چرچیل مجسمه می رود به یک جعبه به عنوان انگلیسی فرهنگ جنگ حاشیه Nigel Farage و یک John Cleese طنزهای

Tolga Akmen خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک مجسمه از زمان جنگ نخست وزیر وینستون چرچیل است سوار در میدان پارلمان لندن.

لندن — در predawn ساعت جمعه, کارگران سوار کردن یاد وینستون چرچیل مجسمه در خارج از کاخ وستمینستر به حفاظت از مردم در کار هنر از خرابکاری بیشتر. آخر هفته گذشته معترضان با برچسب زمان جنگ نخست وزیر با نقاشی های دیواری او را خواستار یک نژادپرست است.

روکشی در حال حاضر در جعبه های چوبی رنگ خاکستری کسل کننده اثر تاریخی شبیه به یک حمل و نقل جعبه و یا یک راست تابوت و یا مرموز یکپارچه از Stanley Kubrick را به داستان های علمی تخیلی شاهکار “2001: یک اودیسه فضایی.”

مانند ایالات متحده آمریکا و بریتانیا می یابد خود را در مواجهه با ضد نژادپرستی تظاهرات در وسط یک فرهنگ جنگ میان همه گیر و یک بحران اقتصادی.

هشتگ #worldsgonemad روند در توییتر در روز جمعه به عنوان نخست وزیر ارسال شده tweetstorm دفاع از قهرمانی از چرچیل یک بحث درگرفته بیش از یک قسمت از طنزهای “Fawlty Towers” و دولت منتشر شد, در طول تاریخ, وحشیانه, اخبار اقتصادی.

بریتانیا تولید ناخالص داخلی کاهش 20.4 درصد در ماه آوریل در مقایسه با ماه مارس با توجه به آمار دولت. که بزرگترین شیب پس ماهانه رکورد نگه داشتن آغاز شد و در سال 1997. اقتصاددانان می گویند تصویر نشده است و این بد پس از سقوط آزاد رخ داده است که در فراست از 1709 زمانی که محصولات پژمرده بشکه های شراب پشت سر هم و مردم به مرگ منجمد در خانه های خود.

البته اقتصادی, درد, در حال حاضر ناشی از کوروناویروس همه گیر و همراه با مستند. بریتانیا چهره بالاترین مرگ و میر در اروپا و تنها به تازگی شروع به لغو محدودیت های طراحی شده به این ویروس را تحت کنترل.

اگر چه بزرگ و مجامع عمومی ممنوع باقی می ماند, مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس است موجب تظاهرات گسترده در انگلیس و درخواست یک حساب با توجه به نقش آن در تجارت برده و تاریخ آن از استعمار و امپراطوری مربوط به تبعیض امروز.

[معترضان در اروپا فشار برای حساب خود را از کشورهای نژادپرستی]

تظاهرات شده اند عمدتا مسالمت آمیز اما در برخی از مکان ها شامل حمله به مجسمه ها و بطری پرتاب در پلیس. در لیورپول علائم جاده ای برای پنی لین جاودانه در سال 1967 Beatles لحن شدند اسپری رنگ توسط کسی که در ارتباط با نام به قرن 18 برده تاجر جیمز پنی.

Peter Byrne

AP

یک علامت جاده برای پنی لین در لیورپول معروف ساخته شده توسط بیتلز بود با اسپری رنگ به دلیل درک با لینک تاجر برده جیمز پنی.

روز جمعه نخست وزیر بوریس جانسون نویسنده بیوگرافی چرچیل گفت: آن را “پوچ و شرم آور” است که رهبر زمان جنگ تا به حال به پناه در یک جعبه.

“بله, او گاهی اوقات بیان نظرات که بودند و هستند و ما قبول نداریم اما او یک قهرمان بود و او به طور کامل سزاوار خود را در یادبود” جانسون نوشت. “ما نمی توانیم در حال حاضر سعی کنید برای ویرایش یا سانسور ما گذشته است.”

او اضافه کرد که در حالی که او را درک “مشروع احساسات خشم” بیش از فلوید مرگ “تنها مسئول عمل” به “دور ماندن از این اعتراضات” از آنجا که دولت اصرار دارد که مردم هنوز هم باید اجتناب از جمعیت.

تظاهرات جانسون همچنین ادعا شده بود “ربوده شده توسط افراط گرایان قصد خشونت است.”

[انگلیسی ها تشویق سرنگونی تاجر برده مجسمه اما تقسیم می شوند بیش از tagging از وینستون چرچیل به عنوان نژادپرست]

همراه با چرچیل تهی گور یادبود جنگ و مجسمه ای از رئیس جمهور جورج واشنگتن برده صاحب سوار شد تا برای حفاظت در اینجا در روز جمعه.

Black Lives Matter سازمان گفت: آنها خواستار یک تظاهرات برنامه ریزی شده برای روز شنبه در لندن برای جلوگیری از برخورد با راست گروه برنامه ریزی “دفاع از ما خاطرات” رویداد.

پیتر تابستان

گتی ایماژ

کارگران نصب یک سد محافظ در اطراف تهی گور یادبود جنگ در لندن در انتظار تظاهرات.

یکی از بلندترین صدای بر حق بوده است Nigel Farage. قوس-Brexiteer سیاسی هیلاری و رئیس جمهور تهمت متحد عذرخواهی خود را از دست محبوب, رادیو, نشان می دهد در روز پنج شنبه — با “اثر فوری” کارفرمای خود اعلام کرد.

نایجل فراج ترک خود LBC رادیو slot — یا unceremoniously هل — پس از یک رشته از آتش زا نظرات و توییت ها از جمله خود ادعا که سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان اقدام مانند طالبان در حملات خود در پلیس و مجسمه.

او هشدار میدهد: “کامل در مسابقه شورش در حال حاضر ممکن است.”

نایجل فراج در خدمت به عنوان مزاحم و lightening rod برای چند دهه. در قابل توجه arc او را نگه می دارد از دست دادن شغل خود را به عنوان او را نگه می دارد در حال پیشروی خود را باعث می شود.

“این بدون اغراق بگویم Farage به طور کامل تغییر این دوره از سیاسی و اقتصادی و دیپلماتیک تاریخ است. شما می توانید که دور از او” گفت: تیم Bale, استاد سیاست در کوئین مری دانشگاه لندن است.

نتانیاهو: هرگز برنده انتخابات به پارلمان بریتانیا شد اما بی امان افراطی انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا که برنده گذشت در ماه ژوئن 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم.

نایجل فراج در خدمت 20 سال در پارلمان اروپا یک نهاد او تحقیر و تمسخر. او از صندلی خود را وجود دارد — و دیگر رسانه های عمده پلت فرم — زمانی که بریتانیا به چپ اتحادیه اروپا در اوایل این سال و همه آن قانونگذاران به خانه آمد از بروکسل.

[Brexit, پارتی, سقوط دروازه پارلمان اروپا — و گیر کردم وجود دارد]

یک حسابدار متحد که مبارزات انتخاباتی در کنار او برای مبارزه با تروریسم در اروپا اندی Wigmore گفت: “من فکر نمی کنم Nigel بود که زحمت” به از دست دادن خود را نشان می دهد رادیو.

“او می گوید: این ظالمانه چیز این آتش زا اما او دارای یک استعداد دانستن آنچه که مردم فکر می کنم. او شیپور خاموشی به احساسات خود” Wigmore گفت.

با پست های سیاسی بدون حزب و بدون رادیو, نشان می دهد, چه بعدی برای Farage?

“من فکر می کنم نایجل تفکر بیشتر در مورد امریکا این روزها” Wigmore گفت.

“او قطعا نمی خواهد ناپدید می شوند” بیل گفت. “او را در دفتر جعبه طلا. امور عمومی را نشان می دهد به دنبال جناح راست پوپولیستی, Nigel مرد خود است.”

پیتر تابستان

گتی ایماژ

یک مانع حفاظتی نشسته در اطراف مجسمه ای از رئیس جمهور جورج واشنگتن در میدان ترافالگار لندن در انتظار جمعه تظاهرات.

در روز جمعه, هر چند, انگلیسی, سرگرمی, اخبار, متمرکز بود در یک تصمیم بی بی سی متعلق به جریان خدمات UKTV به جلو و یک تکرار از 45 سال قسمت از طنزهای “Fawlty Towers.”

قسمت معروف ترین برای عبارت “آیا ذکر است جنگ!” تکرار توسط غاز-پله سابق Monty Python بازیگر John Cleese به عنوان گردشگران آلمانی ماندن در قتلگاه یک هتل.

آلمانی شوخی نیست بحث برانگیز بیت است; آن است که شخصیت دیگری در نشان دادن پیری مهمان نام اصلی Gowen با استفاده از نژادی تهمت به توصیف بازیکنان کریکت.

Cleese گفت: صبح سیدنی هرالد او خوشحال برای دیدن این قسمت به طور موقت کشیده “برای نقد و بررسی.” “اگر شما قرار داده مزخرف کلمات را به دهان کسی شما می خواهید به سرگرم کننده از شما پخش دیدگاه های خود را, شما در حال ساخت سرگرم کننده از آنها را,” او گفت:.

“اگر آنها می توانید ببینید که اگر مردم بیش از حد احمقانه به ببینید که چه می گویند؟” Cleese به این روزنامه گفت.

آدم تیلور در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de