9 COVID-19 مرگ و میر 164 موارد جدید در Telangana

حیدرآباد: در ادامه افزایش COVID-19 موارد Telangana روز جمعه گزارش داد و نه مرگ و میر و 164 عفونت های جدید.

تازه تلفات دادند مرگ و میر در کشور به 174 در حالی که شمارش از COVID-19 موارد مثبت نصب شده به 4,484.

به گفته مدیر بهداشت عمومی و رفاه خانواده از 164 جدید موارد 133 گزارش شده از بیشتر حیدرآباد بدترین متاثر از میان تمام 33 مناطق. باقی موارد گزارش شده از 13 منطقه.

تعداد بیماران تحت درمان در بیمارستان بود 2,032 دفاع کرد گرفته شد به عنوان 2,278 دفاع کرد گرفته شد که تا کنون از بيمارستان مرخص شده پس از بهبودی.

در ضمن پزشکان در بیمارستان گاندی, Telangana منحصر به فرد تسهیلات به درمان COVID-19 بيمار در روز جمعه به نام اعتصاب در شرایطی که دولت خود را به آدرس خواسته در 15 روز است.

بیش از 300 کاربر پزشکان در اعتصاب پس از سه شنبه شب پس از یکی از همکاران خود در انجام وظیفه بود حمله توسط بستگان بیمار که تا به حال تسلیم به COVID-19.

آنها تا به حال تصمیم به تحریم این وظایف تا دولت پذیرفته خواسته های خود از جمله از سرگیری غیر Covid خدمات بهداشت و درمان در بیمارستان گاندی و تمرکز زدایی از مدیریت ساری و COVID-19 موارد مثبت.

Telangana Junior Doctors’ Association (JUDA) همچنین خواستار استخدام پزشکان و پرستاران و استقرار نیروهای ویژه نیروی حفاظت (SPF) در همه دولت بيمارستانهای.

دو دور مذاکرات میان JUDA و وزیر بهداشت E. Rajender تا به حال موفق به حل و فصل این مسئله است. اما پس از اطمینان داده شده توسط وزیر اواخر پنجشنبه medicos تصمیم به پایان دادن به اعتصاب.

“با در نظر گرفتن بهداشت عمومی را در نظر میگیرد به خصوص با در نظر گرفتن همه گیر ما در حال مبارزه و اعتماد به وزیر بهداشت”s اطمینان کلمات Juda تصمیم گرفته است به مشروط تماس خاموش اعتصاب و رزومه وظایف با اثر فوری” گفتند.

JUDA گفت که وزیر باید شخصا آدرس خواسته های خود را به طوری که آنها به”تی به تحریم وظایف خود را دوباره.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de