پارک دولت اعلام کرد در اوایل باز شدن برخی از محبوب کالیفرنیای جنوبی اردو


کاروان اجازه خواهد داشت در در لئو Carrillo دولت ساحل شروع در 12 ژوئن سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

دریافت s’mores و سگ داغ آماده اردو آماده است تا به جریان در برخی از پارک های ایالتی سیستم محبوب ترین اردو در اوایل روز شنبه, ژوئن 12.

این فاز افتتاح خواهد شد و شامل 28 اردو اجازه می دهد دسترسی از 1,667 campsites.

کاروان اجازه خواهد داشت در چند اورنج کانتی اردو شامل Doheny دولت, ساحل, Bolsa Chica دولت, ساحل, کریستال یارو مورو اردوگاه سن انفر و سن کلمنت دولت ساحل. دیگر محبوب اردو مانند لئو Carrillo شمال مالیبو, El Capitan در نزدیکی سانتا باربارا و سن Elijo دولت ساحل و جنوب کارلسبد در سن Deigo نیز باز است.

مشاهده لیست کامل اینجا.

“ایالت کالیفرنیا به رسمیت می شناسد مزایای خارج از منزل در طول این زمان به چالش کشیدن از COVID-19. به عنوان مثل پارک دولت در حال همکاری با مقامات محلی در یک مرحله ای و منطقه ای محور با رویکرد افزایش دسترسی در پارک واحد که در آن از انطباق با دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی موجب می شود به دست آورد” مقامات دولتی گفت: در یک اطلاعیه.

اعلام توسط وزارت کالیفرنیا از پارک ها و تفریح و سرگرمی می آید پس از همه برای رزرو 15,000 campsites شده بود لغو شد و از اواسط ماه مارس.

هنوز هم وجود دارد اردو در سیستم که بسته باقی می ماند و دیگران است که باید محدود پارکینگ.

در ضمن شهرستان-اداره اردو و همچنین دولت فدرال سایت های مانند آنجلس جنگل ملی سن و Bernadino نیز افتتاح در هفته های اخیر.

تورهای خارجی و داخلی امکانات مانند موزه ها و مراکز بازدید کننده باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته برای جلوگیری از ازدحام و حفظ فاصله فیزیکی.

پارک دولت ارائه شده برخی از دستورالعمل های ایمنی برای کسانی که به دنبال دریافت خارج از منزل:

برنامه ریزی: قبل از برنامه ریزی های بعدی خود را محلی کمپینگ ماجراجویی, بازدید از صفحه وب از پارک برای پیدا کردن اگر آن باز است اگر کمپینگ در دسترس است و چه بازدید کننده جدید دستورالعمل در اثر هستند. برای مثال آتش حلقه کباب اردوگاه فروشگاه ها و زمین های بازی و گروه picnicking امکانات ممکن است در دسترس است. هر پارک واحد خود را با دستورالعمل های بسته در شهرستان و محلی بهداشت سفارشات.

اقامت محلی: اقامت به خانه نزدیک به سرعت گسترش COVID-19. سفر نیست اگر شما بیمار هستید و یا اگر کسی در خانواده شما تا به حال coronavirus در دو هفته گذشته.

اقامت امن در شش پا: بدون توجه به فعالیت های تفریحی حفظ فاصله فیزیکی از شش فوت یا بیشتر از دیگران است. کمپینگ خود را حزب باید تنها شامل کسانی که در درون فوری خود را خانواده.

تمیز نگه دارید: آماده با آوردن صابون/ضد عفونی کننده. نه همه دستشویی ها باز خواهد بود. اگر شما در حال کمپینگ در RV استفاده از دستشویی در واحد خود را. این کمک خواهد کرد که کاهش استفاده از دستشویی مشترک در اردو. حذف تمام زباله.

اقامت تحت پوشش: اگر شهرستان خود نیاز به استفاده از پوشش صورت پوشیدن یک. آن است که توصیه می شود که شما انجام یک ماسک در خارج از منزل در صورتی که شما نمی توانید حفظ فاصله فیزیکی از دیگران در حالی که پیاده روی یا رفتن به یک منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de