خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد افزایش می یابد در شهرت به عنوان تهدید جایگزین توسعه

Jorge سیلوا ایسنا

کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد شده بالا به یک نقش قرار می دهد که او مسئول روابط با کره جنوبی است.

توکیو — وجود دارد یک چهره جدید در نزدیکی بالا در کره شمالی اما هیچ تغییر در فصاحت و بلاغت.

کیم یو جونگ خواهر کوچکتر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد رسما بالا در این ماه به بالا-مشخصات نقش است که به طور موثر کست او را به عنوان برادر معاون.

آن خیره کننده است که تغییر کرده است مشتعل تازه حدس و گمان است که رهبر کره شمالی در بهترین بهداشت و درمان — با وجود شواهد محکم هیچ بیماری — و است که می تواند با نگاه به آینده برای اطمینان از قدرت باقی مانده است با کیم سلسله.

برخی از مقامات در کره جنوبی این خبر استقبال از کیم یو جونگ را بیشتر نقش امید او می تواند با ارائه یک کانال مستقیم به کیم جونگ سازمان ملل متحد در تلاش برای آوردن دو کره نزدیک تر است.

اما چند تن از کارشناسان در کره شمالی امور هشدار داد به انتظار هر گونه تغییر در رژیم به طور فزاینده تهاجمی ذکراست که لعنتی سوراخ در امید برای بهبود روابط با ایالات متحده و کره جنوبی.

[کره شمالی در حال آویزان کردن در جنوب]

کیم یو جونگ لگد کردن نقش جدید او در اتهام روابط با کره جنوبی با چیدن مبارزه با دولت در سئول. سپس در روز جمعه — سالگرد دوم رئیس جمهور تهمت تاریخی سنگاپور اجلاس با برادرش — کره شمالی صادر یکی دیگر از سطح پهن هرچیزی: حمایت بیشتر به تقویت نظامی خود را برای مقابله با تهدیدات از واشنگتن

در بیانیه صادر شده در هفته گذشته کیم یو جونگ به تلخی شکایت در مورد جداشدگان پراکندگی صدها اعلامیه در سراسر مرز به کره شمالی خواستار آنها را “انسان مقیاس کوچک و کوتاه از حیوانات وحشی” و “اشغال” خیانت به میهن خود.

“در حال حاضر که دو رگه سگ انجام می دهند دیگران آسیب آن است که زمان را به صاحبان آنها را به حساب” او افزود: تهدید به قطع روابط با کره جنوبی دولت مگر اینکه آن را در پایین ترک خورده از جداشدگان’ دموکراسی فعالیت.

کیم وون جین

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم خواندن روزنامه در خبری ایستادن در پیونگ یانگ در 6 ژوئن سال 2020 دو روز پس از کیم یو جونگ تهدید به قراضه نظامی توافق نامه امضا شده با سئول و جلو و پلاگین در بین پروژه های کره ای.

‘غیر منتظره ای با مشخصات بالا’

راشل Minyoung لی سابق کره شمالی تحلیلگر آمریکایی گفت: کره شمالی رسانه های دولتی به کیم یو جونگ بیانیه یک “غیر منتظره ای بالا مشخصات” حتی برگزاری آن را به عنوان یک نقطه مرجع در مقالات تظاهرات و واکنش افراد.

“این به وضوح در نظر گرفته شده بود به کیم یو جونگ برجسته تر از او — و احتمالا دیگر غیر کیم رهبر — تا به حال دریافت,” او گفت:, و اضافه کرد این تبدیل تصویر خود را از رهبر, خواهر به policymaker در حق خود است.

که پرسیده است: موشکافی بیش از کیم جونگ سازمان ملل متحد, سلامت, پس از شایعات swirled در مارس او به شدت بیمار بود و یا حتی مرده است. کیم دوباره در اوایل ماه مه پس از غیر قابل توضیح در سه هفته غیبت یکی از چندین طولانی مدت برداشت از چشم های عمومی در این سال است.

[کره شمالی برطرف pandemic محدودیت. حتی توتاليتر نیاز به تجارت است.]

آندره Lankov یک استاد در دانشگاه Kookmin در سئول اشاره کرد که کیم جونگ سازمان ملل متحد تنها به نظر می رسد در رسانه های دولتی در سه نوبت از آوریل 11, یک بار و دو بار در بسته-درب جلسات در حالی که همچنین امضای اسناد رسمی در سرعت معمول خود.

“چیزی اشتباه است با کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت” او استدلال کرد. “و در زمان هایی این مهم است که یک معاون. و چه کسی می تواند مانند معاون ؟ کسی که بعید است به تمام قدرت برای خودش.”

کیم پدر و پدر بزرگ بود بالا خواهر و برادر به موقعیت های ارشد و Lankov گفت: کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد به انجام همان چیزی که — به ویژه به دلیل کیم کودکان هنوز جوان هستند.

[بی ثباتی در جهان را پنهانی ترین رژیم توضیح داده شده]

“این یک سنت تاسیس درون خانواده کیم که آینده خود را جانشین است کمی بیش از حد جوان, شما فقط به خواهر و برادر خود را به خاطر خواهر و برادر خود را قابل اعتماد است و احتمالا نمی خواهید به شما خیانت” او گفت:.

پیونگ یانگ سپاه مطبوعات

AP

کیم یو جونگ او کمک می کند تا برادر کیم جونگ سازمان ملل متحد امضای یک بیانیه مشترک پس از نشست با رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در در پیونگ یانگ در سال 2018 است.

هیچ نشانه ای از بیماری کیم

بروس Klinger یک شمال آسیا متخصص در بنیاد میراث توافق کردند که کیم یو جونگ را ارتفاع می تواند مربوط به نگرانی در مورد برادرش سلامت. کیم جونگ ایل را سکته مغزی در سال 2008 به عنوان کاتالیزور برای آماده سازی پسرش کیم جونگ سازمان ملل متحد برای قدرت.

اما او اشاره کرد هیچ شواهدی وجود دارد که کیم جونگ سازمان ملل متحد غیبت به علت بیماری. کره جنوبی می گوید که معتقد است کره شمالی رهبر اتحاد سادگی است پناه از coronavirus.

[به دنبال کیم جونگ سازمان ملل متحد است ؟ او ممکن است به پنهان شدن در پشت یک گیاه است.]

“پس از بازگشت کیم به نظر می رسید پر جنب و جوش به جای ضعیف هر چند البته نه تصویر و سلامت او باقی می ماند چاق,” Klingner گفت.

برخی از کارشناسان گفت: کیم یو جونگ سخت-خط نظرات دیده می شود می تواند به عنوان تلاش برای تقویت اعتبار درون رژیم. اما دیگران گفت: آن را به سادگی ممکن است منعکس کننده تغییر اولویت ها در کره شمالی خود را.

زمانی که رژیم کره شمالی احساس تهدید توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و می خواستم به شماره گیری تنش های کیم یو جونگ در بازدید از کره جنوبی برای بازی های المپیک زمستانی در سال 2018 و ارائه دوستانه کمتر-شوم تصویر برای رژیم است.

در حال حاضر کره شمالی به نظر می رسد می خواهند امتیازات بیشتر از کره جنوبی توسط amping تا تهدید سطح Lankov گفت و کیم, خواهر, ارائه کاملا متفاوت از یک تصویر به جهان است.

“تیره کابوس’

پارک جی-برنده که در خدمت به عنوان یک کره جنوبی به پیونگ یانگ فرستاده طول دولت از رئیس جمهور کیم دائه یونگ گفت: “در دیداری کیم یو یونگ در ماه ژوئن گذشته. او آمد به مرز روستای Panmunjom برای تسلیت مرگ از اواخر جمهور کیم بیوه است.

او گفت: ارتفاع ساده بود بین کره ای گفت و گو به عنوان او تا به حال دسترسی مستقیم به برادر او و “اینتر-کره معاملات خواهد شد ساده تر.”

پارک گفت که او نگران کیم یو جونگ را لفظی حمله به کره جنوبی میگویند که با هدف مخاطبان داخلی.

هنوز خوش بینی است که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته.

در روز سه شنبه کره شمالی اعلام کرد که بسته شدن, تلفن, روابط, با, جنوب غرب و در روز جمعه آن را صادر شدید انصراف از ایالات متحده است.

امید برای بهبود روابط بوده است و در طول اجلاس سنگاپور در سال 2018 گفت: کره شمالی وزیر امور خارجه Ri پسر Gwon اما این با توجه به “ناامیدی مشخص فزاینده زوال است.”

“حتی باریک ری از خوش بینی برای صلح و رفاه در شبه جزیره کره است,” او گفت: “کمرنگ شده دور به یک کابوس تاریک.”

کیم گزارش از سئول.

ادامه مطلب

در میان مستند شراب خواری تماشای ایالات متحده بینندگان مزه داستان قرار دادن انسان در کره شمالی

دو سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس کیم پاکستان به افزایش کره شمالی هسته ای بازدارنده

کره شمالی باز برای سومین اجلاس — اما تنها اگر آمریکا موضع خود را تغییر

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de