جنوب کالیفرنیا مسکن چشمه را به یکی دیگر از V-شکل ارتجاعی

من می توانم همه-اما تضمین تیز V-شکل تجدید حیات برای جنوب کالیفرنیا homebuying این بهار.

هیچ من نمی پیوست کر املاک و مستغلات ناظران که ادعای اخیر بازگشت به برخی از حس عادی در محلی homebuying به معنی “داغ” بازار در وسط coronavirus بحران است. نه من فقط گفت: بیشتر homebuying در ماه مه و ژوئن است چه اتفاقی می افتد در هر سال است.

هر سال مانند ساعت, (حداقل برای 32 سال که من اطلاعات فروش) من قابل اعتماد گسترده به من می گوید که homebuying افزایش می یابد از خاکستر زمستان را پشت سر هم به پر شکوفه بهار آمده.

قطعا امسال متفاوت از هر سال دیگر به عنوان گسترده ای در اقتصاد و بازار مسکن — پژوهشگر یک بیماری همه گیر و ماندن در خانه داشتیم. در جنوب کالیفرنیا بسته فروش خانه — تعدادی که واقعا شمارش — کاهش یافت و به کمترین تعداد در DQ اخبار/CoreLogic کتاب رکورد برای هر ماه آوریل است. در انتظار داده های فروش — قرارداد کار را از طریق سپردن پیشنهاد خوب دوباره بجای اول برگشتن پس از.

اما این V-شکل گزاف گویی است و نه نشانه ای از برخی از جادویی تابآوری مالکیت خانه. هیچ, ‘تیس فصل: مردمی که برای خرید یک خانه در یک کنجکاو چرخه اغلب به تحصیل نیاز برای بچه های خود را. اجازه دهید من به شما نشان می دهد چگونه قابل پیش بینی این روند است.

پس از سال 1988 از ژانویه تا ژوئن مجموع فروش بسته در شش شهرستان جنوب کالیفرنیا منطقه افزایش یافته است به طور متوسط 55 درصد. که از شروع سال با کمترین ماه (16,899 فروش در یک نمونه ژانویه) به یکی از شلوغ ترین (26,194 در ماه ژوئن). بله homebuying soars توسط نیمی از زمستان به تابستان.

این فصل بهار افزایش نمی بسیار متفاوت شهرستان: Los Angeles (52%) و نارنجی (63%) رودخانه (54%) در سن برناردینو (42%), سن دیگو (61%) و ونتورا (66%).

و این پشت سر هم سازگار است. کالیفرنیای جنوبی فروش هرگز کاهش یافته است یک بار در این 32 سال در طول یک سال را در شش ماه اول. بزرگترین پرش 104 درصد در رونق سال 1988. کوچکترین افزایش 11 درصد در مسکن-حباب-ترکیدن کابوس شناخته شده به عنوان سال 2007.

در حال حاضر قبل از اینکه شما می گویند “جان نمی اندازه بهار پرش چیزی بگویم؟” — اجازه بدهید توجه داشته باشید که موج نیست فقط آمده در بازار.

توجه داشته باشید که دومین ژانویه-به-ژوئن پرش بود در سال 1991 (تا 82%) هنگامی که homebuying شد کاهش 19٪. و سوم-بزرگترین پرش در سال 2008 (تا 81%) در آمد چه شد بدترین فروش سال ثبت شده.

تاریخ به روشنی می گوید بهار فروش افزایش است همه-اما-تضمین شده است. و مسکن محلی است خوش شانس بوده است (تا کنون) که به ظاهر موفق به فرار بسیاری از ویرانی اقتصادی به ارمغان نبرد به سرعت coronavirus’ گسترش یافته است. اما مقدار زیادی از اقتصادی قابل توجهی گمنام باقی می ماند.

نگاه من درک نیاز به ترویج — به خصوص در یک, عجیب و غریب که در آن دوران از رفتن به فروشگاه برای بسیاری از چیزهایی که تبدیل به یک خطر سلامت. اما این به هیچ وجه یک “داغ” بازار مسکن است.

Homebuying شده است از نفع برای سال ها به عنوان مردمی انتخاب می کنید به ماندن قرار داده دیگر. سال گذشته نهم-کمترین شیراز فروش خانه پس از سال 1998 است. و 2018 به حال 10-بدترین فروش است.

بنابراین آنچه ممکن است جامد فروش نجومی در سال 2020 — قبل از همه گیر مکث — می یابد تکان دهنده چند صاحبان قرار دادن خانه های خود را در بازار است. Homebuilders کاهش ساخت و ساز. و تنها تعداد نسبتا کمی از مردم مایل به خرید.

پتانسیل شکارچیان خانه, لطفا چشم پوشی از املاک و مستغلات cheerleaders’ overhyped فروش داده است. من حتی استدلال می کنند که تقویت وزوز در واقع ممکن است موجب ترس برخی از خریداران بالقوه که ترس وجود دارد یکی دیگر از حباب دم.

صاحب خانه wannabes تمرکز بی سابقه ای افزایش داده شده به مالکیت خانه توسط فدرال رزرو است. آن را نه تنها که نرخ بهره پایین تاریخی اما تغذیه نیز خرید تن از وام های مسکن برای حفظ وام دهندگان وام. این چیزی است که در غرفه مسکن, برخی از توهم از بازار فروش قدرت است.

مسکن یونان — پول بسیار ارزان آن را تایید می کند وجود دارد, مشکلات اقتصادی — دلیل اصلی که مردمی با اعتبار خوب جامد شغل و یک چشم انداز دراز مدت باید به طور فعال در شکار خانه در بهار امسال.

چرا که اگر من در فروش خانه من می خواهم اعتیاد به مواد مخدره این: نمی شود یک مستاجر اگر شما می توانید استطاعت آن است. مستاجر تلقی نالایق از این نوع دولت largess.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de