ویلسون: زمانی که طرفداران اجازه داده می شود در مسابقه اسب مکانهای?

آن زمان برای پاسخ به باز کردن ایمیل های خود کیسه و ارائه چند سرنخ به آنچه که در جهان از مسابقه اسب:

س: رستوران ها و کافه ها دوباره باز من قادر به دریافت من قطع مو برای اولین بار در سه ماه روز دیگر و من می بینم بسیاری از ورزش های اصلی لیگ در حال تدوین برنامه ای برای از سرگیری عمل است. هنگامی که سانتا آنیتا, لوس آلامیتوس و مورد علاقه من, Del Mar رفتن اجازه می دهد تا تماشاگران به عقب ؟

یک: سانتا آنیتا بهار دیدار به پایان می رسد ژوئن 21. شانس باریک هستند و هیچ که طرفداران اجازه خواهد داشت در مسابقه بزرگ محل قبل از آن و باریک فقط تسهیل کردن درب عقب.

Del Mar مقامات در حال پیش بینی است که هیچ طرفداران اجازه خواهد داشت برای تابستان خود, دیدار, در جولای 10 سپتامبر. 7 اگر چه وجود دارد حداقل برخی از امید است که می تواند تغییر قبل از پایان دیدار خواهد کرد.

روزانه مسابقه فرم گزارش روز شنبه که لوس آلامیتوس ارائه شده است یک پیشنهاد برای اورنج کانتی مقامات بهداشت درخواست اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در این مسابقات آغاز کردند.

لوس آلامیتوس شده است خود را در حال اجرا مخلوط دیدار از thoroughbreds و اسب سه ماهه جمعه-یکشنبه شب بدون تماشاگر از اواسط ماه مارس به دلیل coronavirus. آهنگ شروع می شود در هفته دو روز با تجربه دیدار 26 ژوئن اجرا می شود که از طریق جولای 5.

لوس آلامیتوس معاون رئیس جمهور جک Liebau گفت: مسابقه فرم که در مسیر امیدوار به دریافت پاسخ از مقامات بهداشت قبل از جمعه.

تنها ستاره پارک واقع در نزدیکی دالاس چهارشنبه اعلام کرد که آن جایگاه باز خواهد شد برای تماشاگر آغاز و در روز یکشنبه ، پذیرش رایگان خواهد بود.

س: اولین شارلاتان و نادال, و در حال حاضر Maxfield و چاه های فرعی رودخانه. آنچه در هک می گذرد ؟ زمان کنتاکی دربی می شود در اینجا (Sept. 5), Tiz قانون خواهد بود که تنها اسب در حال اجرا و او خواهید بود 1-9. که آیا دوست دارید در حال حاضر ؟

یک: خوب این درست است که اگر دربی اجرا شد امروز Tiz قانون خواهد بود یکی از سنگین مورد علاقه, اما او نمی خواهد 1-9. نه با افتخار A. P. و معتبر در این زمینه است.

این مایه تاسف است که مربی باب Baffert با استعداد دو شارلاتان و نادال و Maxfield تا به حال چیزی جز بد شانس پس از او تا به حال به خراشیده از Breeders’ Cup اطفال در پاییز گذشته چند روز قبل از مسابقه.

اما یک دربی با Tiz قانون, افتخار, A. P. معتبر پادشاه Guillermo و دیگران هنوز هم ارزش تماشای. Tiz قانون برنامه ریزی شده به اجرا در بلمونت استیکس در ژوئن 20, کیفیت اسب و احتمالا خواهد بود پس زمان دربی مورد علاقه اگر مسابقه رفت امروز.

آیا نمی دهد تا در معتبر. در حالی که پرسش وجود دارد که آیا او می تواند یک مایل و یک چهارم پرتاب کردن خود سانتا آنیتا دربی تلاش است. او وحشتناک سفر و هنوز هم زد معتبر دوم پشت افتخار A. P.

س: ما شده اند خوشا به برخی از بزرگترین مسابقه تماس گیرنده تا کنون در اینجا در جنوب کالیفرنیا. من عاشق Trevor Denman, Dave Johnson, Michael Wrona, فرانک Mirahmadi و ویک Stauffer با thoroughbreds و اگر من بزرگ نمی, چهارم, اسب, پسر, Ed Burgart طلا شد. که مورد علاقه خود را ،

یک: من با شما موافقم. ما تا به حال لذت به گوش دادن به برخی از طلایی صدای ورزش در حیاط خلوت ما. و نه تنها Mirahmadi جامد مسابقه caller او یک مرد خنده دار است. خود را جای دیگری جا زدن از مسابقه تماس گیرنده و مشاهیر معروف آخر هفته گذشته در تام Quigley را پخش می شد نشان می دهد باید تلویزیون را ببینید.

من مورد علاقه ؟ من گوش دادن به هری Henson تماس نژادها در هالیوود پارک و دل مار و برای من وجود خواهد داشت هرگز یکی دیگر از هری هنسون. او Vin Scully جوجه Hearn و Enberg از مسابقه تماس گیرنده در نظر من است.

من تا به حال لذت به مصاحبه Henson, یک روز در پشت بام از Del Mar فشار جعبه و آن را یک تجربه هرگز فراموش نخواهم کرد. او به من گفت Phar Lap بزرگترین اسب او همیشه می خواهم دیده می شود و اصل داستان به اندازه کافی برای پر کردن یک عمر است.

هرگز شنیده Henson? من پیشنهاد می کنم انجام یک جستجوی YouTube برای تأیید و 1979 جام طلا در هالیوود پارک. آن را به ارزش یک گوش برای اطمینان حاصل کنید.

س: بهترین دختر شوخ و جوان شما را دیده ام در طول عمر خود در شخص و یا در تلویزیون ؟

یک: Ruffian با ذکر شریف به Zenyatta راشل الکساندرا, مرغ نغمه سرا و Landaluce. باید پرتاب ناظر و Goldikova در آن وجود دارد بیش از حد چرا که آنها توانا خاص به عنوان به خوبی.البته Ruffian و Landaluce تا به حال حرفه خود را کوتاه قطع به دلیل شرایط غم انگیز است.

Ruffian کامل بود 10 (به عنوان در 10-0) قبل از او بد بخت بازی مسابقه احمقانه لذت در سال 1975 در بلمونت پارک. او خراب شد (در حالی که در سرب البته) تا پشت بود و کشته شود.

لوسین لورن, مربی بزرگی دبیرخانه هنگامی که گفت: از Ruffian “را به عنوان خدا است و من شاهد او ممکن است بهتر از دبیرخانه.”

Landaluce یک دختر سیاتل کشت است که به عنوان به خوبی شناخته شده است اما او برنده تمام پنج تن از نژادها او به عنوان یک 2 ساله توسط یک ترکیب 46 1/2 طول — 21 از کسانی که در طول آمدن در سال 1982 درجه دوم هالیوود Lassie سهام در هالیوود پارک

او درگذشت غم انگیز از کولیت X on Nov. 28 سال 1982 به بعد او قرار بود به مسابقه برای ششمین بار. ما هرگز نمی دانید چقدر بزرگ او شده می تواند.

دنبال هنر ویلسون در توییتر @Sham73

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de