ویدیویی از پلیس کانادا آزار بومی ارشد در مارس

تورنتو — به تازگی منتشر شده فیلم از dash cam a Royal Canadian Mounted Police خودرو را نشان می دهد افسران مقابله با مشخصات بالا بومی ارشد در آلبرتا و مشت زدن به او در صورت و در حالی که دستگیری او بیش از یک منقضی شده ثبت نام خودرو در کامیون خود را.

آتاباسکا Chipewyan اول ملت رئیس Allan آدم متهم به RCMP هفته گذشته از آزار او و همسرش را پس از زن و شوهر در سمت چپ یک کازینو در فورت مکمورری در مارس 10. در عکس ها آدم می گوید گرفته شد پس از این حادثه صورتش کبود و خون آلود. او گفت که پلیس در استفاده از زور بیش از حد بود.

در 12 دقیقه ویدئو ارشد و RCMP نشان داده شده استدلال. آدم می گوید یک افسر او “خسته از اینکه مورد آزار و اذیت” RCMP و سوگند در او. افسر به او می گوید برای بازگشت به وسیله نقلیه خود را.

در یک نقطه و یک افسر منازعه آدم همسر باعث آدم دست به اعتراض زدند. در یکی دیگر از آدم آشفته می شود و خود را می اندازد قنتد, ژاکت پایین. همسر خود را به نظر می رسد به تلاش برای آرام کردن او را.

بعد یک افسر تلاش می کند برای گرفتن آدم بازو در یک تلاش آشکار برای دستگیری او. در عرض چند ثانیه یک افسر دیگر اتهامات او را در مقابله با او را به زمین و مشت زدن به او در صورت و در حالی که او را مهار.

یک افسر سفارشات “مقاومت در برابر نیست!” و شامل یک سبد.

آدم yells به عنوان همسر او و خواهر زاده غالب ماموران برای متوقف کردن. زمانی که پلیس او را دور در دستبند صورتش خونین است.

چوب بوفالو RCMP در بیانیه ای گفت: هفته گذشته که آدم را به اتهام مقاومت در برابر دستگیری و آزار یک افسر پلیس است. سرپرستان بررسی تصویری از این حادثه گفتند و به این نتیجه رسیدند که این اقدامات از افسران خود را به “معقول” و نه شایستگی تحقیقات خارجی.

آلبرتا پلیس watchdog بعد اعلام کرد که بررسی این حادثه است.

این ویدئو ساخته شده بود در روز پنج شنبه به عنوان نتیجه دادگاه درخواست به ماندن آدم اتهامات عنوان شده علیه.

انتشار آن می آید همان هفته که RCMP کمیسر برندا Lucki مواجه شده است انتقاد کرد و گفت در مصاحبه های رسانه ای است که وجود دارد در حالی که ممکن است “ناخودآگاه تعصب” در میان برخی از افسران وجود ندارد سیستمیک نژادپرستی در پولیس ملی.

نخست وزیر جاستین ترودو مخالف گفتن خبرنگاران پنج شنبه که نژادپرستی نظاممند مسئله در بسیاری از موسسات از جمله RCMP. او تحت فشار بوده است به ارائه پیشنهادات برای پرداختن به این موضوع است.

هزاران کانادایی برای شرکت در تظاهرات علیه نژاد پرستی و خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید و حوادث مختلف در کانادا مربوط به تعامل بین پلیس و مردم بومی.

در تورنتو Regis Korchinski-Paquet 29 ساله آفریقایی بومی زن درگذشت ماه گذشته پس از سقوط از بالکن آپارتمان خود را در حالی که پلیس در داخل بودند. خانواده او خواسته است که آیا افسران نقشی در مرگ او. انتاریو پلیس ناظر در حال بررسی است.

در نوناووت, یک RCMP افسر دستگیر شد, در ویدئو ضربه زدن یک 22 ساله Inuk با باز کردن درب خود را پلیس کامیون.

کانادایی ها نیز خواستار پاسخ در مورد مرگ Chantel مور بومی زن که به ضرب گلوله کشته شد و کشته در, New Brunswick هفته گذشته توسط یک افسر به نام به خانه او برای “سلامتی بررسی کنید.” پلیس گفت که مور, 26, تا به حال یک چاقو که افسر عمل کرده در دفاع از خود.

فعالان سیاسی و برخی از مقامات محلی در شهرستانها در سراسر کانادا را به نام برای defunding پلیس, اجرای دوربین های بدن و جمع آوری اطلاعات بهتر در مورد استفاده از زور و مسابقه از آن متاثر می شود.

بیش از یک سوم از مردم به ضرب گلوله به مرگ توسط افسران RCMP در دهه 2017 شد بومی با توجه به یک سند به دست آمده توسط گلوب و ایمیل تحت سوابق درخواست. مردم بومی را تا حدود 5 درصد از جمعیت کانادا.

آدم به خبرنگاران گفت: تعامل خود را با RCMP منحصر به فرد نیست.

“هر بار که ما مردم ستم RCMP آنها همیشه به نظر می رسد به استفاده از نیروی بیش از حد و است که برای جلوگیری از” او گفت:. “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

کانادا اعلام ممنوعیت ‘درجه نظامی’ سلاح های حمله

کانادا, Nunavut: در یک سرزمین وسیع با چند نفر — و هیچ coronavirus

نظر: سیاه و سفید کانادایی در حال خفه کننده زیر نژادپرستانه پلیس سیستم بیش از حد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de