گرگ بیکر خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شبه نظامی افسران پلیس پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان آماده سازی مواد غذایی در ورودی بسته Xinfadi بازار در پکن در روز شنبه.

یک منطقه در مرکز پکن رفته است به “جنگ به حالت” پس از کشف یک خوشه از coronavirus موارد در اطراف بزرگترین گوشت و سبزی در بازار در این شهرستان بالا بردن چشم انداز موج دوم از عفونت در حساس پایتخت صندلی حزب کمونیست چین.

کشف ده ها تن از عفونت هر دو علامت دار و بدون علامت تاکید perniciousness از ویروس ها و گرایش خود به گسترش با وجود تنگ اجتماعی کنترل.

“ما می خواهم برای هشدار دادن به همه را رها نگهبان خود را حتی برای یک ثانیه در بیماری پیشگیری و کنترل: ما باید آماده برای یک مدت طولانی مبارزه با ویروس” زو Hejian سخنگوی پکن شهرداری از دولت گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

“ما باید برای اقامت هشدار به خطرات ناشی از وارداتی موارد و به این واقعیت است که بیماری کنترل در شهر ما پیچیده است و جدی و در اینجا خواهد بود برای یک مدت طولانی,” او گفت:.

مقامات در خصوص هشدار به موارد اطراف بازار به دلیل این است که چگونه coronavirus گسترش: آن را ناشى از Huanan بازار مواد غذایی در شهر ووهان در سراسر چین و به زودی در سراسر جهان.

مردی که تا به حال بازدید Xinfadi بازار در Fengtai در جنوب غرب پایتخت, در ژوئن 3 برای خرید گوشت و غذاهای دریایی آزمایش مثبت برای coronavirus پکن مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده پنج شنبه.

سپس در روز جمعه را اعلام کرد که دو کنترل کیفیت کارگران در دولتی چین گوشت مواد غذایی مرکز تحقیقات که در حال بازدید Xinfadi و پنج بازارهای دیگر در این شهرستان به بررسی استانداردهای نیز آزمایش مثبت است.

[با اولتیماتوم تهمت عمیق تر شدن بحران با سازمان بهداشت جهانی]

این باعث دیوانگی از تست. تا پایان روز شنبه, پکن مقامات swabbed 1,940 کارگران در سوپر مارکت های بزرگ و دیگر مواد غذایی در بازارهای سرمایه و جمع آوری 5,424 محیط زیست نمونه.

این آزمایشات نشان داد یکی دیگر از چهار علامتی موارد: سه نفر از افرادی که مشغول به کار در Xinfadi بازار بخش دریایی و دیگر یک مشتری که در حال بازدید از بازار است. هیچ یک از آنها تا به حال سفر خارج از پکن نشان می دهد که این موارد تا به حال تمام شده است منتقل می شود در داخل شهر.

آنها همچنین کشف بیشتر از 45 موارد بدون علامت در افرادی که در ارتباط با بازار و یکی مربوط به بازار دیگر در کشور همسایه Haidian منطقه. آنها همچنین دریافتند coronavirus در 40 از نمونههای محيطی از جمله در هیئت مدیره سفت استفاده می شود وارداتی ماهی قزل آلا در بازار است.

این یافته ها باعث شد اقدامات سریع برای کنترل هر گونه گسترش در پایتخت که در آن زندگی کرده ومیگوید بازگشت به تقریبا طبیعی است.

Xinfadi بود تعطیل بلافاصله و پنج نفر دیگر بازارهای بازدید گوشت بازرسان دستور داده شد به هر دو به طور کامل و یا جزئی.

چون Xinfadi تامین حدود 70 درصد از پکن سبزیجات تازه و 80 درصد از میوه آن سرمایه مقامات مرتب برای سبزیجات و میوه به توان به دو بازارهای موقت برای اطمینان از ثبات عرضه و قیمت گذاری.

همه ماهی قزل آلا تازه برداشته شد از فروشگاه ها و بازار در سراسر شهر و دفع و مقامات گفتند که شروع غربالگری منجمد و گوشت تازه در بازار در سراسر شهرستان.

نه کودکستان ها و مدارس ابتدایی در سراسر Xinfadi بودند و مجتمع های آپارتمانی در نزدیکی بازار مهر و موم شد و جنبش به شدت محدود است.

پس از چند روز از محاکمه بازگشایی مرکز ملی هنرهای نمایشی متوقف شد اجازه می دهد بازدید کنندگان شنبه و تمام رویدادهای ورزشی در این شهرستان ممنوع شد. پکن ممنوع گروه های گردشگری از دیگر استان ها و مناطق.

[پس از شش مورد جدید ووهان برنامه ای برای تست تمام 11 میلیون نفر به کروناویروس]

اما یک نگرانی در توسعه شمال شرقی استان لیائونینگ در روز شنبه گزارش داد دو بدون علامت موارد هر دو تماس از پکن عفونت در روز جمعه.

کارشناسان گفتند که این یافته ها تاکید مشکلات در نگه داشتن داخل کشور منتقل موارد در یا نزدیک به صفر است.

“ما باید یک درک واقع بینانه از آنچه در آن به معنی برای چین به حفظ وضع موجود تقریبا صفر داخلی موارد برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن گفت:” ژانگ Wenhong بالا بیماری های عفونی متخصص در شانگهای که یک نوع از وضعیت مشهور در چین است. “این بدان معنی نیست که مطلقا هیچ مورد جدید,” او نوشت: در Weibo چین در پاسخ به توییتر اواخر جمعه پس از گزارش آغاز شد و در حال ظهور از موارد جدید در پکن.

“وجود دارد بدون نیاز به رفتن به دریا بیش از این تا آنجا که به توقف بازسازی اقتصاد ما و مردم معیشت” ژانگ نوشت. “تا زمانی که هر یک از ما ما شغل خوب و آگاه ماندن از بهداشت شخصی و حفاظت از ما در زندگی روزمره ما خواهد بود قادر به نگه داشتن خود را امن نگه دارید و شهرهای ما از موج دوم عفونت ها و ویروس گسترش یافته است.”

هنگامی که این ویروس شروع به گسترش در ووهان در ماه ژانویه در چین معرفی مستند اقدامات سخت گیرانه در نظر گرفته اما از آنجا که به طور گسترده ای تکرار حتی در دموکراتیک نقاط جهان برای کنترل گسترش ویروس.

اما کنترل شد و در خصوص سختگیرانه در پکن به رهبران حزب کمونیست و همچنین سایت های سالانه ملی, مهم ترین رویداد سیاسی چین تقویم.

این کنگره که با جذب هزاران نفر از نمایندگان از سراسر کشور برای جمع آوری در پکن تالار بزرگ مردم شد و با توجه به برگزار می شود, در اوایل ماه مارس بود اما به تاخیر افتاد تا اواخر ماه مه به دلیل ویروس.

حتی پس از ووهان شروع به باز کردن کنترل نگه داشته بودند در محل در پایتخت به اطمینان حاصل شود که ویروس نمی خواهد گسترش جلوتر از سیاسی کنفرانس. این شامل محدودیت در مردم از ورود به پکن از جاهای دیگر در چین در حالی که تنها شهروندان چینی مجاز به ورود به کشور از خارج از کشور اگر چه چند مورد استثنا شده اند اعطا شده به تجار مقیم در چین مایل به بازگشت.

همه مهاجران از خارج از کشور در حال آزمایش این ویروس قرار داده و به انزوا در هتل ها. یک تعداد انگشت شماری از موارد یافت شده ترین روز معمولا مردم چین از بازگشت از نقاط مانند ایالات متحده یا بریتانیا است.

کسانی که کنترل را شروع کرده اند به سهولت در حال حاضر که این جلسه را تصویب کرده است اما ظهور این موارد می تواند سریع مقامات به تجدید آن است.

Li گزارش از پکن است.

CDC مشاوره در اجتماعات بزرگ می تواند مانع برای تظاهرات

باید تست بشه برای coronavirus پس از اعتراض ؟ در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند.

که در آن کشورهای در حال بازگشایی پس از امریکا shutdown

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de