‘این است که ما’ نویسنده, 39, می میرد خودکشی در هالیوود

هالیوود در لس آنجلس تلویزیون, نویسنده و روزنامه نگار Jas آب بود که شناخته شده برای کار خود را در مجموعه ای مانند ان بی سی “این است که ما” جیم کری را “شوخی” و VH1 را “شکسته” خودکشی کرده با حلق آویز در هالیوود خانه. او 39.

لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی گفت: این آب در اثر حلق آویز در روز سه شنبه و مرگ او رد شد یک خودکشی لس آنجلس تایمز گزارش داد.

“این است که با قلب سنگین است که همه ما در RMG آب باران مدیریت گروه) سوگواری زندگی ما مشتری و دوست Jas آب” شرکت کردند. “Jas با استعداد بود & نویسنده با استعداد یک فرد و یک شیرین روح خواهد شد که برای همیشه از دست رفته است. هر چند او دیگر در میان ما او تاثیر احساس خواهد شد برای سال آمده است.”

“این است که ما” اتاق نویسندگان نیز مفتخر آب در رسانه های اجتماعی به tweeting “کل #ThisIsUs خانواده ویران شد به یاد بگیرند که از Jas آب عبور. در زمان ما هم Jas چپ علامت خود را بر ما و بیش از همه نشان می دهد.

“او درخشان بود قصه گو و نیروی طبیعت. ما ارسال ما عمیق ترین همدردی به عزیزان. او یکی از ما است.”

آب که رفت و با نام مستعار Jas پرواز متولد شد و در اکتبر. 21, 1980, در اوانستون ایالت ایلینوی و مطالعه در اوانستون Township دبیرستان و دانشگاه کلمبیا شیکاگو است.

مشتاق مدیر او نه سال مشغول به کار در تولید فیلم و تلویزیون توسعه در انواع پروژه ها از جمله “مرد عنکبوتی” و “آرایشگاه” فرانچایز “بیس بال,” “Save the Last Dance,” “ER” و ام تی وی را “جهان واقعی” به گفته او IMDb صفحه.

اخیر او فرفره بود در Showtime فیلم کمدی “شوخی” به عنوان یک داستان ویرایشگر. او همچنین لنت او قلم به 2019 فیلم “آنچه مردان می خواهند” بازیگران Taraji P. Henson و تریسی مورگان و کمدی سنترال “هود مجاور با جیمز دیویس” بار گزارش شده است.

خارج از هالیوود, آب زد موفق, سرگرمی, وبلاگ FlyStyleLife.com برای سه سال و بعد از آن در خدمت به عنوان یک pop-فرهنگ ستون نویس مجله پرنیان. با توجه به پروفایل LinkedIn او در مصاحبه امثال Ava DuVernay, Spike Lee, Jay-Z, وارن بافت, Joan Rivers, دریک و بسیاری دیگر در سراسر زندگی حرفه ای او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de