زوم سانسور فیلم در ایران بر هنگ کنگ و تیان آن من, نقشه کشی, انتقاد

قوم و خویش چونگ AP

در ویکتوریا پارک در هنگ کنگ یک شمع می سوزد و بر روی یک عکس از رئیس جمهور چین طی ماه ژوئن 4 شب زنده داری برای قربانیان 1989 قتل عام میدان تیان آن من.

چند برجسته منتقدان دولت چین از جمله رهبران اعتراض در هنگ کنگ و معترضان در ایالات متحده را متهم به بزرگنمایی از بستن حساب های خود و قطع حوادث زندگی می کنند در هفته های اخیر تحت فشار از پکن است.

این سه حادثه در حال احیای نگرانی ها در مورد رشد سریع Silicon Valley شرکت حساسيت به دولت چین نفوذ هفته پس از این شرکت شروع رو موشکافی بیش از امنیت آن از جمله مسیریابی داده ها از طریق چین است. آینده در میان coronavirus گیر این قسمت نیز برجسته جهان وابستگی خدمات مانند زوم و توانایی خود را برای کنترل گفتار.

زوم در روز پنج شنبه اذعان کرد که “چند جلسات اخیر” مربوط به چین بوده است مختل شود. این شرکت گفت: آن مطلع شد توسط مقامات چینی ابتدا در اواخر ماه مه حدود چهار آینده “غیر قانونی” رویدادهای سیاسی که آنها خواستار فسخ شود. زوم برش های کوتاه دو تا از این جلسات در حالی که آنها در حال پیشرفت است پس از تعیین از آدرس های IP که کاربران از چین شرکت کرده بودند شرکت کرد و گفت که آن را در دست هر کاربر و یا اطلاعات جلسه را به مقامات.

در هر نمونه از سازمان دهندگان این رویداد گفت: واشنگتن پست که آنها متکی به زوم در ازای فرد در حوادث به دلیل اجتماعی فاصله و محدودیت های مسافرتی. و هر یک از زوم حساب و حوادث ایجاد شد و به میزبانی خارج از سرزمین اصلی چین اما به نظر می رسد به نقض تحت چینی فشار دولت پس از آنها علنا تبلیغ.

لی Cheuk-یان, رهبر اتحادیه و حزب کارگر شکل در هنگ کنگ گفت: زوم حساب او با استفاده از میزبان مذاکرات بود تعطیل بدون توضیح در 22 مه فقط 30 دقیقه قبل از او برنامه ریزی شده بود به جریان بحث توسط جیمی شم پیشرو در هنگ کنگ فعال.

بحث شده بود را به ترویج در هنگ کنگ در اعتراض محافل جلو رفتم و جریان بر روی YouTube و Facebook بدون حادثه لی گفت: اما او زوم حساب همچنان غیر فعال است.

[هنگ کنگ مردم سرپیچی از ممنوعیت تیان آن من شب زنده داری به افتخار قربانیان کشتار]

در هفته اول ماه ژوئن زوم نیز تعطیل خصوصی حساب ژو Fengsuo کالیفرنیا بر اساس ناراضی چینی روز پس از میزبانی یک کنفرانس ویدئویی بزرگداشت پکن سرکوب خونین در میدان تیان آن من در 4 ژوئن سال 1989 به گفته ژو.

و در ژوئن 3, جداگانه, Tiananmen بزرگداشت قطع شده بود پس از زوم حساب که میزبانی آن را غیر فعال midstream. زنده رویداد آغاز شد که با 200 شرکت کننده رنج می برد دو اختلال است که “عملا نابود شده در آن گفت:” یکی از سازمان دهندگان سابق تیان آن من دانشجو اعتراض رهبر وانگ دن که مستقر در واشنگتن است.

پل یونگ

خبرگزاری بلومبرگ

یک مرد چراغ شمع در هنگ کنگ ویکتوریا پارک به مناسبت 31 سالگرد قتل عام میدان تیان آن من.

در بیانیه زوم گفت: آن موظف به پاسخگویی به درخواست از مقامات چینی تا زمانی که کاربران در کشور چین در شرکت videoconferences.

“مانند هر شرکت جهانی زوم باید مطابق با قوانین در کشورهای که در آن عمل می کنیم” یک سخنگوی این شرکت گفت.

“ما تاسف است که طی جلسات با فعالان در داخل و خارج از چین شد و منفی نهفته و مکالمات مهم شد مختل شود. آن است که در بزرگنمایی قدرت برای تغییر قوانین دولت مخالف آزادی بیان است. اما زوم متعهد به اصلاح فرآیندهای آن بیشتر برای محافظت از کاربران خود را از کسانی که مایل به سرکوب ارتباطات خود.”

[چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال]

هر سه حساب های ترمیم شده اند ،

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: در یک به طور منظم نشست خبری روز شنبه که او آگاه بود از تلاش برای تعطیل زوم جلسات.

لی هنگ کنگ اتحادیه رئیس چه کسی است, همچنین شناخته شده برای برگزاری سالانه بزرگداشت سرکوب میدان تیان آن من در ژوئن 4, گفت: او می خواست به میزبان خود سری در زوم و همچنین YouTube و Facebook دقیقا به این خاطر زوم قابل دسترس باقی مانده در چین بر خلاف دومی دو خدمات است که در سانسور.

“ما با استفاده از زوم چرا که ما می خواستیم برای رسیدن به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در داخل چین” لی گفت. او این باورند که زوم مجوف برای فشار به دلیل آن را نمی خواهید به ممنوع در این کشور مانند YouTube و Facebook.

لی گفت که او نگران بود که زوم شد سانسور های مجازی بحث در هنگ کنگ در دستور پکن دولت است که موظف به اعطای این شهرستان یک درجه ای از استقلال سیاسی و آزادیهای مدنی تحت یک سال 1984 توافق میان چین و بریتانیا است.

“زوم در حال حاضر تخریب یک کشور و دو سیستم حتی قبل از آنها” لی گفت: با اشاره به دولت چین فشار به تصویب امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که منتقدان می گویند از بین بردن شهر خودمختار وضعیت.

دو دیگر زوم حساب که تعطیل شد به حساس ترین رویداد در چین مدرن تاریخ: کشتار توسط ارتش از صدها نفر از معترضان طرفدار دموکراسی در سراسر کشور قبل از طلوع آفتاب در 4 ژوئن 1989.

[چینی سوپراستار فوتبال خواستار فردی گری از حزب کمونیست خیره کننده ملت]

اگر چه امنیت داخلی آژانس و بازرسان به طور معمول مردن از بحث و بزرگداشت این حادثه که ناشی از یک تهدید برای موجودیت حزب کمونیست و عمیقا مخدوش آن تصویر وجود دارد هیچ قانون چینی که به صراحت ممنوعیت vigils و بزرگداشت یک رویداد است که به طور موثر پاک شده از رسمی گفتمان عمومی.

ژو کالیفرنیا مبتنی بر فعال گفت: زوم دوباره حساب چهارشنبه پس از پرس و جو از Axios که اولین گزارش این تعطیلی از ژو حساب. ژو حساب شده بود غیر فعال پس از او میزبانی یک مه 31, عمومی کنفرانس ویدئویی با حدود 250 شرکت کنندگان و سخنرانان که شامل یک گروه از مادران که فرزندان کشته شدند توسط نیروهای نظامی در سال 1989.

چن Yunfei ناراضی چینی در شهر چنگدو تحویل یک آدرس ویدیویی که در آن رویداد. یک روز بعد او بازداشت شده توسط پلیس و قفل در اتاق یک هتل پنج روز به صورت مشترک از مجازات شناخته شده به عنوان “نرم بازداشت.”

“زوم acquiescing به یک ظالمانه و غیر انسانی دولت” چن گفت: با تلفن این هفته پس از انتشار. “من آرزو می کنم آنها را در نظر بگیرید که قبل از مواد خود سود.”

اندرو پارسونز/خیابان داونینگ

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

نخست وزیر بوریس جانسون به نظر می رسد قبل از اینکه یک کمیته پارلمانی از طریق زوم کنفرانس ویدئویی تبدیل شده است که بخش عمده ای از کسب و کار بین المللی و دولت پس از coronavirus بیماری همه گیر.

زوم ویدئو کنفرانس تبدیل به یک بخش ضروری از کسب و کار جهانی, دولت و زندگی روزمره از شیوع کروناویروس. سهم خود را به قیمت بیش از سه برابر این سال با این شرکت اعلام روزانه کاربران شروع به پریدن کرد از 10 میلیون در ماه دسامبر و قبل از همه گیر به 300 میلیون در ماه آوریل است.

اما این شرکت آمده است تحت بررسی برای آن شیوه های امنیتی و اذعان کرد در ماه آوریل که آن را روت غیر چین تماس از طریق سرور در چین است. در پاسخ به گزارش تورنتو مبتنی بر شهروند آزمایشگاه سایبر-گروه پژوهشی زوم گفت آن آغاز خواهد شد “geo-fencing” برای اطمینان از ترافیک داده ها بین دو مشتریان خارج از چین دیگر نمی خواهد عبور چینی سرور.

هنوز هم برخی از شرکت ها و سازمان های دولتی در ایالات متحده و تایوان و استرالیا و آلمان و بریتانیا هشدار داده اند کارکنان خود در برابر استفاده از خدمات.

مدیر اجرایی اریک یوان متعهد در ماه آوریل که او نمی خواهد به توسعه ویژگی های جدید در زوم قبل از او وصله ویدئو کنفرانس امنیتی است.

اما برای جهانی شرکت های فن آوری مطالبات از دولت بازرسان مطرح پیچیده تر و ظریف مشکل خود را داده نیاز به کار در سراسر کشور-کشور گریخته سیاسی زمین و محدودیت.

شرکت های فن آوری اغلب به نوبه خود بیش از اطلاعات خصوصی درخواست شده توسط سازمان های دولتی از جمله کسانی که در ایالات متحده و کسب و کار دیگر از زوم به طور معمول ارائه به دولت چین سانسور خواسته است.

سرزمین اصلی چین نسخه از مایکروسافت بینگ, موتور جستجو, برای مثال بازده مربوطه نتایج جستجو برای حادثه تیان آن من. در سال 2004 یاهو دست به مقامات ایمیل سوابق از یک روزنامه نگار Shi Tao که به بیرون درز سانسور بخشنامه در مورد که در آن سال را Tiananmen سالگرد. شیعه شد و پس از آن محکوم به 10 سال زندان محکوم کرد.

وانگ یکی از رهبران دانشجویی در سال 1989 و برای یک دوره بیشتر می خواستم فراری در چین انتقاد زوم را توضیح آن نیاز به اطاعت از “قوانین محلی است.”

“آنچه در مورد ارزش های آمریکایی? این شرکت آمریکایی” وانگ گفت. “آنها باید حفظ اخلاقی خط پایین.”

هنگ کنگ مردم سرپیچی از ممنوعیت تیان آن من شب زنده داری به افتخار قربانیان کشتار

بانک تحریم delistings: ایالات متحده آماده به مالی مبارزه با چین

چینی سوپراستار فوتبال خواستار فردی گری از حزب کمونیست خیره کننده ملت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de