ایالات متحده و عراق آغاز مذاکرات در آینده از نیروهای آمریکایی به عنوان شبه نظامی فجر

Thaier Al-Sudani ایسنا

سرتیپ ارتش آمریکا ، ژنرال وینسنت بارکر راست و عراق ژنرال محمد فاضل مرکز در طول تحویل Qayyarah فرودگاه غرب از ایالات متحده به رهبری نیروهای ائتلاف به نیروهای عراقی در موصل در مارس 26 سال 2020 است.

بغداد — آمریکا و مقامات عراقی آغاز شد مذاکرات پنج شنبه بر آینده روابط بین دو کشور توزین آینده نیروهای آمریکایی در عراق به عنوان شبه نظامیان دولت اسلامی مطرح تمدید کرد تهدید در اینجا.

آمریکا رهبری ائتلاف نظامی تحت فشار بوده است برای خروج نیروها از عراق از ماه ژانویه که رئیس جمهور تهمت تصمیم به کشتن ارشد ایران ژنرال قاسم سلیمانی در بغداد باعث یک تماس از قانونگذاران عراق برای پایان دادن به آمریکا حضور نظامی. نیروهای مستقر در عراق به عنوان بخشی از تلاش خود برای شکست دادن گروه دولت اسلامی.

قتل سلیمانی توسط هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در خاک عراق تا به حال سقوط آمریکا و عراق در رابطه به پایین ترین جزر در سال است. اما روابط بهبود یافته پس از انتخاب ماه گذشته از یک نخست وزیر جدید مصطفی Kadhimi. به عنوان کشور سابق رئیس اطلاعات Kadhimi روابط خوبی با مقامات ایالات متحده butemphasizes تمایل خود را برای گردش به عقب حاکمیت از قدرت های خارجی.

“اصل اصلی در این گفت وگو این است برای قرار دادن عراق حاکمیت برای اولین بار او گفت:” در یک کنفرانس خبری پنج شنبه. “ما نمی خواهیم عراق برای تبدیل شدن به یک درگیری عرصه است. ما می خواهیم بغداد به شهر صلح است.”

سفر از محدودیت های ناشی از رمان coronavirus مجبور شنبه شرکت کنندگان به تجارت یک برنامه ریزی دو روز نشست دو ساعته زوم تماس به جای. بحث در مسائل اساسی نیز در حال انجام در خارج از طراحی بسیار رسمی بحث و مقامات می گویند.

ایالات متحده و عراق استراتژیک گفت و گو به مذاکرات نامیده می شود که به احتمال زیاد در ماه گذشته و مسائل از جمله اینکه چگونه ایالات متحده می تواند کمک به عراق دست آوردن دسترسی به بین المللی حمایت مالی و اینکه آیا بغداد را می توان متقاعد به کاهش وابستگی ایران به گاز و برق است.

هفده سال پس از ایالات متحده آمریکا به رهبری حمله به عراق این کشور با آن مواجه است بحران در چند جبهه. سقوط جهانی قیمت نفت شتاب خطر فاجعه اقتصادی; جمعیت معترض هستند دولت شکست به عراق coronavirus caseload را افزایش می دهد; و این کشور باقی مانده است یک کلید برای برگزاری در برابر خشونت رقابت بین ایالات متحده و ایران.

گروه “دولت اسلامی” در ضمن باید افزایش حملات خود در ماه های اخیر و عراق و آمریکا و مقامات نظامی می گویند که ائتلاف نظارت و حملات هوایی باقی می ماند و بخش های اساسی مبارزه با این گروه است.

هر چند نمایندگان مجلس از عراق جناح مربوط به ایران همچنان به تماس برای خروج از ارتش آمریکا خود تن بوده است و کمتر گوش خراش در ماه های اخیر. اما ریسک بالا باقی می ماند و تحلیلگران می گویند که گروههای شبه نظامی مورد حمایت ایران می تواند راه اندازی یک موج تازه حملات دیپلماتیک ایالات متحده و امکانات نظامی اگر این مذاکرات دیده می شود به کشیدن.

یک مقام رسمی در Kadhimi دفتر صحبت خواست نامش فاش نشود با توجه به حساسیت وضعیت گفت که نخست وزیر نیاز به اعتصاب تعادل دشوار بین رضایت بخش داخلی و فشارهای بین المللی.

“او چهره مضطرب فشار از نیروهای سیاسی و مسلح جناح که در حال هل دادن یک اطلاعیه از آمریکا عقب نشینی حتی اگر این برداشت ممکن است منفی سیاسی و امنیتی جلوه عراق” این مقام گفت.

به عنوان اگر به تاکید تهدید موشک فرود آمده بود در خارج از بغداد وسیع سفارت آمریکا پیچیده اوایل صبح روز پنج شنبه. حمله نمی شد ادعا کرد توسط هر گروه اما با مته سوراخ کردن نشانه های قبلی حملات مقصر عراق و مقامات ایالات متحده در ایران مورد حمایت شبه نظامیان در پایتخت.

دیپلمات ها در بغداد هشدار داد پیش از این مذاکرات است که انتظارات برای دور اول پايين بود. کمی overhyped” است که چگونه آن را توصیف کرد. “این گرم کردن قبل از بازی گفت:” یکی دیگر از. “آنها باید آن را انجام دهد اما این نیست که شما نتایج را ببینید.” هر دو صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن در خط با پروتکل های دیپلماتیک.

Spain agent گزارش از لندن است.

داعش سوء استفاده coronavirus مستند به گام تا حملات در عراق

عراق, نام نخست وزیر جدید هموار کردن راه برای مقابله با ملت را تعمیق بحران

عراق اقتصاد در حال فروپاشی تحت دو ضربه از غرق شدن قیمت نفت و coronavirus

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de