هنگامی که یک واکسن می آید همراه برای coronavirus چگونه بسیاری از شما می گویند ” نه تشکر?

هیچ واکسنی وجود دارد و در عین حال برای COVID-19 اما جنگ علیه آن در حال حاضر به خشم آمده است.

بیل گیتس بودجه تحقیقات واکسن به کاشت میکروچیپ در میلیاردها نفر از مردم گفت: یکی ادعای اینکه ویروسی رفت. Dr. Anthony Fauci صاحب اختراع ثبت شده در coronavirus پروتئین و عمدا هماهنگ COVID-19 به سود حاصل از نهایی واکسن ادعا کرد یکی دیگر از.

“من نمی رضایت به واکسیناسیون اجباری!!!” اعلام اعتراض علائم در تظاهرات اخیر. “COVID-19 یک عملیات پرچم دروغین به طلیعه چیزی بودن در نظم نوین جهانی گفت:” یک بنر در دیگری. “نه گفتن به حکومت نظامی اجباری واکسیناسیون یک ارز جهانی cashless جامعه است.”

رسانه های اجتماعی teems با پست مدعی است که این بیماری همه گیر و شورش بیش از جورج فلوید مرگ — مهندسی شد توسط دولت برای توجیه شوم سطح از کنترل است. یک الگوی رفتاری برابر با یک COVID تلقيح با تاسکیگی آزمایش — “دولت ایالات متحده ارائه می دهد رایگان بهداشت و درمان جنوب روستایی ، عمدا تزریق آنها با سفلیس. هنوز هم می خواهید یک کرونا واکسن?”

در حالی که بسیاری از مردم مشتاقانه در انتظار یک واکسن است که ممکن است محافظت در برابر بدترین نابسامانی های رمان coronavirus — رای گیری های اخیر یافت می شود 70 درصد از آمریکایی ها را اگر آن را رایگان و در دسترس برای همه — شک منطقی و تئوری های توطئه وجود دارد. اگر منتقدان حاضر به دریافت تلقيح آن ممکن است خورد باد از بادبان از هر واکسن که در نهایت سود تصویب — که به نوبه خود می تواند به فعال کردن ویروس به حفظ كردن و در نهایت هزینه زندگی.

واکسیناسیون نرخ سقوط

واکسیناسیون نرخ کاهش یافته است در سال های اخیر و بار بیماری ها ریشه کن reemerged. به سرخک در سال 2019 — 1,282 موارد در سراسر 31 متحده — بزرگترین ایالات متحده دیده است و از سال 1992 به گفته CDC.

تعداد کسانی که به نظر می رسد عجیب و جالب در چهره coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که نزدیک به 2 میلیون نفر در آمریکا منجر به 111,000 مرگ و میر.

شیوع یک بار ریشه کن بیماری هایی مانند سرخک اتفاق می افتد چرا که مردم را فراموش کرده ام گفت: David D. Lo, استاد برجسته علوم پزشکی در دانشگاه ریورساید.

“این واقعا ترسناک بخشی از این است که بسیاری از مردم در برابر واکسن برای بچه های خود را شامل مردم با درآمد عالی و آموزش و پرورش” Lo گفت. “پذیرش رای برای واکسن به نظر می رسد بسیار بالاتر در میان افرادی که از مکان های که در آن آنها به یاد داشته باشید چقدر بد بود وقتی که واکسن در دسترس نیست و بچه ها در حال مرگ بودند فرم سرخک و مننژیت.”

این یک کلیشه گفت: Richard M. Carpiano استاد سیاست عمومی و جامعه شناسی در دانشگاه ریورساید که واکسن هستند که قربانیان خود را از موفقیت است.

شکاک مرکزی

جنوب کالیفرنیا شده است یک مرکز برای واکسن شک با غلظت مرفه رفتن-خود-خود-راه پدر و مادر رد توصیه می شود رژیم برای فرزندان خود.

دکتر باب سیرز در کالیفرنیا ساحل در اکتبر 30, 2013. سیرز توصیه می کند بیماران واکسینه اما تاخیر برخی از واکسن. جنوب کالیفرنیا متخصص اطفال شد قرار داده شده در مشروط شدن به 35 ماه توسط هیئت پزشکی کالیفرنیا در سال 2018 برای معافیت 2 سال از واکسن بدون اطلاعات کافی. (عکس از اد CRISOSTOMO اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

آنها در بر داشت یک متحد در اطفال باب سیرز از Capistrano, ساحل, که جایگزین واکسن برنامه تاسیس شده است بر این تصور است که برخی از کودکان سیستم ایمنی بدن می تواند غیرمنتظره توسط تمام کسانی که عکس در دو سال اول زندگی است. سیرز معتقد است پدر و مادر باید قادر به تصمیم گیری خود را در مورد زمانی که و چه به واکسیناسیون تا زمانی که آنها درک خطرات. او یک ملتهب پس حتی اگر او قرار داده شد در مشروط شدن توسط هیئت پزشکی کالیفرنیا برای بودن بیش از حد رایگان با معافیت پزشکی برای کودکان.

سیرز نیست COVID منکر. “بیماری واقعی است,” او گفت: توسط ایمیل. “اما من فکر می کنم دولت حق ندارد به دستور یک واکسن اگر این عوارض جانبی جدی و اگر آن را نمی کند جلوگیری از عفونت و گسترش بیماری (به عنوان مثال, آن را تنها باعث کاهش عوارض).

“برخی استدلال می کنند که حتی اگر آن را ندارد, شما نمی توانید به زور مداخله پزشکی در هر کسی وجود دارد خطرات قابل توجهی — بدن استقلال یک مفهوم مهم برای هر دو طرف سیاسی راهرو” سیرز ادامه داد. “به علاوه وجود نگرانی رو به رشد در مورد استفاده از بافتهای جنينی از خاتمه حاملگی به واکسن (به عنوان در حال حاضر در مورد MMR آبله مرغان, هپاتیت A و DTaP/فلج اطفال ترکیبی): این افزایش مذهبی مسائل مربوط به قانون اساسی است که می تواند حکم مشکل ساز است.”

برخی از واکسن ویروس ها در واقع رشد از طریق سلول های فيبروبلاست از جنین جنین. اما این سلولها برای اولین بار به دست آمده از انتخابی ختم دو بارداری در اوایل 1960s بیمارستان کودکان فیلادلفیا می گوید: در حقیقت بررسی کنید. “این همان سلول های جنینی به دست آمده از اوایل دهه 1960 همچنان به رشد در آزمایشگاه استفاده می شود و برای ساخت واکسن های امروز است. بیشتر منابع از سلول های جنینی مورد نیاز به این واکسن است.”

ممکن است یک COVID واکسن اجباری تبدیل به بازگشت به کار به مدرسه ؟ با 70 درصد از افراد مشتاق برای دریافت یک خواهد به آن نیاز دارید ؟ واکسیناسیون اجباری است اما هیچ چیز روشن است و در عین حال به هیچ واکسن تایید شده است.

منتقدان در انتظار نیست به خود فشار متناوب پیام.

“وجود دارد یک دلیل خوب برای قبول خطرناک واکسیناسیون برای COVID-19 یا هر بیماری دیگر زمانی که ایمنی طبیعی در ترکیب با درمان های طبیعی مانند دوز بالای ویتامین C IV, homeoprophylaxis ، — و دیگر درمان های دارویی (مانند هیدروکسی کلروکین/روی) می تواند و درمان تقریبا هر عفونت های ما می تواند از فکر می کنم از جمله COVID-19 فلج اطفال سرخک سرفه آبله مرغان و…. و…. و غیره گفت:” لری کوک لس آنجلس توسط ایمیل.

“ما همه می دانیم واکسن کار نمی کند به عنوان مثال pro-واکسن جامعه در حال مرگ می ترسم از ضد واکسن جامعه: اگر واکسن در واقع کار می کرد هیچ کس خواهد بود از ترس. چرا که نه فقط با استفاده از آنچه در حال حاضر با این نسخهها کار: ایمنی طبیعی.”

اسکرین شات از توقف واکسیناسیون اجباری Facebook صفحه

طبخ اجرا می شود سایت StopMandatoryVaccination.com یک مرکز اصلی ضد واکسن جنبش است که صرف به شدت در رسانه های اجتماعی تبلیغات. سایت خود را خال خال با تبلیغات سنگین فلزی detoxes و کتاب مانند “Unvaccinated کودک: راهنمای درمان برای پدر و مادر و مراقبان.”

در بالای آن, Facebook صفحه چیزی جدید است: “این گروه در مورد واکسن. وقتی که می آید به سلامت هر کس می خواهد اعتماد تا اطلاعات به روز. قبل از پیوستن به این گروه در خواندن اطلاعات از مراکز کنترل بیماری ها (CDC) است که می تواند کمک به پاسخ به سوالات شما ممکن است در مورد واکسن.”

Carpiano از UCR اشاره کرد که این اولین بار در جهان اجتماعی-رسانه ها همه گیر.

سرعت در پیچ و تاب

بی سابقه فشار برای ارائه یک COVID-19 واکسن تا پایان سال جاری با حمایت برخی از 10 میلیارد دلار در بودجه های دولتی و خصوصی ندارد و اطمینان کسانی که مستعد ابتلا به شک.

آن می تواند سال ها و حتی دهه ها به توسعه و آزمایش یک واکسن برای ایمنی و اثر بخشی. رمان coronavirus فقط شش یا بیشتر ماه های قدیمی وجود دارد و در حال حاضر 123 واکسن در حال توسعه در سراسر جهان است. یکی دیگر از 10 در کارآزمایی های بالینی با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

“عجله می خواهید یک واکسن به سرعت قابل درک است اما ما نیاز به انجام آن راه حق” سیرز گفت. “ما هم می توانید بریزید صدها میلیون دلار و یا حتی میلیاردها دلار به ضعیف تحقیق عجله برای ایجاد یک واکسن است که ممکن است حتی کار — دلار که هیچ کس و که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نجات زندگی, تغذیه در حال حاضر بی بضاعت و بازسازی — یا صرف ده ها میلیون دلار در مناسب فرایند علمی به منظور توسعه یک واکسن راه حق با پژوهش روشمند است که طول می کشد زمان بنابراین ما باید یک واکسن ایمن و موثر و که اعتماد خواهد کرد.

“که به اعتماد سریع ردیابی واکسن?”

اگر دولت فشار بیش از حد بیش از حد سریع سیرز هشدار داد, مردم ممکن است نه فقط از دست دادن اعتماد به COVID واکسن اما در دیگر معمول واکسن به عنوان به خوبی.

یک پژوهشگر آثار در تکثیر ویروس به منظور توسعه یک واکسن علیه coronavirus COVID-19. (عکس توسط داگلاس MAGNO/خبرگزاری گتی ایماژ)

Carpiano از UCR گفت: در پیچ و تاب سرعت فشار به نگرانی در مورد داروسازی بزرگ در حال اجرا نشان می دهد اولویت سود بیش از امنیت عمومی.

“ضد vaxx فعالان در حالی که در تعداد کمی واقعا از لحاظ سیاسی کاملا موثر در نظر بسیج رسانه های اجتماعی و گسترش دروغ” او گفت:. “ما می دانیم که رفتن به ایجاد موانع قابل توجهی از نظر اطمینان از بهینه ترین جذب یک واکسن در جامعه است. حتی اگر همه چیز انجام شده است با کتاب آنها هنوز هم در حال رفتن به قادر به می گویند ” آنها با عجله از این واکسن. آنچه در آن است ما نمی دانیم?’ و در برخی از راه است که قابل درک است.”

دیدگاه

این جدید نیست. بیش از 100 سال پیش سر ویلیام Osler کردم پس با تغذیه “ضد vaxxers” از سال 1910 که او جرأت آنها خود را در معرض آبله و وعده داده شده را شخصا پرداخت و در نتیجه هزینه های مراسم تشییع جنازه. او هر داوطلبان نوشت پزشک Christopher A. Swingle در مجله Missouri State Medical Association.

واکسن یکی از بزرگترین داستان های موفقیت در بهداشت عمومی می گوید: CDC در آن واکسن primer. آنها ریشه کن آبله و تقریبا حذف ویروس وحشی پولیو. تعداد زیادی از مردم که رنج می برند اثرات مخرب پیشگیری بیماری های عفونی مانند سرخک ، دیفتری و سیاه سرفه در تمام زمان کم است.

اما در حالی که واکسن بهترین دفاع در برابر بیماری های عفونی, هیچ واکسن 100 درصد امن و موثر برای همه, چرا که هر فرد واکنش بدن به واکسن متفاوت CDC گفت.

و “به عنوان بیماری های عفونی کمتر رایج می شنویم کمتر در مورد عواقب جدی از بیماری های قابل پیشگیری مانند دیفتری و کزاز و بیشتر در مورد خطرات مرتبط با واکسن” CDC گفت.

“این خوب است برای اطلاع در مورد گزینه های بهداشت و درمان, اما واقعیت این است که آمریکایی ها هرگز سالم تر از ما هستند و امروز واکسن هرگز امن تر از آنها هستند. مزایای واکسن به مراتب بیشتر از خطرات آن.”

اینك از UCR گفت: آمریکایی ها باید فوق العاده کوتاه, خاطرات, فراموش کردن چگونه به یاد ماندنی از آن بود که واکسن حذف فلج اطفال. که شک و تردید است و نه دور — آن را بدتر. علم تبدیل به بخشی از دستور کار سیاسی و مردم نیست به فکر کردن از نظر شواهد پزشکی, او گفت:.

پرستار سوزان پوست می دهد واکسیناسیون سیاه سرفه در ساکرامنتو, کالیفرنیا. (عکس)

یک معمای بافندگی Carpiano گفت.

“این فقط یک مسئله در مورد واکسن و علم — آن را تبدیل به یک مسئله در مورد دولت و آزادی” او گفت:. “آن را تبدیل به یک بحث در مورد ارزش و زمانی که آن را می شود سخت تر به بحث است.”

در فرهنگ ما سلامت است و بازیگران در شرایط شخصی او گفت:. بدن ما است. حق ما را انتخاب کنید. اگر شما مبتلا به بیماری قلبی و نیست خود را داروهای استاتین یا سرطان و اصلا به شیمی درمانی در آن تاثیر نمی کند هر کس دیگری. آن را تنها اثرات شما. اما اگر مردم به جست و خیز یک واکسن برای یک بیماری بسیار مسری است که مرگبار برای همسر مریض تر مردم نیستند فقط تأثیر خود را — آنها را تحت تأثیر دیگران و همچنین, او گفت:.

“دولت وجود دارد برای محافظت از رفاه عمومی” Carpiano گفت. “این دستور. سوال این خواهد بود که دولت انجام به اندازه کافی برای محافظت از بهداشت عمومی?’ “

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de