کلیساها در سراسر اورنج کانتی جشن یاران در فرد دوباره

برای 12 هفته پدر استیو Sallot شده است برگزاری توده با صحبت کردن به یک دوربین.

او نشسته بود در بازگشت از بانوی ما ملکه فرشتگان و تصور خود را در کلیسا پر از هزاران نفر از محله های کشیش نشین. پس از آن که تصویر خود را در چشم ذهن او می خواهم گام به محراب و آدرس دوربین.

“در ابتدا من می خواهم به اطراف نگاه کنید مثل من به دنبال مردم در کلیسا,” او گفت:. “اما پس از چند هفته مردم به من گفت:” نگاه در ما دوربین.’ وقتی که من نگاه دوربین من می دانستم که من به دنبال آنها.”

 • ادیسون دبیرستان junior میا کورونادو با آثار هنری راست که منجر به کار او به عنوان برنده 2015 تخیل جشن پوستر مسابقه. تخیل جشن یک سری از جوانان محور برنامه هنر سازماندهی شده توسط هنر اورنج کانتی که دریافت کمک های مالی بالغ بر $46,930 به ادامه کار خود را.

 • یک نوازنده نقش پاپ فرانسیس در امتداد مسیر خود را به کلیسای باکره گوادالوپ در مکزیک شهر Feb. 13.

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • داجرز’ Joc Pederson جشن انفرادی خود را در خانه اجرا به عنوان هم تیمی Howie Kendrick ساعت طول پنجمین دور از دوشنبه به بازی در برابر اتباع در ورزشگاه طفره زن.

 • مرحله 2: ایجاد آنتن. برش پلی اکریلونیتریل ناشی 4-اینچ طول خم در نیمه و چسب فوم برچسب برای هر پایان. بعد چسب پایین ساقه به بالا از نخ بدن. اجازه دهید خشک شود.

 • عکاس لیلی Fassnacht با استفاده از جدید شرق غرق مشاهده عرشه به تصرف خود در نظر طی یک مراسم در روز سه شنبه.

 • پادشاهان جناح راست کریس Versteeg (مرکز) جشن هدف خود را با defenseman Brayden McNabb و جناح چپ Kyle کلیفورد در دوره دوم از روز پنج شنبه در این بازی در مرکز استیپلز.

 • یک هنر نصب و راه اندازی توسط هنرمند چینی آی ویوی با جلیقه نجات استفاده شده توسط پناهندگان و جمع آوری شده در یونانی جزیره لزبوس است در Konzerthaus برلین (سالن کنسرت برلین) برای سینما برای صلح جشن و سرور در کنار 2016 برلین جشنواره فیلم برلین Feb. 13.

 • با 25 انتخاب کنید در پنجشنبه NBA کلیپرز ممکن است به دنبال یک همسر بیشتر بازیکن مثل بیلور به جلو Taurean شاهزاده چپ.

 • یک هلیکوپتر آتش نشانی باعث می شود یک قطره آب بیش از یک آتش سوزی فقط در شمال Azusa. دو آتش سوزی پیاپی در سن گابریل کوه در شمال لس آنجلس در میان پژمرده گرما. آتش اول گزارش روز دوشنبه در نزدیکی موریس مخزن در شمال حومه Azusa.

هنوز تجربه نشده بود چه دیرین کشیش کاتولیک بود عادت کرده اند.

“به عنوان یک کشیش اهل محله, من عاشق برای دیدن مردم,” او گفت:. “وجود واقعی گرسنگی مردم را به عقب می آیند.”

در شب شنبه, ژوئن 13, Sallot خواهد شد برگزاری اولین مراسم جمعی در نیوپورت بیچ کلیسا. در یکشنبه, ژوئن 14, او انتظار دارد به صحبت می کنند به صدها نفر دیگر در کلیسا پنج خدمات.

اما هنوز با برخی از محدودیت های جدید در محل برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus را جرم نمی تواند دقیقا همان چیزی است که او عادت کرده اند.

خدمات عمومی در بانوی ما ملکه فرشتگان و 56 نفر دیگر parishes در روم و اسقف کاتولیک نارنجی در حال از سرگیری این آخر هفته پس از اعلام اخیر است که در آن اسقف گذاشته از یک مرحله به مرحله در رویکرد به آن محله های کشیش نشین و خدمات است.

کلیساها در تمام ادیان در سراسر اورنج کانتی بسته که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صادر stay-at-home سفارشات در 19 مارس به سرعت گسترش coronavirus. آنها تنها به آرامی شروع به بازگشایی در اواخر ماه مه.

اسقف نشین را به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت و مقامات محلی که تاکید بر اجتماعی فاصله. این بدان معناست که وجود خواهد داشت هیچ عبادت با سلام هیچ mingling با قهوه و دونات در یاران سالن و بدون آواز در میان جماعت. Ushers وجود دارد خواهد بود برای یادآوری مردم به ماندن اجتماعی فاصله گرفته.

“من کمی مضطرب در مورد چگونه آن را همه به” Sallot اعتراف کرد.

باز هوا عبادت

در Capo ساحل Calvary در دانا پوینت رهبران کلیسا در حال حرکت به سومین هفته از برگزاری live خدمات.

“ما به مدت سه ماه انجام ثبت خدمات” گفت: پاستور کریگ Whittaker کلیسا کشیش ارشد. “مشکل وجود دارد وجود دارد این است که هیچ چهره-چهره تماس بگیرید.”

این کلید خود را به انتقال موفقیت آمیز به فرد خدمات شده است گسترده پارکینگ و صندلی ساحل.

“در پنطیکاست ما تا به حال 300 و در هفته گذشته ما تا به حال 400” گفت: پاستور کریگ Whittaker کلیسا کشیش ارشد. “در اولین یکشنبه آن را احساس مانند یک عید پاک خدمات با مردم خیلی هیجان زده به نزدیکی دیگران است.”

Whittaker گفت: اعضای کلیسا آمده به پارکینگ با پوشیدن ماسک آنها قرار دادن صندلی خود را در فضاهای اجتماعی فاصله از یکدیگر و سپس ماسک خود را خاموش. خانواده ها می توانند با هم نشستن.

به صورت جداگانه پیچیده آب انگور ظروف با ویفر در بالا استفاده می شود برای خدمت به صمیمیت و همدلی. و عبادت می توانید با استفاده از فضای باز به آواز خواندن در طول خدمت. دست عفونی قرار داده شده در ایستگاه های مختلف در پارکینگ.

“آن احساس می کند مانند یک جشن جامعه است و ما در حال انجام آن را در خارج از منزل” Whittaker گفت. “این مشخصه که ما به عنوان یک ساحل کلیسا.”

حضور در پنج شنبه, خدمات, کارا گاردنر از لاگونا هیلز گفت که قادر به جمع آوری با او همکار عبادت دوباره “تغییر همه چیز است.”

“بودن در جامعه است که به احساس حضور خدا” او گفت:. “برای دیدن مردم آواز خواندن و تماشای مردم صحبت کردن و دعا کردن با یکدیگر برای ایستادگی در مقابل کشیش مت و او را در ارائه خدمات خود – که احساس ابلاغ نشده و بر روی صفحه نمایش.”

آماده

Sallot یک کشیش در اسقف نشین از رنگ نارنجی برای 40 سال آماده است به ترک روی صفحه نمایش و ایستادن دوباره در مقابل جماعت خود را.

اما آن را هنوز هم یک “تجربی برخورد او گفت:” در حال حاضر پیشرو جرم در فرد با محدودیت های جدید. او با تشبیه آن به یک بیت برای رفتن به یک کنسرت که در آن موسیقی نمی تواند بازی می شود.

به عنوان بخشی از محله را بازگشایی برنامه های او انجام یک نظرسنجی. حدود 800 نفر, نیم, گفته, آنها بازگشت به خدمات عمومی است.

زیرا کلیساها تنها می تواند 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت و یا تا 100 نمازگزاران در یک زمان کلیسا تا به حال به انجام رزرو آنلاین و برنامه پنج توده ها به جای مردم است.

او را با استفاده از پاریسه سالن به جای سرریز.

“هنوز هم وجود دارد برخی از احساس وحشت و نگرانی وجود دارد خارج وجود دارد” Sallot گفت. “من فکر می کنم به سادگی توانایی به دعا با هم در فرد دیگر خواهد بود قدرتمند را در خود دارد.”

بیش از نیمی از کلیسای محله های کشیش نشین هستند بیش از سن 65 – یک گروه سنی که به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

و برخی از مردم او گفت: نگران هستند در حال حاضر که ماسک نیست اجباری در اورنج کانتی. “من فکر می کنم بسیاری را به پوشیدن ماسک, اگر نه برای خود و سپس برای دیگران.”

آماده سازی برای آماده شامل رنگ-برنامه نویسی pews برای هدایت مردم بر روی صندلی. خانواده ها خواهد بود و مجاز به نشستن در کنار هم اما نیاز به توان شش پا از کنار خوشه ای از مردم است. صمیمیت و همدلی در خدمت خواهد شد اما تنها میزبان و یا مراسم مذهبی نان داده خواهد شد.

“برای کاتولیک ها تجربه دریافت و همدلی است که چرا ما در حال آمدن است,” او اضافه شده است. “ما را از طریق تمام توده و آنها را به صمیمیت و همدلی زمانی که آنها خروج از کلیسا.”

اداره سوگندی در زبان هنوز هم در دسترس خواهد بود, او گفت:. “من یک کشیش برای 40 سال من می دانم که چگونه به آن را بر مردم زبان بدون دست زدن به آن.”

و Sallot آماده خواهد شد با یک بطری ضد عفونی کننده. “اگر شما کسی را لمس کند دست شما می تواند به نوبه خود به خود سمت و ضد عفونی کردن آن است.”

“بزرگترین چیزی است که ما یک شانس را به عقب با هم” Sallot گفت.

پدر فرد بیلی در سانتا کلارا ده Asis کلیسای کاتولیک در یوربا لیندا سهام Sallot اضطراب و هیجان. اما او همچنین به یاد می آورد تنها 100 نفر نشان داد تا در روز شنبه قبل از خاموش کردن.

“من فکر است که با وجود همه چیز را آنها می گویند در مورد هیجان زده به بازگشت فکر نمی کنم از آن خواهد شد مانند عید پاک توده” او گفت: – این بیماری همه گیر از بین برود هفته مقدس و عید پاک خدمات.

او همچنین فکر می کند به روز خود را در آلیسو ویجو زمانی که او فقط شروع جدید محله.

“این مرا به یاد از 24 سال پیش شاید اگر از هر کسی خواهد آمد,” او گفت:. “در اوایل این هفته, من تا به حال که همان حافظه از اضطراب. ما به عنوان آماده به عنوان ما می تواند باشد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de