی. من آرزو می کنم من می تواند در خارج از خانه.”

  • مرلین Boehm , حق پیوست و یک سال 2017 مارس در ارواین دفاع از اندازه گیری برای جلوگیری از تغییر آب و هوا. در هانتینگتون بیچ ساکن شده و فعال در تظاهرات سال, اما تصمیم به نشستن فعلی Black Lives Matter تظاهرات با توجه به cornonavirus. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • مرلین بوهم از هانتینگتون بیچ شده است اعتراض برای علل مهم به او از او در کالج. به عنوان یک دانش آموز کالج در 50 سال پیش دستگیر شد در کال ایالتی نورتریج در یک اعتراض. او رفته به تمام زنان راهپیمایی, حقوق حیوانات, راهپیمایی, اما در حال حاضر او نیاز به نشستن بزرگترین تظاهرات در تاریخ اخیر علیه خشونت پلیس به دلیل cornavirus. در سن 70 او را احساس نمی کند پیوستن به جمعیت امن خواهد بود و او بسیار نا امید در مورد آن.
    (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • مهر و موم ساحل مقیم کلود گلدنبرگ, راست, دیدن مادر خود را Loty گلدنبرگ, 87 در مریلند زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات را در نزدیکی واشنگتن او گفت که او خواهد پیوست اما می ترسید آوردن coronavirus به مادر خود.

  • نیوپورت بیچ ساکن جوآن میلر 87 در خانه اش در ساحل نیوپورت در پنجشنبه 11 ژوئن 2020. میلر گرفته در ضد جنگ تظاهرات و دیگر تظاهرات برای چند دهه. اما او تصمیم گرفت به نشستن جریان تظاهرات حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع به صورت ترس از قرار گرفتن در معرض به کروناویروس (COVID-19). (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

این یک نا امیدی بیان شده توسط بسیاری از کسانی که به تماشای از حاشیه به عنوان بیشتر جوان آمریکایی ها را به خیابان ها.

جوآن Miller, 87, ساحل نیوپورت شرکت بیش از 50 سال پیش در محلی راهپیمایی حمایت از دکتر مارتین لوتر کینگ تماس برای برابری. او داوطلب برای نمایشگاه بنیاد مسکن و کمک به ریشه کن کردن تبعیض توسط صاحبخانه. او فعال ضد جنگ گروه حمایت از مادر دیگری برای صلح است.

اما این زمان در اطراف, میلر است که مصرف یک پاس. “من بیش از حد وحشت زده از کروناویروس گفت:” بازنشسته معلم دبیرستان. “در غیر این صورت من می خواهم ایستاده در جمعیت برگزاری یک نشانه است.”

در گذشته Russ, سیاه, 66 دارای برچسب گذاشته شده توسط همراه خود را در حال حاضر 45 سال در تظاهرات مختلف از جمله در برابر مسلمان ممنوعیت سفر. و او “خواهد بود در خارج وجود دارد دوباره در یک ضربان قلب” اگر نه برای مسائل مربوط به سلامت است که کروناویروس یک دغدغه مهم.

“من مطرح شد در نیویورک با ایده های نژادپرستانه” گفت: سیاه بازنشسته مهندس مکانیک زندگی می کند که در اوقات فراغت جهان است. “دختر من روشنفکر من. همه او را به انجام است به من نگاه کن, خنده دار, و من می دانم که من گفته ام چیزی احمقانه است.”

به عنوان یک نوجوان سیاه, لباس زیر Beisner همراه مادرش در تظاهرات بیش از سال 1970 عکسبرداری از جنگ معترضان در دانشگاه ایالتی کنت. او شده است در آن زمان تا به حال است. 65 سال کوستا مسا ساکن است در معرض خطر ابتلا به بیماری قلبی است.

“من خیلی نا امید که coronavirus است برگزاری به من گفت:” Beisner بازنشسته مددکار اجتماعی. “حتی اگر این تظاهرات ممکن است گسترش ویروس من می توانم درک چرا مردم احساس نیاز خود را به ترک تخت.”

بسیاری از در حال تلاش برای به حداقل با استفاده از رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و قرض دادن صدای خود را.

آن culpepper در, 68 بازنشسته معلم در هانتینگتون بیچ مطمئن “وجود دارد می تواند خیلی بیشتر معترضان اگر افراد احساس امن پیوستن به در.”

برخی با اکراه جست و خیز تظاهرات بیشتر از نگرانی برای دیگران نسبت به خود را دارند.

مهر و موم ساحل مقیم کلود گلدنبرگ 66 بازنشسته دانشگاه استنفورد استاد دانشگاه اتفاق افتاده بود از دیدن او 87 ساله و مادر در مریلند زمانی که اعتراضات آغاز شد.

“من می توانستم به راحتی به دی سی مترو و به احتمال زیاد می خواهم که اگر نه برای ویروس.” گلدنبرگ گفت. “من نگران هستم برای خودم اما من می خواهم بسیار نگران در مورد آوردن چیزی به مادر من.”

اگر چه تنها 46 و سالم خوانده شده را علامت Kavalesky of Westminster خودداری کرده است که تظاهرات از آنجا که هر دو همسر و پسر باید سیستم ایمنی بدن.

“من می خواهم, اما من می توانم آن را گرفتن-22” گفت: Kavalesky بازنشسته نیروی دریایی ایالات متحده افسر. “اصلاحات بسیار دیر شده است.”

به عنوان یک زن سیاه پوست Micki Webb, 53, گفت که او آرزوی به صدای او شنیده شد. در حالی که او نه حکومت یک جمع کوچک به اندازه کافی برای اجتماعی فاصله, وب گفت: “من احساس می کنم وزن coronavirus.”

ویژه آموزش و پرورش, مشاور که پسر مبتلا به اوتیسم است Webb نگرانی عمومی در مورد گسترش ویروس.

“من فکر می کنم وجود دارد به احتمال زیاد خواهد سنبله,” او گفت:. “ارزشش را دارد ؟ من لازم نیست که یک جواب. من نمی خواهم مردم در حال مرگ به دلیل اعتراض و تجمع مردم در حال مرگ است.

“این مایه تاسف است تقاطع یک بحران بهداشتی و حقوق مدنی بحران” Webb مشاهده “و هر دو بسیار مهم هستند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de