با 208 مورد جدید, Telangana می بیند بزرگترین واحد-روز پرش

حیدرآباد: در بزرگترین تا کنون تنها-روز پرش Telangana گزارش 208 جدید COVID-19 عفونت در پنجشنبه هل دادن دولت به شمارش 4,320.

دولت همچنین در ادامه به خروش در مرگ و میر. نه مرگ و میر گزارش شده طی 24 ساعت گذشته پایان 5 بعد از ظهر روز پنج شنبه. مرگ و میر نصب شده به 165.

محرومیت یکی, همه COVID-19 موارد گزارش شد و مردم محلی است. این ویروس گسترش ادامه دارد در بیشتر حیدرآباد به آن اختصاص 175 از عفونت های جدید.

باقی موارد گزارش شده از 11 مناطق دیگر از جمله Medchal و Ranga Reddy مرز بیشتر حیدرآباد.

به گفته مدیر بهداشت عمومی و خانواده رفاه 1,993 مردم تا کنون بهبود یافت و مرخص شد. تعداد موارد فعال می ایستد در 2,162.

در همین حال اعتصاب پزشکان در دولت-اجرای بیمارستان گاندی ادامه داد: برای روز سوم در روز پنج شنبه. آنها رفته بود در یک فلش اعتصاب در روز سه شنبه شب بعد از بستگان یک Covid-19 بیمار با حمله یک دکتر پس از مرگ او در بیمارستان است.

بیش از 300 پزشکان بوده است در اعتصاب خواستار افزایش تدابیر امنیتی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی درمان COVID-19 بيمار و تمرکز زدایی از COVID-19 dodol بیمارستان, در میان دیگران.

این Telangana Junior Doctors’ انجمن تصمیم به ادامه اعتصاب پس از شکست مذاکرات با وزیر بهداشت E. Rajender.

مقامات اعلام کرده بود در اواخر روز چهارشنبه که پزشکان به نام خود اعتصاب پس از وزیر وعده داده شده به در نظر گرفتن تمام خواسته های خود را. اما TJUDAS قول داد به ادامه اعتصاب تا مراحل بتن گرفته شده بر روی خواسته های خود را.

این اعتصاب توسط medicos, اما, تحت تاثیر قرار نمی, درمان Covid-19 بيمار. اساتید و اعضای هیات علمی تضمین تداوم خدمات.

بیمارستان گاندی است dodol بیمارستان برای COVID-19 موارد در Telangana و TJUDA است و خواستار آن است که بیماران مبتلا به درمان در بیمارستان های دیگر نیز هست.

این پزشکان رفت و در یک فلش اعتصاب در روز سه شنبه شب پس از دو بستگان یک Covid-19 بیمار تجاوز دکتر در وظیفه پس از مرگ بیمار است.

پلیس در حال حاضر بازداشت دو نفر از افراد درگیر در این حمله.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de